Kohustuslik või nii ehk sisuturundus ehk reklaam ehk kingiloos

Tegelikult ma tahaks kohe eraldi kirjutada blogidest ja sisuturundusest ja reklaamist, aga õnneks on mul metsik maovalu (ei, mitte mina kui madu ei valuta, aga mu magu valutab juba teist päeva) ja ma lihtsalt ei viitsi. Triin ütles oma viimaste postitustega nii palju ära ka, et ega mul tegelikult midagi lisada polegi. Ma olen sama meelt, et reklaam on okei kuni mingi piirini.

Selle sissejuhatusega tahan ma silmakirjalikult öelda, et ma läksin sel aastal kinkidega lihtsama vastupanu teed. Kõik saavad jõulukinkideks trussad. Okei, mina ja Marek ei saa, aga teised küll. On see siis nüüd reklaam või sisuturundus või isiklik eelistus, aga ma olen BBL pesu kandnud aastaid, aastaid enne kui mul tekkis sellega mingisugunegi tööalane suhe. See on olnud minu nr 1 eelistus. On seda ka täna. Ja ma julgen soovitada.

Minule sobivad 99% selle brändi toodetest. See ei tähenda aga seda, et toode sobiks kõigile. Kindlasti on neid, kellel on negatiivseid kogemusi, kindlasti on neid, kes endale sobivat toodet ei leia, aga mina oma olematu rinnaga ja pekkidega (hallooo! one size aluspüksid on jumala poolt antud kingitus paksudele nagu mina!) ei viitsi isegi proovida enne ostmist. Sajast korrast kahel olen pange pannud suurusega, aga õnnestumise variant on ikka päris kõrge eksju. Kui siia lisada veel ka toote hind ja kvaliteet, siis polegi rohkem öelda. Üks mu lemmik BBL komplekte on KUUS aastat vana ning näeb ikka välja täiesti korralik. Eriti korsett. Püksikud on tõesti tuhmunud aastate ja pesemisega, aga ei näe ka kehvad välja. Te ei kujuta ette KUI kahju mul oli kui sain teada, et seda kollektsiooni enam ei toodeta, ma tahtsin endale paar komplekti veel soetada. Mis seal ikka, õnneks on mul tekkinud ka mõned uued lemmikud.

25675072_1597420180296520_286175870_n.jpg

Minu blogi on ilmselt selline mainstream blogi ja kuidas saakski üks mainstream blogi hakkama kui ta ei teeks jõulukuul VÄHEMALT üht kingiloosi. Siit ta siis tuleb. Armas pesusõber, mine BBL kodulehele ja vali välja, millise pesukomplekti sina tahaksid oma kuuse alt leida. Isegi kui see jõuab sinna kuuse alla natuke peale jõule;)

Üks õnnelik igatahes omal soovil valitud komplekti endale ka saab. Päkapikud toovad. Pane lihtsalt kommentaaridesse kirja oma soov. Võitja valin ma välja 28.12.

 

85 thoughts on “Kohustuslik või nii ehk sisuturundus ehk reklaam ehk kingiloos

  1. Saan ka käe siin enne jõule blogiloosiga valgeks. Minu valik oleks alljärgnev komplekt:
    https://bonbonlingerie.com/et/pood/shades-kolmnurkne-rinnahoidja/
    https://bonbonlingerie.com/et/pood/shades-stringid/
    Avastasin BonBoni enda jaoks alles hiljuti ja seni olen ääretult rahul. Meeldiv avastus oli ka see, et kodulehel on nii mõnegi komplekti pildil näha rinnahoidjaid suurema kui ja väiksemarinnalise modelli seljas. Annab hea ettekujutuse, kas rinnahoidja sobiks ka minu pisikesele rinnale.
    Ja õpetuseks rahulikku pühadeaega! 🙂

Leave a Reply