Kui asjad juhtuvad

Esmaspäeva hommikud ei ole kunagi mu lemmikud olnud. Või siis meeldiksid nad mulle rohkem kui nad algaksid hiljem ja ma saaksin oma (töö)päeva alustada hommikumantlis arvuti taga istudes, kohvitass kõrval auramas. Mis te arvate, mida ma hetkel teen?  Istun hommikumantlis köögilaua taga, joon kohvi ja blogin, sest MA SAAN. Esmaspäeva hommik algaski täna hiljem ja üle pika aja ei tähendanud see Ida lasteaeda viimist (sest ta on Tartus – vapsee luksus!) ega Tallinnas ummikutes istumist. Milline nauding! Homne hommik algab see eest muidugi kell neli, sest ma pean lennujaama jõudma (viimane tööreis vana töökohaga), aga las see hetkel jääda, ma naudin esmaspäeva hommikut, mis algaski hiljem ja nii nagu mulle meeldib.

Sellest olen ma juba kirjutanud, kuidas ma tänu EBA kingikotile sain teada, et meil on selline tore looduskosmeetika bränd nagu BonMerité, aga sellest, kuidas üks asi viis teiseni ma veel rääkinud ei ole, sest see kõik alles juhtus. Ehk siis veetsin ma nädalavahetuse suurepärases seltskonnas BonMerité leti taga. Kõigepealt taimetoidumessil, kuhu kreisivegan on mind aastaid kaasa kutsunud, aga ma pole lihtsalt viitsinud. Sel aastal oli siis põhjust ja teate kui on mõni festival-mess, millest vaimustusse sattuda, siis see on just taimetoidumess. Nii tore on näha teadlikke inimesi, kes tõepoolest tahavad maailma paremuse poole muuta. See on nii positiivne  ja nii inspireeriv.  Nii samuti inspireeriv on ka BonMerité – peenena tunduva nime taga on tegelikult iga viimse detailini läbimõeldud Raplamaalt pärit looduskosmeetika ja nimi ei tähenda muud kui brändi looja Meriti nimest tuletatud sõnumit, mis tõlkes tähendab “head väärtust”. Ja head väärtust tahabki Merit inimestele pakkuda. Uhke tunne oli sellise  geniaalse powerwoman´i, kes ise on nii tagasihoidlik, kõrval leti taga seista. Ma näen alloleval pildil küll välja nagu mul oleks peavalu, aga tegelikult ei ole mul olnud lõbusamat nädalavahetust kui see. Okei, ma olin eile koju jõudes küll surmani väsinud, aga jummal jummal kui tore see oli. Veganid ja loodusest hoolivad inimesed on nii toredad!

75354981_558863671577237_2987677129107308544_n.jpg

Kuna ma ise sain sellest brändist teada tänu Marimellile, siis ma tean, et e-poes kehtib (ka praegu) allahindluskood “marimell”. Tasub ära kasutada! Kui ma tohin soovitada, siis kehakoorijad on sellised, millest te satute sõltuvusse ja see ei ole selline halb sõltuvus, vaid sõltuvus, mille eest pärast tänab teid teie nahk ja teie tänate mind.  Minusuguse laisa inimese jaoks asendamatu toode – koorib, peseb ja kreemitab üheaegselt, ei pea mitme erineva tootega mässama, et nahk oleks pehme nagu beebipepu. Te armute ise oma nahka ära. Kui ma esimest korda kookose kehakoorijat kasutasin, siis ma lihtsalt istusin pärast diivanil ja silitasin oma nahka.

Astelpaju kätekreem peaks praegusel aastaajal ka kindlasti käekotis olema. Ma ise kasutan hetkel lisaks sellele ka mandariiniga kehavõiet oma küüntel, sest lisaks sellele, et mul on väga kuiv nahk, muutuvad talvel ka mu küüned eriliselt hapraks ja murduvaks. Kui ma vaatasin Meriti küüsi, kes väidetavalt kasutab just sama nippi, siis ma tahan ka selliseid küüsi!

Ahhh, kui palju ilujuttu esmaspäeva hommikusse. Minu blogis. Nagu tõeline ilugurmaan. Okei, wannabe ilugurmaan. Aga siiski…

IMG_1203-1-700x899.jpg

Taimetoidumessilt sattusime me Meritiga edasi Black Cherry fashionshow´le Swissoteli. Glamuurne, udupeen, blingi ja šampanjat täis üritus imeilusate inimeste seas. Ma ei ole (pigem) vene inimestele suunatud üritustel varem käinud ega osanud midagi oodata ja  kuigi totaalne vastand maalähedasele veganmessile, siis ma nautisin seda üritust samamoodi täiel rinnal. Kui keegi oskab suursugust üritust korraldada, siis on see vene inimene. Ma olen vene keelt küll koolis õppinud 12 aastat, kuid ütleme nii, et ega ma seda väga rääkida ei oska, või siis ma arvasin, et ei oska. Kui ikka oli vaja vene keeles selgitada, mis kreemidega BonMerité näol tegu on, sain käte ja jalgadega hakkama küll. Mul tekkis nüüd vastupandumatu soov vene keelt uuesti õppima hakata ja end vene influenceritega kurssi viia. Need, kellega ma selle ürituse raames kohtusin, tundusid nii siirad ja huvitatud, et ma kujutan juba ette, kuidas koostöö nendega võiks samamoodi kujuneda äärmiselt positiivseks kogemuseks. Vene inimene nii uskumatult tore! Ja kui ma teile lõpuks veel selle ürituse pilte saan näidata, siis te näete, mida glam tähendab. Ma kavatsen First Fashion House üritustel täiega silma peal hoida ja neist osa võtta. Järgmine kord kammin juuksed ka ära ja panen meigi näkku ning ei unusta kingi maha, nii et ma ei peaks nagu vaene sugulane imeliste pikakoivaliste vahel oma tossudes ringi lippama.

40f5b5dbfdef2a647a-87962073.jpg

Mul on igatahes hetkel kuidagi selline tunne, et ma asjad juhtuvad, head asjad juhtuvad, tasub vaid olla avatud meeltega. Sellist positiivsust nagu andis see nädalavahetus ei ole mus ammmmmmmmmu olnud. Vastab tõele, et kui ümbritsed end ilusate ja heade inimestega, siis kõik muud ümberringi toimuvad draamad tunduvad nii kauged, tühised ja mõttetud.

 

 

Leave a Reply