Mu sisemine jumalanna räägib pesust //My inner godess talks about lingerie

Mul ei ole väga palju pesu. Põhjuseid selleks on mitmeid. Ma olen valiv. Mulle meeldivad vaid teatud tooted. Mulle ei meeldi vana ja väsinud pesu. Näiteks valge pesu viskan ma ära kui see ei ole enam kriiskav valge nagu poest ostes. Odav pesu mulle aga ei meeldi. Mitte hinna pärast, vaid sellepärast, et need ei istu mu seljas. On ka erandeid, aga laias laastus ei sobi mu kehaga suvaline pesu. Lisaks sellele ajavad materjalid sügelema. Mul on omad lemmikud. Näiteks üks BonBon Lingerie kreemikas korsett. See on minu hea enesetunde pesu. Kui see on seljas, siis tunnen ma end seksikalt ja võitmatuna. Ma ei liialda. See istub hästi, toob esile keha plussid ja varjab miinused. Seda konkreetset mudelit nad enam ei tee ja seepärast ei raatsi ma seda ka liiga tihti kanda, aga see on maailma kõige mugavam ja ilusam, kõige minulikum pesutükk üldse.

Mulle meeldivadki korsetid. Lillehammeris mööda ostukeskust jalutades leidsin ma ühest poest allahindlusega musta korseti, pealt vaadates selline klassikaline pitsist korsett ja väga odavat muljet ei jätnud. Hind oli 49.90 ehk ca 5 eurot. Muidugi pidin ma selle ära ostma, sest noh tasuta ju. Selga ei proovinud, sest number oli õige. Tulin koju, panin selga ja vandusin end maapõhja. See korsett on maalma kõige ebamugavam ese. Kui ma seisan, liigutamatult, siis ei saa väga kurta, siis näeb see enam vähem kena välja, aga nagu ma end liigutan või jumal hoidku istun, liigub korsett mulle kuhugi kurgu alla ja korvid on tühjad nagu oleks ma 67 korda suurema korviga rinnahoidja endale selga lükanud. Ei, ma ei ostnud vale suurust. See lihtsalt on nii ebaproportsionaalne ja nii paganama ebamugav. Vähe sellest, et see ajab keha täiega sügelema.

Okei, viis eurot ei ole miski summa, mida taga nutta, küll nutaks ma taga 20 eurot kui oleksin selle mingil põhjusel täishinnaga soetanud. Olgu see mulle õppetunniks ja meeldetuletuseks, et igasugu jama ei tule kokku osta vaid selle pärast, et see on hea hinnaga.

Edaspidi jään oma valikutele ja põhimõtetele ikka truuks. Hästi istuv ja kvaliteetne pesu on heaks enesetundeks oluline.

Lyra4.jpg

Foto: BonBon Lingerie

I do not own a lot of lingerie. The reasons are quite simple. I am picky. I do not like all kind of lingerie and when financial means are limited I´d rather have a few twith good quality than a lot with questionable quality.  I have this thing for corsets, I love them. And there is one favorite. A creamy corset from BonBon. It is now over three years old, but looks like a brand new and damn, it suits me perfectly. It gives body the right curves and is just wonderful. My absolute favorite piece in the wardrobe. They do not make this model anymore. But I know that corsets from this brand fit me 110%.

Last week I was in Lillehammer during sales and found a corset for 49,90NOK. Of course I had to buy it, because…well.. it was basically for free. And it looked quite good. I did not try it on. When I came home and tried it on, I realized after a few hours that it was a total waste of money. As long as I stood still it looked quite okay, but when I moved and dear God, sat down, the corset raised to my chin, giving the impression that I have boobs right under my chin and/or I have bought a bra 54 sizes bigger. And it itches. 

Of course 5 euros is not too big money to be sad about, but I definatley would have been sad if I had wasted 20 euros which it cost without sale. Let this be a lesson and reminder that I do not have to buy things just because they seem to be for free. 

11 thoughts on “Mu sisemine jumalanna räägib pesust //My inner godess talks about lingerie

 1. Mul on samuti pesuga erilised suhted 🙂
  Ma ka ei kannata seda odavat lura, mida turgudel või teatud netipoodides müüakse, a la rinnahoidja 5 eurot ja siis ollakse nii õnnelikud, et odavalt saadud. Aga võib-olla on asi selles, et 80E partii omanikuna ei ole võimalik mugavat, kvaliteetset ja ilusat pesu odavalt saada.
  Minu isiklik eelistus on läbi aegade olnud Triumph. Pole kõige odavamast hinnaklassist, rinnahoidjad 40-70 eurot, püksid ca 20 (ja erinevaid värve/komplekte koos ei kanna 😀 ). Aga see pesu tõesti kestab, ei kulu, ei tuhmu, ei veni ja ei näe seljas välja nagu vanaema telk.
  BonBonilt on ka üks rinnahoidja, aga Triumph on minu seljas parem. BB-lt on mul hoopis üks öösärk suur lemmik 🙂

  • Triumph on ka üks neist, mis mulle sobib. Kunagi ei ole pidanud pettuma. Odavatest netipoodidest pesu tellimine on mu meelest lausa raha maha viskamine, sest reaalselt pesu ei kannata kriitikat, st ma ei ole küll ise tellinud, kuid olen näinud, kui palju tegelikkus ja pilt erinevad.

 2. mul näiteks on risti vastupidi. minu number enne last oli 70F. vot minge proovige sellele midagi ilusat leida. ja nüüd kujutage ette 10-15 aasta tagust aega, kus saada oli veel vähem numbreid ja need maksid hingehinda. triumph ei ole mulle kunagi sobinud.
  pärast last on 70DD-75D… ja mul on järsku NII PALJU VALIKUT! ja kõik asjad ei maksagi 30 ja 50 eurot! seega mul on esimest korda elus nii, et mul on sahtlis mitu ilusat, parajat pesutükki, mille vahel ma saan lausa valida. ulme!:D nii et ärge seda soodsat pesu ka päris maha kandke, eks.

   • Minu arvates nt Lindex ei käigi päris sinna odava pesu kategooriasse. Kunagi vist isegi sealt ostnud u.20 eurot rinnahoidja.
    Odav tähendab minu jaoks mitte niivõrd hinda, pigem just materjali, mis odava mulje ja tunde jätab – pits, mis ajab sügelema või puuvill, mis juba enne pesu topiliseks muutub. Ja fakt on, et väga väikese raha eest lihtsalt ei saa kvaliteetsemat materjali.

Leave a Reply