Ei ole võimalik olla masenduses, kui sul on…

…õhupall? Seda muidugi ka. Aga selle nädala uudiste valguses ütleksin ma, et ei ole võimalik olla kurb, kui sulle tuuakse pakike su lemmiktoodetega. Hmm, see lemmiktoodetest kirjutamine on vist viimasel ajal päris popp? Marimell kirjutas oma armastusest Dermosil kulmuvärvi vastu, keegi teine oma armastusest räimerullide vastu. Mul jääb nüüd vaid kripeldama, kes see oli? Ma olen viimasel ajal ilmselgelt liiga palju blogisid lugenud, kui meeles ei ole. Ühesõnaga, mina kirjutan ühest oma lemmikust.

Turblissist.

Alustame kaugemalt. Nädala alguses teadsin ma täpselt, mida me kolmapäevase vaba päevaga ette võtame. Mul oli oma vaimusilmas välja mõeldud ideaalne ja idülliline saunapäev. Instagramivääriline. Ma teadsin täpselt, kuidas me vihtleme eukalüptilise saunaauru sees, jahutame end külma vett pähe kallates, joome saunatrepil limpsi, viskame Hugole palli ja teeme jala- ning näomaski. Läks teisiti.

Teisipäeval kui olin esiteks oma silmad peas punaseks nutnud ja tundsin, kuidas maailm natukene katki oli läinud, helistas mulle imearmas Sirli, et toob mulle kotikese ära. Teate, mis mulle Turblissi juures veel meeldib? Selle suurepärase brändi taga olevad naised ja nende ellusuhtumine. Turbliss on nende nägu – särav, positiivne, väekas ja eestimaiselt naiselik. Sirli suur naeratus oli sel hetkel just see päike, mida ma vajasin.

DSC06568

Jalamaski võtame me reisile kaasa. Saame laevas spaatades panna aja kiiremini liikuma. Mida sa ikka seal Paldiski-Kappelskär laeval 10 tundi teed? Päevane laev.  Või ei, mul tuli parem mõte. Me saame spaatada vanaema Ülle vannitoas. Talle kindlasti meeldiks meie järel koristada. Okei-okei, see viimane oli ekstra tema kiusamiseks kirjutatud, me ju kõik teame, kuidas tema juures duši all käies ei tohi isegi põrandat märjaks teha. Ärge minult küsige, kuidas see võimalik peaks olema. Vaid minu ema teab seda. Samas kui ta end hästi ülal peab, siis me võime oma kama temaga ka sheerida. Vaatame laupäeval õunte pealt.

DSC06540

Mul on lisaks näomaskile kaks palju lemmiktoodet nende valikust, aga on kaks toodet, millest ma suvehakul eriliselt puudust tundsin. Üks neist on pinguldav ja ergutav kehaõli. Mul on äärmiselt kuiv nahk, eriti jalgadel. Kohe kui talv läbi saab ja jalad natukene päikest saavad, muutuvad need paberkuivaks. Tegelikult kui aus olla, siis mu jalad ei ole paberkuivad vaid suvel.  Kui unustan hommikul kreemitada, siis päeva peale näen juba, kuidas nahk on valge “lumevaibaga” kaetud. Ainuke toode, mis on mu jalad terve päeva (ja pikemalt!) niisutatuna hoidnud on just seesama kehaõli.

Peale lennureise kui ma saan oma kohvri pagasilindilt kätte, on just see õli esimene asi, mille ma välja otsin kosmeetikakotist, sest no lendamine ei meeldi mu nahale kohe ü-l-d-s-e. See õli on väga paljudes olukordades mu elupäästja. Kui teil on kuiv nahk nagu minul, siis te saate aru, kui oluline on leida see üks ja õige toode.

DSC06554

Sära andva rabaveega tutvusin ma esimest korda eelmise aasta jaanuaris. Mõned nädalad tagasi just mõtlesin, et pagan ma oma rabavee ühele tuttavale ära andsin, nüüd oleks nii endal vaja läinud. See on üks selline toode, et kui tunned ennast räbalasti, siis pihustad end 24K kullaga rikastatud rabaveega üle ja tunned end palju nooremana. Nii umbes 35-aastasena. Aga ilma naljata, see tõesti värskendab ja annab särava jume. Mitte sellise – “vaadake, mind ma säran päikese käes nagu kuldmuna” – sära, aga loomuliku ja kauni jume. Nooruslikuma.

Ida muidugi on sellest veest hullupööra vaimustuses. Kui ma luban tal seda vannitoas oma juustele ja näole piserdada, siis päikesekiirte käes see tõepoolest helendab kuldselt, nii et me saame oma hommikuid majesteetlikult alustada. Teate ju küll, meil on hetkel printsesside faas käsil ja kõik peab olema “täiuslik nagu printsessil”.

DSC06546

Terve maikuu kehtib Turblissi e-poes kood “estonian”, mis annab teile – 25% allahindlust kõikidelt toodetelt. Olge siis julged seda kasutama:)

2 thoughts on “Ei ole võimalik olla masenduses, kui sul on…

  1. Omg. Täiega resoneerin ema ja vannitoa jutuga. Mul on isaga sama teema – vannil polnud vanasti isegi kardinat! Ja ta ei ole seina vasta ka kinni silikoonitud. Aga vat “jälle põrand ujub!”. Nagu… Mida te teete seal?! Kükitate vannis ja duššate? Tuli välja, et vist jah. Miks?! Mis teil viga on?! 😀

    • Ma ei saa ka aru, miks vannitoas ei tohi vett pritsida. Ja ma ei ujuta ju vannituba üle, vaid on nagu nats loomulik, et vesi natuke pritsib.

Leave a Reply