Seksikas, labane, vulgaarne või normaalne // Let´s talk about sex(y)

Hiljaaegu pakkus kõneainet üks kodumaise pesutootja BonBon Lingerie pesukomplekt. Selline üsna avatud rinnahoidja (LINK) ja veel avatumad stringid (LINK). Mina kui uudishimulik inimene tellisin ka endale selle sama komplekti, sain täna kätte ja ei jõudnud oodata, kuni koju jõuan ja proovida saan.

_M7A9663

Niisiis. See pesu. Avatud igast küljest. Ma olin skeptiline ja mõtlesin, et saan veits naljagi heita, kuidas mu rinnad välja kukuvad ja mida veel. AGA panin kodus pesu selga ja…oi kurjam…kus see on üks äge pesu.

Miks?

Ma räägin ausalt.

Kui te mind vaatate, siis keda te näete? Suure tõenäosusega näete te üht (keskealist?) vormist väljas meeleheitel koduperenaist. Te teate, mis tüüpi riideid ma kannan. Suure tõenäosusega võiks eeldada, et ma kannan pesuna kas suvalist valget/musta/beezi puuvillast pesu või noh midagi muud, mis on mugav ja igav ja turvaline. Tegelikult on aga nii, et mul on vaid üks nõrkus (lisaks veinile ja saiakestele ja Mad Menile ja….) – PESU. ILUS PESU. HUVITAV PESU. MOODNE PESU. INTRIGEERIV PESU. SEKSIKAS PESU.

Ma olen siin ka rääkinud sellest, et mul ei ole midagi rinnahoidja sisse panna. Varem kandsin ma alati super push up rinnahoidjaid, üks hetk aga avastasin, et väikene rind kannatab kanda hoopis põnevamat pesu. Nagu ka see konkreetne rinnahoidja. Rinnad ei pea olema kurguni surutud, et oleks seksikas. Sellest arusaamine võttis mul päris pikalt aega. Veel eelmisel aastal oleksin ma vaba raha olemasolul endale silikoonrinnad pannud. Täna olen ma rahul olemasolevaga ja kannan pesu, mis rõhutab mu rindade heasid omadusi.

Muide. See konkreetne pesu teeb rinnapartii suuremaks. Ma ei tea, kas see on lõige või see avatud koht nibude kohal, aga no on suuremad kui muidu. Ei liialda. Teiseks on see väga mõnusast materjalist ning hoiab seljas imehästi, on mugav. See on täpselt sellist tüüpi pesu, mida oma “halli meeleheitel koduperenaise rüü” all kanda. Tahad paistavad nibud rinnahoidjast välja, tahad on need siiski kaetud. Okei, päris läbipaistva pluusi alla ma seda ilmselt ei paneks, sest nibu võib ootamatult siiski välja vupsata rinnahoidjast. Aga ausalt ÜLIKÕVA pesu.

Pükstega on sama lugu. Lihtsalt šefid. Eks nendesse saab igatmoodi suhtuda. Kellele vulgaarne, kellele labane, kellele seksikas, kellele normaalne. Minu meelest vägagi seksikas pesu. Pole siis ime, et selle komplekti hellitus nimeks olla “beebibuum”.

Parim osa komplekti juures on see, et need on reguleeritava suurusega. Ei pea muretsema, et pekid siit või sealt üle valguvad või vale suurus sai. Ma tegin küll nalja, et teen pildid ja panen end oma ägedas uues pesus blogisse üle, aga saate ju isegi aru, et ma võin küll olla hullult julge või klikkide peal väljas nagu mõned arvavad, kuid on ikka asju, mida blogisse kuidagi postitada ei saa.  A võib olla on minust julgemaid blogijaid? Väljakutse blogijatele, ah?

Ühesõnaga. Ma olen VÄGA meeldivalt üllatunud selle pesu mugavusest ja ägedusest. Thumbs up disainerile.

//To my English speaking readers I have a question today. Look at this bra (LINK) and strings (LINK). They are quite open. Quite sexy in my mind. Quite cool in my mind. But I have also heard opinions that they are too vulgar and with insane design.

That is also the reason I had to order this pieces of lingerie to myself. I just had to test it. I was actually pretty sure I have nothing to put in the bra, because my breasts stopped growing when I was a teenager and I have to buy my underwear at kids department and I can make fund of this set, BUT. When I put this on I realized it is one damn HOT lingerie set. 

First of all it fits perfectly and is so comfortable It covers and reveals at the same time. Okay, perhaps I would not wear it under a see through bluse, but otherwise I must say that it is JUST SO COOL. Honestly. 

The same with the strings. So comfortable and well…let´s be honest sexy as hell. I love this kind of underwear because it is my little secret under the “gray desperate houswife” ootd I wear:) 

6 thoughts on “Seksikas, labane, vulgaarne või normaalne // Let´s talk about sex(y)

  1. Mulle meeldib kõige rohkem siiski enda abikaasa kommentaar nende stringide kohta 😀
    “kui nüüd hinda meetri järgi arvutada, siis on vast ülehinnatud, aga muidu igati praktilised püksid – näen ainult plusse” 😀

  2. Ega siis selline pesu pole abikaasa jaoks, sellega käiakse ainult armukese juures. Eveliis, tunnista üles, Sulle on uus silmarõõm tekkinud.

Leave a Reply