17 eurot? Palju või vähe?

Nagu ma rääkisin käisin ma Idale villakombet otsides ka paar second hand poodi läbi. Ma olen oma garderoobi nii tühjaks teinud (ja antidepressantide tarbimisel peab jälgima kehakaalu, kahjuks need kipuvad kaalu tõstma), et ega mul suurt midagi enam selga panna polegi. Kui siia lisada veel killuke naiselikku edevust, et ikka tahaks ju aegajalt midagi uut, siis tulemuseks ongi see, et ma “laristasin” ära 15 eurot, aga mu kapis on mõned uued asjad, mida omavahel ja olemasolevatega kombineerida, nii et laias laastus sain ma endale päris mitu uut rõivakomplekti.

img_5264

Teksakleit: 3 eurot. Vabalt saab kanda ka pükste peal pikema pluusina.

img_5268

 

Mulle sellised teksakitlid meeldivad. Need on praktilised ja sobivad igal aastaajal kanda. Sellel konkreetsel oleks võinud veel pikad varrukad ka olla, siis oleks täiega rahul.

IMG_5279.JPG

Hall kampsun: 3 eurot.

IMG_5274.JPG

Must seelik: 3 eurot

IMG_5281.JPG

Linane seelik: 3 eurot, topp ja nahast käekott varasemad second hand leiud, mõlemad 1 eur

IMG_5283.JPG

Saapad: kolm eurot

IMG_5292.JPG

Ma ei teagi nüüd, saab seda siis laristamiseks või raha kokku hoidmiseks nimetada, kuid mina kutsun küll kõiki üles taaskasutusele. Taaskasutusel on ikka päris palju plusse kiirmoe ees. Omanäolisus ja väiksem ökoloogiline jalajälg vaid kaks neist;)

11 thoughts on “17 eurot? Palju või vähe?

  1. Mina leidsin kolmapäeval Humanast kolme! euroga täiesti uue lastekampsuni, mis oli nii ilus ja nii villane, et ei saanud kuidagi poodi jätta. Uuena ostes oleks see maksnud nii umbes 40 eurot. Taaskasutus on tore.

  2. Oh,taaskasutus ruulib ikka sajaga! Minu “kullafondi” leide troonib raudselt Mulberry originaalkott Läti sekkarist,aga see pole kindlasti ainus väärt taaskasutus-ost meie majas/peres.Ma olen sinu jutuga igati nõus. Ajaga muutuvadki tarbimisharjumused ( vanus,laste sünd mõjutavad ka kindlasti),aga see ei tähenda,et ma kvaliteetseid asju ei ihaldaks (a’la pole nii rikas,et odavat…). Täna aga võitsin ”Elmar”is iPhone 7-e ja no on hea meel ikka küll.

    • Ega mina samuti mõtlen ja unistan ikka erinevatest luksusasjadest, kuid ilmselt vanusega ongi tulnud see, et ma ei arva, et see kõige olulisem on. Uuest iphonest, Mulberry kotist jms ei ütleks ma kuidagi ära:)

      • Ma tegelikult ei jäta seda telefoni endale,vaid loovutan selle kerge südamega oma vanamehele.Kellegile kallile rõõmu valmistada on nii neetult hea tunne! No ja ta on selline,et ennast sätib alati tahaplaanile,mõeldes ennekõike lastele ja mulle. Sinu tegemistest ja arengutest on aga lausa lust ja inspireeriv lugeda.

Leave a Reply