Paljas porgand vs Hensugusta

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et ma olen teadlik leiutisest nagu telekapult, ma tean seda, et mu telekast saab valid 3794269 erinevat telekanalit, ma võin iga kell valida “Netflixist”, midagi sellist, mis mulle meeldib (Triinu soovitusel vaatasin hiljuti ära “Bird Box” Sandra Bullockiga ja nüüd omakorda soovitan teistelegi).

Aga ma olen uudishimulik inimene. Ja seepärast vaatasin ma ära nii ühe Hensugusta show kui “romantilise tõsielusarja” paljast porgandist Itaalias. Kui me enne kummagi saate vaatamist julgesin öelda, et ma suudan mõista, et porgandi saatel saab sihtgrupp olema, sest ilus ja noor sotsiaalmeediastaar, siis peale KÕIGEST MINUTIT porgandi saate vaatamist tahtsin ma omal silmad peast kratsida ja küsin siiralt, KES seda saadet vaadata tahab? Saate pealkirjas on sõna ITAALIAS, mille järgi iga normaalne inimene eeldaks, et saates on rõhk Itaalial, selle ajalool, loodusel, kultuuril, eripäral. Kui te sellest saatest seda ootate, siis te eksite rämedalt, sest te näete ekraanil vaid seda, kuidas üks ebareaalselt edev inimene püüab vaimukas ja/või armas olla, räägib ainult sellest, kuidas ta ei saa endale esitatud “foodprep challenge`it” teha, sest korteris ei ole pliiti, vaevleb ilmselt söömishäirete  käes, räägib rumalamat juttu kui viieaastane ja on lihtsalt #piinlik. Minu aju ei suuda aru saada, KUIDAS selline inimene saab olla influencer ja eeskuju? Ma ausõna tunneks end vanemana eriliselt läbikukkujana kui mu teismeline tütar peaks sellist sotsiaalmeediastaari eeskujuks pidama.

Samal ajal pean ma ütlema, et Hensugusta suhtes olin ma liigselt kriitiline. Mitte saate, vaid tema kui juutuuberi osas. Saade on TÕELINE KRÄPP, aga tänu saatele olen ma vaadanud ära mõned tema juutuubi klipid. Ma pean tunnistama, et need olid päris meeleolukad ja ma täiesti olen võimeline aru saama tema fenomenist. Lisaks sain ma teada, et ta õpib ülikoolis ajalugu ja käib rahvatantsus ehk siis selline cool nohik ning mu meelest täiega äge eeskuju. Kahju ainult, et ta sellist saasta pandi juhtima!

Mul on Kanal 2 üks ettepanek. Tasuta. Teil on kaks piinlikku saadet eetris. Tehke saatejuhtide vahetus. Pange paljas porgand niisama mingeid klippe kommenteerima, sest olgem ausad vahet ei ole, mida ta kommenteerib või teeb, keskendub ta vaid iseenda eksponeerimisele ja las ta siis kommenteerib neid “so yesterday” videosid. Hensugusta saatke (perega) Itaaliasse. Seda saadet võiks olla täitsa lõbus vaadata.  Või no järgmine kord kui tahate porgandiga vaatajaid võita, siis ei pea teda Itaaliasse saatma. Saatke Pärnussse, seal on ka bussijaam ja Mac ja toidupoed olemas. Võimalik, et ka auk -põrandas- wc-d, mida ta for the sake of experiment or whatever kommenteerida saaks. Itsitades nagu viieaastane.

15 thoughts on “Paljas porgand vs Hensugusta

 1. Täitsa nõus. Hensugusta youtube kanal pole ka päris minu maitse, aga mingi karisma temas on, eetrisse ta sobib. Lihtsalt saade võiks parem olla. Tal on potentsiaali hoopis enamaks.

  Paljas Porgand… ma tema blogi olen lugenud ja mõned postitused on meeldinud, aga eetris tundub ta lapsik ja liiga näitlev. Ta küll minu postituse all tõi välja, et Roomet toob temas sellise poole välja, mis vbl ongi õige, aga see siiski tähendab, et ta reaalselt ongi selline… Ja ma ausalt öeldes ei teagi, kumb on hullem variant – kas see, kui ta näitleks või ta tegelikult ongi selline. Ma siiski plaanin teise saate ka ära vaadata – ehk läheb paremaks. Kahtlane muidugi.

  • Jah, nõus, nii Roomet kui saade toovad välja selle, kes ta tegelikult on. Tavaline piff. Ja see ei ole halb, aga just eile arutasime sõbrannaga, et veider on see, kuidas ta blogis püüab olla nii täiskasvanulik ja guru ja naiste õiguste eest seisja jne jne jne jne

 2. Kuna olin paari Porgandi blogipostitust juhtunud lugema, oli minu jaoks täiesti hämmastavalt ebameeldivaks üllatuseks näha, aga eriti just kuulda, teda ühes videos. See oli mingi video sellest kuidas ta Roometiga Rummu karjääris piknikul käis. Kuna ma ei olnud kordagi teda veel nö laivis näinud, siis mulle alguses tundus et ta lollitab meelega, et käitub nii lapsikult ja räägib titehäälega ja peab end ülal nagu arulage tibi. Vaatasin aga video lõpuni ja midagi ei muutunud. Siis mõtlesin et issand jumal.. Et nagu ISSAND JUMAL!? Milline täiskasvanud naine käitub ja räägib nii? Et mis tal viga on?? Itaalia saadet vaadanud ei ole, aga nii sinu kui Printsessi blogipostitustes kirjeldatust võin järeldada, et ta seal käitus samamoodi ja et ta ongi päriselt selline! See on nagu niiiiiii imelik minu jaoks. Printsessi blogis ta selgitas sellist lapsikut käitumist ja kõnepruuki sellega, et Roometi seltskonnas pääseb temast välja mingi sisemine plikake, kes olevat igas naises peidus ja see suur armastus paneb teda niimoodi käituma. Ma ei tea küll ühtegi teist naist, kaasa arvatud mina ise, kellele armastus mõjub nii et ta hakkab käituma ja rääkima nagu poolemeelne naiivitar. Aga võib olla ma ei ole siis ise kunagi nii õigesti armastanud ega ole seda ka teised naised, keda tean. Millest on muidugi kahju. Hensugusta on ebaõiglaselt porri tallutud, tema videoid kannatab tõesti vaadata, mulle meeldib tema iseenda üle naermise oskus, aga paraku tegi ta vale otsuse selle saate juhiks asumisel. Ehk tulevikus on targem.

  • Hensugusta tegi kahjuks tõesti halva valiku, et sellise saatega nõus oli, aga noh kes teab võib olla antakse talle tänu sellele halvale valikule kunagi ka mõni normaalne saade juhtida/teha.
   Mis aga puutub porgandisse, siis see, mida tema teeb, ei ole selle plikakese, miks tõesti ma usun ka, et igas naises peidus on, välja laskmine, vaid eneseeksponeerimine selle kõige kehvemal moel – vaadake, ma olen nii cool ja äge ning te peaksite olema õnnelikud, et saate minu ja mu armastuse lugu teleka vahendusel jälgida

   • Plikake on igas naises tõesti peidus, aga reeglina avaldub see mingites naise endagi jaoks üllatavates tegudes/käitumises, mitte infantiilses kõnemaneeris. Plikake on sisu, mitte vorm.

 3. Hensugusta treilerit nägin, pärast seda ei viitsi isegi huvi pärast saadet vaadata. Lihtsalt kohutav formaat…
  Porgandi saadet vaatasin huvi pärast. Piinlik. Läheksin meganärvi, kui peaksin sellise inimese seltskonnas olema, eriti teades, et ta ei ole enam 13… 😀 Porgandi elukaaslane teeb minu meelest väga-väga lahedaid videosid ja minu arust on tal nii oskusi kui ka silma, aga Itaalia reisi saates pole sellest haisugi…
  Hensugusta mulle inimesena väga meeldib. Tema youtube videosid ei viitsiks vaadata, aga väga tore inimene tundub, üsna intelligentne ja väga hea huumorimeelega. See oli hea ettepanek, et ta koos perega Itaaliasse saata. 😀 See võiks päris lahe saade olla. Hensugustast võib vabalt uus Kristjan Jõekalda saada, vaja vaid normaalset saadet.

 4. Nii kuri postitus porgandi kohta :O
  Siin on vist õige koht küsida, et kuidas käib see, et tuntakse kellegi teise võõra inimese pärast piinlikkust? Mulle tuli 1 kord blogisse kommentaar, kus keegi tundis piinlikkust, et mina tegin postituses kirjavea. No ma eeldasin, et tegelikult oli tal hea meel, et ma selle vea tegin ja ta pigem tundis rõõmu, et keegi on veel suht sama loll kui tema ja teeb aegajalt vigu. Aga kuidas selle saate või porgandi pärast see piinlikuse tundmine tuleb? Mul endal see emotsioon puudub.

  • Neid inimesi kes nii tunnevad, on tegelikult väga palju, üsna tihti kuuleb inimeste käest vestlustes ja on ka kirjalikke arvamusavaldusi, et “lausa piinlik oli seda vaadata või kuulata”. Kust see tuleb, ma ei tea.

   • Tõsi ta on. Porgandit on piinlik kuulata, aga hea vaadata. Vahel on mul piinlik lugeda, kuidas Eveliis kirjutab, samas Teda on õudsalt hea kuulata. Manjanat on vahel piinlik vaadata ja kuulata, parem lugeda.

   • Mul 1 kord tuli meelde, kui ma tundsin sarnast tunnet. Vist Ringvaates näidati mu ema vanust naist, kes oli enda kapi ostnud täis tavalisi odavaid riideid ja ütles, et see on tema hobi ja ta tütar tegi temast väga halbu “moefotosid”. Kuid mu ema ei teeks sarnast asja kunagi ja ma ka mitte. Kuid see oli kummaline edevuse avaldumise vorm ja sisuliselt on ka blogimine kohati kummaline edevuse avaldumise vorm, kus on võimalik libastuda. Emotsioonil peab olema mingi seos iseendaga, muidu ta ei avaldu. Ma arvan, et ma oleks vabalt võimeline normaalse summa eest samamoodi kui Porgand kuskile reisima ja sellest saate tegema, kuigi mul pole mingeid oskusi sellist saadet teha. Kuid mul porgandi esitust vaadates piinlikkust ei tekkinud, mind tema ebaproffessionaalsus ei häirinud, mu laps ei teeks sellist asja kunagi ja ma ise olen Porgandist väga palju vanem.

   • Ma teemat ei hakka kommenteerima, kuna lihtsalt ei ole kursis. Aga see väljend, et “lausa piinlik oli vaadata/kuulata”, siis ma olen üks nendest, kellel reaalselt hakkab ka mingi olukorras piinlik, kus ma peidan näo patja või ei suuda kuulata (näiteks kui keegi saates midagi väga piinliku teeb või näiteks superstaari saates mööda laulab vms). Et siis sellised olukorrad ei aja mind naerma, vaid tekibki kuidagi niii piinlik endal nagu ise oleks selle inimese asemel….

 5. Oh jeebus jeebus, esimest kord kuulsin porgandit sellises saates nagu suur mängude õhtu, siis hoidsin peast kinni, nende ajuvabade väljendite, lapselikkuse, ja ülima tähelepanuvajaduse pärast…Ja nüüd on temast eraldi saade 😱😱😱 Kuulsin seda saadet poole kõrvaga täna ja tõesti täitsa lõpp, et ta on mingisugune eeskuju! Ta on küll 25 nagu ma täna teada sain, aga jutt ja käitumine nagu 13sel…ÕUDUS KUUBIS!

Leave a Reply