Mood loomingulistele, kõrge mõttelennuga inimestele.

Mult on palju küsitud, et kust mu laupäevane must kostüüm pärit oli. Tegu on minu ühe vaieldamatu lemmiku Eesti brändi – Studio Augusti imelise loominguga. Ma olen Äli loomingut imetlenud aastaid. Need on nii minu teetassike kui veel saaks olla. Ma kannaks vaid tema riideid kui vähegi võimalik oleks. Need on naturaalsed, funktsionaalsed ja skandinaaviapäraselt lihtsad.

Ühes intervjuus on  Äli öelnud, et tema loomingut võiksid kanda loomingulised, kõrge mõttelennuga inimesed, kes raamivad oma unistavat võlumaailma rahuliku vaikse kestaga. Ja küsimusele, mis võiks olla iga naise garderoobis, vastab ta, et “tegelikult pole vahet, mis seal garderoobis on, riided muudab ilusaks nende kandja. Seega paras annus enesekindlust ja -armastust, heatahtlikkust ning malbust. Naiselikud omadused, mis muudavad ilusa naise veel ilusamaks ja kiirgavamaks.” Mulle nii meeldivad need mõtted ja kuigi ma olen Äliga kohtunud vaid ühe korra, siis võin öelda, et tema enda malbe ja heatahtlik loomus peegeldub 100% tema loomingus.

Nagu te arvata võite siis otsus, mida valida, ei olnud lihtne. Ma olin tegelikult välja valinud ühed püksid ja ühe pluusi, kuid valged püksid ei tundunud kuigi praktilised ning varrukateta pluus ei sobi minu hetke käsivartega. See kleit aga oli perfektne. Sobib kanda nii pidulikumal puhul kui igapäevaselt, mulle meeldib kui riided on funktsionaalsed. Sama lugu ka jakiga. Saab kanda nii kleidi kui teksadega.

Selline valik. Lihtne, mugav ja ei jää garderoobi seisma.

 

IMG_7262_filteredIMG_7119

IMG_6642

IMG_6859

IMG_6730_filtered

Üks blogija on minu kohta kirjutanud niimoodi: “Absoluutne vau effekt oli, kui Eveliisi nägin. Ten point – kõik, soeng, huulevärv, riietus. Kriss Sooniku kingad oleks võinud number suuremad võinud olla, aga kui ta neis ennast hästi tundis, siis kena kooslus oli. Naisterahavas, kes oskab hästi kirjutada, teab oma kohta elus, on enesekindel ja tark. Kui ma aga mõtlesin, milline koorem tal võlgade naol kanda on, siis oli mul temast õige pisut kahju. Aga tore, et ta on kõik need aastad blogis oma raskeid aegu kajastanud ja suudab pea püsti oma eluga edasi minna. Imetlusväärne:)

Esiteks muidugi aitäh talle, sest vahelduseks on tõesti tore ka komplimente saada, aga…vaatasin hommikul kingi jalga tõmmates, et kurat, oleks jah võinud kingad number suuremad osta. Täitsa naljakas, et ma ise seda ei varem märganud. Nüüd nats häirib. Aga kuna kingad on tõesti mugavad ja mulle niiiiiii meeldivad, siis käin ikka, niikaua kuni ära kuluvad või katki lähevad. Aga tokud vist väga kiiresti katki ei lähe, eks siis kannan nii kaua kuni moest lähevad:D

13 thoughts on “Mood loomingulistele, kõrge mõttelennuga inimestele.

 1. Mina ostsin see nädalavahetus oma esimesed TOKUd ja tahan kohe kuulutada, kui õnnelik ja rahul ma olen. Käisin laadal, kus oli kohal OmaKing nn kaubamaja ja skoorisin eelmise hooaja näidiseid kaks paari, kokku 40 eurot (st 20 eurot paar, valisin Berliinid ja Helsingid). Ja ma olen müüdud, ma tahan nüüd kõiki toone endale! Mul on üsna kõrge jalg ja üldjuhul kõik sandaalid soonivad jalga, aga Tokud on jumalikud!

   • Seal oli Tokyosid ka 20 euroga, ainult et minu kõrge jala jaoks oli see nn varba osa liiga pikk ja hakkas jalale 🙂 Äkki, kui OmaKing FB või e-mailile kirjutada, siis avaldavad, kus laatadel nad veel sel aastal on ja ehk on sama head soodushinnad? Selle aasta mudelid olid laadal müügil näiteks 35 euroga, tavahind jääb 70 euro kanti 🙂

 2. Kleit üksi on äge. Mantel eraldi on ka äge. Aga need kaks koos on minu jaoks liig. Ja ei teagi kas liig, sest kõik nii ühtetooni ja mantli point kaob ära või hoopiski liig, sest suvi 🙄😀

  • Ma peaaegu et olen sinuga nõus. Kui pilte vaadata. Päriselus (minu jaoks) ei olnud too much.
   Aga ära sa ütle, et liig oli, sest õhtul terrassil istudes ei olnudki nii soe nagu oleks võinud arvata:)

 3. Uhh, millised hinnad…
  Ja Studio August vist põhimõtteliselt ei tee suuremaid suuruseid kui 38? 😀
  Kuigi jah, ega sellise lõikega riided sobivadki vaid pikkadele ja sihvakatele.
  Kleit on imeline, mantliga koos too much… Ja selline ürp kuumal suvel karjub juba kaugelt, et kandja oma kehaga absoluutselt rahul ei ole… Hea pekipeiduürp. 😀 Kleiti tahaks endalegi, see on ilma mantlita väga kaunis.

  • Kusjuures pean ausalt tunnistama, et pekipeiduürbina sai soetatud kleit, mitte mantel.
   Aga jah suurustega oli nii, et ma ka paari teist asja ei saanud proovida, sest “suuri suurusi” polnud:)
   Hinnad on kallid, aga samas on osa sellest hinnast ka kangal

 4. Studio-Augusti riided on tõesti kaunid. Aga nagu disainer isegi ütleb-riided kannab kauniks inimene ise-kahjuks Sina pole ei malbe ega heatahtlik ja vbla sellepärast ei andnud need suurepärased rõivad Sulle ka midagi juurde.

  • Malbe ma kindlasti ei ole, nõus, aga ma ei usu ka, et ma väga pahatahtlik oleksin. Kas need suurepärased rõivad andsid mulle midagi juurde või võtsid ära – see on juba vaatenurga küsimus. Mina ise tundsin end nende riietes imehästi. Nii blogiauhindade jagamisel, aiapeol, kui tööl kontoris.

  • Mis kommentaar 😂😂😂 Ehk disainer teeb siit järelduse ja lisab hinnale ka seletuse et “paluks neid riideid osta ainult malbetel ja heatahtlikel inimestel sest teistele ei anna need kahjuks midagi juurde”

Leave a Reply