Reklaamiminutid

Järgnevad #notsponosred reklaamiminutid.

Ma ei oleks kunagi arvanud, et tuleb hetk, kui ma ütlen, et olen ehete suhtes pigem konservatiivne. Küll vaatasinn teiste kõrvas ägedaid ehteid, aga ise olin ikka jäänud selliseks WildWoman ja Ti Sento naiseks. Kuidagi üldse ei ole mõelnud, et võiks midagi muud kanda. Vanasti kandsin ma igasugu erinevaid kõrvarõngaid, aga alles hiljuti andsin ma kõik oma edevamad vidinad Idale mängimiseks, sest tundus, et klassikaline hõbe või kuld on rohkem minu teema. Issand, ma muutun iga päevaga rohekm oma emaks. Mu ema kandis ühtesid kõrvarõngaid (panen nats puusalt) mingi 30 aastat ja ma alati imestasin, et kuidas. Ja siis muutusin ise samasuguseks. Kuniks avastasin uue laheda ehtedisaineri – Rumi. Täna on ta muide väga KUUT laadal.

See on veider, kuidas mõni asi järsku kõnetab. Vaatasin neid ta naisega kõrvakaid Laulasmaa laadal, kus me koos olime, ja kaalusin ja mõtlesin, et äkki peaks endale ostma need. Aga ei olnud kindel. Siis ostis keegi need ära ja ma tundsin, et f… mina tahtsin neid. Neid ei olnud kahjuks enam. Oli igasuguseid teisi. Kas te teate, et ma ei ole kunagi armastanud kollast värvi, st riietuses ja ehetes, pole üldse mina olnud. Ometi proovisin neid kõrva ja olin müüdud. Võib olla ma ise ei oska hinnata adekvaatselt, kuid selgus, et kollane sobib täiega. Loomulikult õnnestus mul Pranglis kohe üks kõrvarõngas ära kaotada ja ma ostsin endale kohe uued. Hea on, et need Keilas Stuudio ilusalongis müügil on ja ma omanikku tunnen;)

Siiri suutis metsast mu kadunud kõrvarõnga ka üles leida, nii et nüüd on mul (koos kaua oodatud ja eile saabunud naise näoga rõngastega) kolmed Rumid.

Teised sellesuvised lemmikud on mu uued roosad Toku Athens sandaalid. Ma tellisin need reaalselt vist paar minutit peale seda kui nad olid oma Insta kontole foto nendest ülesse pannud. Kui need pole selle suve kõige ägedamad jalanõud, siis ma ei tea, mis on. Lahedad, omanäolised ja megamugavad. Täiesti minu kingad. Tokude puhul soovitan ma netist tellides number suuremad jalatsid osta, viimati ostsin ma Kriss Soonik x Toku roosad kingad 39 suuruses (issand, kuidas ma tegelikult tunnen nendest puudust!), aga oleksin pidanud võtma 40. Seekord olin ma targem. 40 suurus istus valatult.

Õnneks sain ma eelmisel nädalal maanaise puhkuse pediküüri ka jälle korda tehtud, et saab julgelt lahtise ninaga kingi kanda ka. Loodetavasti läheb vihmahoog ka üle ja see mõnus suvi jätkub. Mu tokud väärivad veel võimalikult pikka kandmist.

Ja viimase uue lemmikuna tahan ma välja tuua selle L’ Occitane kreemdeodorandi, mida ma alles eile proovida sain. Selles mõttes ehk on seda vale juba lemmikuks nimetada, sest ma ju alles proovisin seda, kuid mulle meeldis selle tekstuur, selle lõhn ja toime. Siiani – kuigi ma olen juba uuesti duši all käinud on lõhna tunda ja toimet ka. Esmaspäeval lähen endale ka ostma.

Ükski toodetest ei olnud makstud reklaam, lihtsalt minu enda hetke lemmikud, mida tahtsin teiega jagada.

6 thoughts on “Reklaamiminutid

  1. Sa oled nii äge, kõik su asjad on ägedad, kõike tahan sinu järgi soetada…ja nüüd need tokud, kohe jäid silma eelmises postituses juba…aga need ju väljamüüdud, mis nüüd saad:(
    Ma tahan neid…
    Ja neid naisega kõrvakad, nii ägedad jälle!

    • Vau! Ma ei oska midagi öelda, äge on äge olla 😎
      Tokusid peaks varsti juurde tulema. Ja naistega kôrvakaid saab tellida. Samas tal on niiiiiiiii palju erinevaid ägedaid disaine. Ma nii rahul sele leiu üle❤️

Leave a Reply