Reklaam. Puhas reklaam. Sest lihtsalt hea kraam.

Ma olen oma sinasõprusest Turblissiga varem ka rääkinud, aga eile kui ma endale jälle turbamaski tegin ja reaalselt tundsin, kuidas see mu kortsud (kasvõi ajutiselt) pingule tõmbas, mõtlesin, et ma pean sellest heast kraamist natuke rohkem rääkima. Sõna otseses mõttes reklaami tegema. Sest häid asju tuleb kiita.

Nende näomaskiga olin ma ammu tuttav, ebaregulaarselt ka kasutanud, aga nüüd on mul paarist tootest lausa sõltuvus. Esimesest olen ma juba rääkinud, aga kui te pilte vaadates mõtlete, miks see üks pudel nii kriimustatud on, siis sellele ongi üks väga lihtne selgitus – see on mul kogu aeg kaasas ja igal pool. Mul ei ole kunagi olnud probleemne nahk, aga mul on kuiv nahk. Eriti kuivaks muutub see lennukisõidul ja üllatus-üllatus Norra talves. See sügvaniisutav näoõli on puhas õnnistus. Mul on oma pudelike peaaegu otsas, sest ma kasutan seda igal hommikul ja ilma selleta kohe ei oska (ERITI Norras!).

IMG_6030.JPG

Teine toode, mida mulle meeldib hommikul näole piserdada on rabatoonik. Nüüd olen ma seda kasutanud kolm kuud ja eile kui ma peeglisse vaatasin, pidin ise ka imestama kui särav jume mul oli. Ausalt, ma ei liialda. Kuna ma väga palju meiki ei armasta, siis on jume minu jaoks väga oluline, aga ka meiki kandes meeldib mulle päeva peale sellega nägu värskendada.

Sära andev rabavesi 24K kullaga, mida ma küll Norra kaasa ei võtnud, sest igapäevaselt ma talvel ei raatsi seda kasutada, on ka veel üks neid lemmikuid, mille ma pean ära mainima. Suve saabudes olen ma kindel, et sellest saab meie suvi suvelemmik nr1. Kas veame kihla?

IMG_6032.JPG

Kehaõli on mu meigikotis samamoodi asendamatuks muutunud, täpselt samadel põhjustel, et kuiv nahk, aga lõhn…ka lõhn on üks põhjus, miks see mu üheks uueks lemmikuks on saanud (peale vana head EA Green Tea´d, EA jääb mu jaoks alati selleks esimeseks lemmikkreemiks, nii nagu mu lemmiklõhnaks jääb alati Issey Miyake L´eu D´Issey, kuigi lõhnade suhtes olen ma tunduvalt rohkem truudust murdnud kui kreemide suhtes.)

Ja lõpetuseks minu lemmiklemmiklemmik, absoluutne must have kõikidele, kel juba natuke või rohkem vana nahk, mis pinguldamist vajaks. Bioaktiivne turbamask 24K kullaga – aitäh sulle, et sa olemas oled! Reklaamtekst ütleb “tõestatud toime”. Ma kirjutan kahe käega siia alla. Ma ei saa öelda, et mu otsmik on nüüd kortsuvaba, seda mitte, ilmselt päris imetoodet vananemise vastu ei ole siiski olemas, aga olemasolevaid kortse SILUB see mask küll täiega. Pinguldab nahka ka. Selles ei saa üldse kaheldagi. Peale 10 minutit maski on nahk hoopis teine. Teate kui ilus sära nahale jääb peale maski tegemist? Olgugi, et (minu puhul) vaatab mulle peeglist ikka vastu kolme päeva pärast 37-aastaseks saav naine, siis see mask annab vähemalt seitse aastat noorema enesetunde. Ma tahaks küsida, et ei tea, mis imeained seal sees on, aga ma ju tean. Bioaktiivsed turbaühendid ja humiinained ning 24karaadise kosmeetilise kuld. Toimiv valem!

Mõnda aega oli mu lemmik Domina Elegans 5D Golden Beauty näomask, aga mingi hetk hakkasin ma otsima looduslikemaid alternatiive. 100% looduslik, vegan ja käsitsi valmistatud Turbliss tundub TÕESTATULT ülihea valik.

Mul oleks hea meel teada saada, milline on teie kokkupuude ja tagasiside nendele toodetele? Kas nõustute minuga? Jätke postituse alla oma kommentaar ja ma loosin reedel – 16.03 välja kotikese oma lemmik Turbliss toodetega. 

IMG_6056.JPG

Turbliss was born out of the dream to give more value to a very special natural resource using the knowledge of our grandmothers in combination with modern science. Together with scientists and bog specialists, we have worked out unique methods how to find, dig, analyze, and process balneological peat in order to turn it into an easy to use functional cosmetic product for a modern human being.

Balneological peat is natural high technology. Its original composition is extremely rich and bioactive – humic, fulvic, and hymatomelanic acids, inorganic minerals, lipids, amino acids, enzymes, microelements, phytonutrients, antioxidants, and sulphur. These bioactive substances penetrate deep into the skin, restore its elasticity and normal functioning. Peat works a an effective anti-age treatment and an enzyme peel, it deep cleanses and balances problem skin, alleviates psoriasis and eczema, stimulates skin microcirculation and metabolism. Turbliss face masks are all deep cleansing and deeply moisturizing at the same time when used correctly. Humic acid is strong enough to reverse the oxidation process and reduce cellulite.

My favorites:

Deeply Moisturizing Face Oil – Limited Edition product for cold seasons. Deeply moisturizing and protective. Suitable to use as a cold protection. Contains high levels of omega 3, omega 6 fatty acids, linoleic acid and phytochemicals which keep the skin elastic and healthy. Orange and myrtle essential oils support skin structure and uplift the spirit. 100% natural.

Bioactive Peat Toner – 100% pure peat water. Cleanses, refreshens, revitalizes and tones the skin. Minimizes pores, helps even out skin tone and texture.  Restores normal pH of the skin. 100% natural. TurBliss Bioactive Peat toner is a living product. It is only mechanically filtered and contains the unique bioactive complex without any refinement. Real peat water is dark yellow or even brown because it contains the same humic substances as peat. Peat Tonic is packed in a dark glass bottle with a comfortable spray pump. It is easy to carry it around, to use it on a cotton pad or just as refreshing spray. The product does not contain any fragrances or additives. It is suitable also for sensitive skin. Hypoallergenic.

Bioactive Peat Mask with 24K gold – Pure micronized peat enriched with 24K gold. Smoothes out existing wrinkles and prevents the formation of new wrinkles. Slows down the process of collagen depletion. Gold ions stimulate cell metabolism and help maintain moisture balance. Decreases skin receptivity to allergies and infections and helps to restore skin tissue. Increases the production of elastin in fibroplasts keeping the skin elastic and toned. Bioactive substances penetrate deep into the skin and restore its normal functioning. Efficient anti-ageing treatment, reduces pigmentation, heals problematic skin, alleviates acne, eczema and psoriasis. Accelerates skin metabolism, enlivens and tones the skin. Proven results. No added ingredients. 100% natural.

Firming and Elivening Body Oil – A perfect home SPA product with a strong aromatherapy effect. Moisturizes, firms and revives dry and dull skin. Geranium and juniper berry stimulate skin metabolism, help to reduce water retention and remove toxins from the skin. Suitable to use as a massage oil. When applied to damp skin the oil absorbs quickly. Recommended to use after Bioactive Body Scrub Mask. Contains natural essential oils. 100% natural.

Would you like to win Turbliss peat products? If so, then just leave a comment under this post if you have had any experience with peat products before? I will pick one lucky winner who will receive a bag with my favorite Turbliss products this Friday – 16.03. 

25 thoughts on “Reklaam. Puhas reklaam. Sest lihtsalt hea kraam.

 1. Ilmselgelt peaksin mina selle loosi võitma, sest mul on nende toodetega 0 (loe: null, mitte ühtegi) kogemust. No ja siis saan juba kaasa rääkida! 🙂

  • Jah, tundub küll, et siin peab lootma, et sina võidad. Ja pärast vaatame, kumb 36aastane välja paistab:D (Viimane päev veel “oled minust palju vanem”-nalja teha)

 2. Olen üllatunud, et ma pole Turblissist mitte midagi kuulnud. Ometi võiks ma olla sihtgrupp. Väga nõrk turundus, kui muidugi eesmärk polegi nišitooteks jääda. Aitäh Sulle, et tutvustasid – olen näeoseerumi otsinguil ja see näoõli tundub Sinu tutvustuse ja tooteinfo kohaselt olevat just see, mida vaja.

  • ma ei usu, et nišitooteks plaanivad jääda. Ise olen nende tooteid küll päris palju näinud, viimati Iluguru üritusel, kus nad auhinna said, aga ausalt ega ma pole rohkem ka süvenenud, sest ma ise olen nendest kogu aeg teadnud:D Näoõli on suurepärane! Täiesti 110% soovitan

 3. Olen ka mudamaski proovinud. Tõesti super hea!! Sinu pärast tekkis soov näoõli proovimiseks. Kasutasin joiki firma näoõli ja nägu oli nii ilus ja särava jumega… Samas lõhn mulle sellel üldse ei meeldinud (kalaraipe hais mu meelest).

  • Mul on Joiki õli ka, ei saaks öelda, et mulle lõhn ei meeldiks, täitsa okei mu meelest, aga vaata kui erinevad on maitsed ja lõhnaeelistused:D Sellel Turblissi omal on ka (minu arvates) äärmiselt mõnus lõhn, selline magusapoolsem.

 4. Ma olen natuke siit-sealt nendest toodetest läbi teiste blogide varem lugenud, aga miskipärast mulle ei ole tulnud varem sellist “wow” tunnet sisse. Kuna sa praegu seda nii mahlakalt ja nii usutavalt esitasid, siis mul tekkis päris tõsine huvi nende toodete vastu. Ja kuna mulle ka Issey Miyake meeldib aastaid ja ma võiksin seda alati uuesti ja uuesti endale osta, siis see ka pani justkui paika, et meil on varemgi olnud väga sarnased maitsed ja arusaamad asjadest, mistõttu mul tekkis nüüd päris tõsine huvi tänu sinule neid tooteid proovida. Olen mõelnud varemgi, et kindlasti on need head tooted aga ma pole ise rohkemat selleks teinud. Olen keskealine, ja taolist maski ja neid tooteid ma prooviksin väga suure huviga, sest ma ei poolda absoluutselt keemilisi ilu-tooteid. Ja üldse ma olen leidnud enda jaoks viimased kolm kuud veganluse ja proovin igatepidi vaid looduslikest asjadest rõõmu tunda ja igasugune looduslik kõnetab mind täiega. Ma olen juba oma tüübilt selline, et kui ma enda jaoks mingi wow asja/toote/lahenduse leian, siis ma jään sellele truuks.

  • Mul on hea meel, et see siin natuke wow tunde tekitas:) Võib olla on põhjus selles, et ma kipun kiitma asju, millesse ma päriselt ka usun või ise tarbin. Muidugi ei pruugi maitsed samad olla ja kõik asjad kõigile ka ei sobi ühtemoodi – üks kiidab, teine laidab, aga laias laastus ma arvan, et erinevus ongi selles, kas niisama kiita kiitmise pärast või ise ka uskuda.
   Ja no kuule, kui meile Issey Miyake mõlemale meeldib, siis on meil hea maitse, onju, Issey Miyake on ikka ülim!

 5. Tooted oleksid mulle lausa kohustuslikud, sest ei ole kokkupuudet olnud. Ja sära kuluks väga ära, sest kuidagi on jume tuhmiks jäänud.

 6. Ma pole ka jõudnud veel Turblissi toodete proovimiseni, kuid hea meelega katsetaks. Mul on samamoodi jube kuiv nahk ning kasutan hetkel Kiehlsi näoõlisid, kuid nõrgaks jäävad. Tavaline kookosõli, mida ka enne Kiehlsi kasutasin, niisutab paremini. Ma olen täiega seda meelt, et kuna nahk on meie suurim organ, siis nahale pane aind seda, mida endal suust sisse julgeksid ajada. Ehk et mida looduslikum kraam, seda parem 🙂
  Mul on juba aastaid tavalised õlid nii silmameigi eemaldaja kui juuksemaski kui näo- ja kehaniisutaja eesmärki täitnud. Jube odav ja reisil väga mugav- võtad ühe õlipotsiku ja see teeb kõike 😀

 7. Kasutan hetkel Turblissi näomaski ja olen väga rahul! Teiste toodetega tuttav pole, aga tekkis suur huvi näoõli vastu – ehk aitaks see mu väga kuiva näonahka niisutada.

 8. Olen proovinud näomaski ja väga meeldis aga olin natukene laisk kasutaja. Luban, et olen edaspidi hoolsam ja heameelega prooviks ka teisi tooteid.

 9. Mina olen proovinud turbamaski ning ostnud seda mitu korda. Olen super rahul ning prooviksin väga hea meelega ka teisi tooteid!

 10. Kogemus puudub, aga sooviks küll proovida ja oma näonahale head teha. Olen ka varem nende toodete kohta lugenud, aga sellist huvi ja soovi pole varem tekkinud.

  • Kasutan juba 2 aastat Turblissi näomaske. Eelmine oli probleemsele nahale, kuna vanus pressib peale, siis nüüd on kasutusel pinguldav ja toniseeriv näomask. Tahtsin osta prooviks ka näoõli ja rabatoonikut, kuid paraku ei olnud minu rahaline seis sama meelt ja seega jäid need tuleviku ostulisti kui kunagi rikkamaks saan 🙂

 11. Mina isiklikult pole ühtegi nende toodet kasutanud aga tütrel on nende akne sarjast mask ja punnidele vedelik ja väga head tooted on. Mul tekkis nüüd huvi ja uurin ka teisi asju lähemalt. Mu 36 aastane nahk vajab ka hädasti niisutamist ja kergeid “vananemise” ilminguid on ka, nii et see kullaprooviga mask kuluks ka kindlasti ära.

 12. See sügavniisutav näoõli on puhas õnnistus… need on ainu õiged sõnad sellele tootele. Tànaseks olen kasutanud 3 pdl ja võin öelda, et minu kuiv ja vananev näo nahk tunneb ennast suurepäraselt värske ja nooremana. Minu sõbranna Saaremaalt kinkis mulle synnipäevaks need tooted, millest ei teadnud ma siis veel midagi jatänaseks olen ma täiesti sõltuvuses nendest – näoõli, mask ja rabatoonik, mida hommikul näole piserdan. Vaja on veel proovida kehatooteid, see ei ole kyll mingi tellitud reklaamijutt, annan teile vägahead tagasisidet, need on super tooted, mina olen 56 aastane ja kortsukesed on palju siledamad, seda ytlevad minu sobrannad, et näen hea välja . Turbliss on mind täiega ära tinistanud, olegi usku vahetanud ja see on Turbliss….

 13. Seda postitust ma ei näe (ju pole “sõber” vmt), aga juba kommentaaride põhjal hakkasin googledama, kus leiaks Turblissi niisutavaid tooteid parima hinnaga 🙂 Varasem (aastate tagune) kogemus on ühe teise peene nimega Eesti tootja turbamaskiga. Millegipärast jäi tookord purk pooleli, kuid nahk nii hullusti kuivab, peaks andma turbale veelkord võimaluse.

 14. Mulle sõbranna kinkis Turbamaski, mis on kuidagi ootamatult otsa saanud. Mu vanem tütar fännas seda samuti ja lõbu pakkus ka kui väiksemaid “kollitada”.

 15. Olen proovinud mõned aastad tagasi biaktiivset ja pinguldavat näomaski. Kaalusin Vestige verdant ja Turblissi toodete vahel ja otsustasin Turblissi kasuks. Mingit vau-efekt toode minus ei tekitanud ( või siis olin pettunud, et ei tekkinud sellist õhetuse tunnet näol, aga seda ei tekkinud ka Vestige verdandiga). Minu ootused olid just vananevale nahale sära ja elujõudu lisada ( probleeme vistrikute, komedoonide, erinevate laikude või punetavate piirkondad pole – lihtsalt vananemismärkidega nahk). Lugedes nüüd, milliseks on nende tootevalik laienenud, tundub seal olevat kraami küll ja veel, et vananemisele ust näidata.

 16. Jah, ma olen neist kuulnud ja viimati kui õel külas käisin, siis märkasin ka tema vannitoas üht neist potsikutest. Ma olen nii kehv uute asjade katsetaja. Ehk siis ma ei lähe ise ostma suvalisi asju, et prooviks, kas on ka head. Usaldan sõprade-sugulaste soovitusi, kes on millestki vaimustuses ja soovitavad õhinal. Siis tõesti proovin ära.

Leave a Reply