Kevadine garderoobi värskendus

Kuna ma eile juba Paavli tänavale sattusin, siis ei saanud ma jätta ka Paavli kaltsukast läbi astumata. Kõige pealt läksin esimesele korrusele lasteasjadesse ja ma ei tea, kas oli uue kauba päev või mis värk oli, aga seal oli nii palju ilusaid asju lastele. Lõpuks pidin ma lihtsalt sorteerima, mida jätta ja mida võtta, sest hulluks nagu ka ei tahtnud minna.

Võtsin selle pilguga, et reisides võimalikult vähe asju kaasa võtta, mida omavahel kombineerida saaks, nii et laps ei peaks kogu aeg ühtede ja samade asjadega olema. Nagu näha suunan ma lapsele edasi oma armastust teksapluuside ja valgete t-särkide vastu. Selles on onu Tarmo süüdi. Tema õpetas mind üheksakümnendatel t-särke ja teksapluuse kandma. Ma mäletan.

Muide, seekord oli Paavlis väga hea vihmamantlite valik. Kohe väga huvitavaid oli. Kahjuks Ida suurust ei olnud kapuutsiga, aga see lilleline torkas ka mulle kohe silma. Tahaks endalegi sarnast.

IMG_6337IMG_6338IMG_6340IMG_6345IMG_6350

Kõik asjad peale saabaste ja New Rustic seljakoti on pärit Paavlist.

 

2 thoughts on “Kevadine garderoobi värskendus

  1. Seda et… oleks võinud samuti ära märkida…. lähen “ä-r-i-kohtumisele” ja tulin uusi riideid vaatama. Mõned blogijad harrastavad seda lauset mainida, et siis justkui tundub rohkem tõsiselt võetavana, ja et kõik ikka teaksid, et ärikohtumisel ka vahest käiakse:D

    Aga muidu on ilus valik. Saan aru, et Ida sai endale kenad riided. Näita enda omi ka. Mulle nii meeldib tegelikult vaadata, kui keegi teeb häid sekkari leide, ja sa oskad riideid kombineerida. Ma olen seda varem ka tähele pannud. Lemmikud on mõlemad saapapaarid.

    • Njaa, no vot ma ei pea end suuremaks asjaks äriinimeseks vist siis🤔 Ärikohtumised on mu meelest ka midagi muud kui niisama kohtumised, isegi kui arutatakse koostööd. Sellised asjad on heal juhul koosolekud;)

      Eks see minu riiete kombineerimine ja stiil ongi selline, et ühele meeldib ja teine peab kaltsakaks. Ma muidugi võin jagada oma leide küll, mulle endale meeldib teiste leidudest ka täiega lugeda. Põnev kui inimesed oskavad vana ja uut, kallist ja odavat miksida.

Leave a Reply