Kas mina polegi naine?

Vaatasime Marekiga “Radarit” ilukirurgiast. Korraga küsib Marek mu käest – miks, te naised, need huuled selliseks teete? No kust mina oskan vastata, mina ju pole teinud. “Aga sa oled naise mõtlemisega,” ütleb ta ja lisab, et ma peaksin naisi mõistma. Okei, võib olla kui huuled on liiga peenikesed, siis tahad täidlasemaid huuli, suudan ma välja mõelda. Ometigi ei ole ma ise ka selle selgitusega rahul, sest täidlasel ja täidlasel on vahe.

Edasi jõuame tagumikeni. Ma annan alla. MINA ei tea, miks naised endale suuri tagumikke tahavad. Päriselt? Okei, jällegi, et kui on liiga lame tagumik, siis tahad suuremat? Aga miks? Miks ei või tagumik lame olla? Miks on ilus selline või selline?

Mina ei tea, mina ei oska vastata. Ma jään tegelikult juba jänni kunstripsmete juures. Kunstripsmetest kui sellistest saan ma aru. Isegi olen mõelnud paar korda, et päris mugav oleks, AGA ma pean silmas loomulikuna tunduvaid kunstripsmeid, mitte lehvikuid. Minu mõistus ei võta, miks need lehvikud nii suured peavad olema.

Kas mina siis ei olegi naine? Naiseliku mõtlemisega? Et ma ei mõista? Et ma ei oska selliseid lisasid soovida ega nende üle kadedust tunda? Miks? Kui mina veel noor olin (appi, ma nüüd tunnengi end vanamutina) siis sai ka end nii ja naa tuunitud, aga eesmärk oli mu meelest, et tuunimine näeks võimalikult loomulik välja. Mis juhtus, et trend on muutunud selliseks, et kohendamine võimalikult kaugelt silma paistaks?  Ebaloomulik tunduks?

 

8 thoughts on “Kas mina polegi naine?

 1. See megasuure tagumiku osas huvitab vastus mind ka. Mitte midagi ei saa ju selga osta, proportsoonid on ju ebanormaalsed. Ma lisaks siis loetellu veel, oo milleks on vaja neid teravatipulisi megapikki küüsi.

 2. Paljuski need naised on ju kellegi elukaaslased/ abikaasaad. Ja nende meestele jàrelikjult sobib. Kii naised tuunivad, siis n jàrelikult palju mehi, kellele see meeldib. Seega, vòid palli Marekile tagasi pòrgatada, kas ta polegi mees:)

 3. Ma ma olen juba ammu aru saanud, et ma pole naine 😀 Mul on meessoost sõpru, kes seda kinnitavad 😀
  Vahel on tunne, et kuskil on mingi salakommitee, kes otsustab, mis õudus järjekordsena moodi tuleb. No kuidas muidu neid suuri tagumikke ja huuli seletada… ja kergeusklikumad meist lähevad sellega kaasa 😀

 4. Mulle aga seletati seda punnis huulte asja – väidetavalt tunnevad need naised end niimoodi seksikamana, kuna neid punnis huuled seostuvad meestele blowjobiga 🙂

  Oleneb mehest, aga üldiselt kõik sellised äärmused pigem näitavad ebakindlust ja seda, et pole millegi muuga ‘särada’. Kurb tegelikult

  Samas ma rõhutan – äärmused. Mõõdukalt on tegu pigem uue aja meigiga vms, mis võib vägagi loomuliku ja noorusliku tulemuse anda.

 5. Mulle meenutavad need ülesüstitud huuled si*aauku. Iga kord mõtlen, et for real… Kes tahab endale seda auku näkku 😀 Tundub, et paljud.
  Mul on geelküüned, mitte pikad. Aga ma lihtsalt tahan omale pikemaid küüsi kui enda päris küüs lubab. Kõik muu on oma. Olen ka mõelnud, et äkki paneks kunstripsmed, sest mugav ju. Tätoveeriks kulmud, sest mugav ju. Ärkad ja kohe oled ilus. Aga… naine minus ütleb, et selliste asjadega üks enesekindel ja ilus naine ei tegele… Õnneks arvab minu mees, et olen ilus niisamagi.
  Eriti õõvastav on mõelda, missugused näevad välja need igatepidi süstitud ja lõigutud praegused “kaunitarid” umbes 30-40 a pärast. Kõik jätab ju jälje…

 6. Moes on afro-ameeriklannade ja latiinode kehakuju. Suurel osal neist on looduse poolt antud lopsakas pepu ning peenike piht. Kuna meelelahutusäri suurnab trende, ning aina enam on on selles äris tumedanahalisi ja latiino naisterahvaid, siis on vastavalt ka ennast sättinud trendid. Ka suured huuled on pigem eksootilisemate neiude pärusmaa. Looduse poolt antud st.

Leave a Reply