What to wear to the office?

Hehh, vaatasin just üks päev oma halli tiibadega pusa ja tahtsin seelikuga selga panna, aga vale pikkusega jäi. Siit videost leiab geniaalse viisi, kuidas pusa + kampsun sobituma panna. Katsetan kohe ise ka järgi.

Kriss Soonikul on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palju uusi ja ägedaid asju, kasutage võimalust – laupäevani allahindlus 20%

Capture.JPG

alison (1)

kris

leather (1)

Hoidke Kriss Sooniku blogil silm peal, sealt saab täiega inspiratsiooni,kuidas natuke kastist väljapoole riietuda.

12 thoughts on “What to wear to the office?

  • Kusjuures rinnahoidjad on kuni XL suuruseni isegi aga ma ei kujuta ette, kuidas niimoodi ühe ümbermõõdu järgi valida saab. Ja kas neid õnnestub tõesti edukalt müüa. Aga ta vist ongi pigem loungewear’i suunitlusega, mitte igapäevaseks kandmiseks mõeldud pesu disainer – kuigi ka siis jääb see kontseptsioon mu meelest natuke poolikuks, sest pesu võiks ju igal juhul olla hästi istuv ja paraja toestusega, mitte lihtsalt ilus.

   • No vot, ma olen väikeserinnaline ja omast kogemusest ütlen, et KS pesu istub seljas ilusti ning on ääretult mugav. Päriselt ei tunnegi, et rinnahoidja seljas on ning kindlasti on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.
    Aga jah nõus, et suurematel naistel ilmselt rinnahoidjaid siit osta pole võimalik, kuid see vist juba on üldisem probleem, et suuremaid rh pole väga võtta varnast

   • Ei pea olemagi eriti suurerinnaline, et see küsimus sobivuse kohta tekiks. Enda näitel, siis ma lihtsalt ei usu, et nende M võiks ühtviisi hästi istuda nii 70C kandjale (mul see alumine mõõt 68 isegi) kui 80A’le – väga erinevad kehad ju. Muidu isegi osad spordipesu tootjad arvestavad ka korvi suurusega.

 1. Hmm, ma just olen hädas, et kõik on mõeldud suurerinnalistele ja teiseks, mulle kohe üldse ei meeldi, kui ma tunnen seljas rinnahoidjat. Kui koju jõuan, siis esimese asjana eemaldan kergendusohkega Pärnus proovisin BB pesu ja ka selle puhul vaatas nukralt lontis korv vastu, no halleluuja. Peab vist KS ka proovima, aga ma enda puhul tean, et selga proovimata ma sellist asja osta ei saa.

Leave a Reply