Armastus ehk pildid ütlevad rohkem kui sada sõna//My new LOVE

Kas te teate kui kaua ma olen otsinud puidust taldrikuid? Okei, ma ei ole neid otseselt OTSINUD, aga ma olen kogu aeg mõelnud, et mul on neid vaja. Mu vanatädil Rootsis olid puidust taldrikud ja sealt mulle armastus nende vastu sisse on jäänud. Täiesti ootamatult viis elu mind kokku ühe andeka disaineriga, kes oh üllatus-üllatus tegeleb puidust ja nahast toodete valmistamisega.

Ma olen tema toodetesse armunud! Ja rohkem ma ei ütlegi midagi. Vaadake ise ja öelge, et te ei armu samuti. Tema puidust alus mul kodus juba on tänaseks päevaks. Mis te arvate, kas puidust taldrikud on juba teel;)

Daamid ja härrad, tutvustan teile oma uut armastust – Brne.eu

4_large17155622_1281369951942990_6276205925482251_nBRNE-026_DSC2904BRNE-034_DSC2967placemat002_largeOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Is it okay to say that I have a crush in things? Or even call it love. I have always loved wooden things. Since I was a little girl. I am not kidding. My great aunt had wooden plates and the moment I saw them I fell in love. I have searched for similar ones, but hadn´t found the right ones. And then one day – just like that I suddenly met a talanted designer who showed me photos of her products. Boom! Right there I fell in love again. Her wooden and leather trays, mats, coffee cozies are so elegant, so simple, so sophisticated and so beautiful. Ladies and gentelmen, I proudly present my new love – Brne.eu!

Leave a Reply