Ise küsin, ise vastan

Ma üldiselt ei viitsi nende küsimustega, millele blogijad alati koos kaasa lähevad, aga Anu blogis jäid need küsimused ette ja tundsin, et vahelduseks võiks ka vastata.
Kas päikese- või suusareisid?
Pigem päikesereisid, aga mitte sellised niisama suvalise hotelli basseini ääres lebamine, selline reis oleks huvitav ilmselt vaid päeva kui niigi kaua. Ma tahan riiki avastada. Mida soojem ilm, seda mõnusam. Aga suusareiside vastu pole mul ka midagi. Kuigi teoreetiliselt olen ma vaid ühel suusareisil käinud.
Mis on su kõige vihatum kodutöö?
Pesu pesumasinast välja võtmine, kuiva pesu restilt ära korjamine ja ära panemine.

 

Mis on su lemmik pitsa peal?
Jalapeno. Vürtsid. Juust.

Kas sina paneksid anonüümse kommentaariumi kinni?
Ei, kindlasti mitte.

Kas näeksid end kunagi veganina?
Taimetoitlasena jaa, veganina ilmselt mitte. Ma armastan liiga palju juustu. Jah, on olemas täiesti arvestatavad veganvariandid, aga hetkel tunnen, et see poleks päris see. Lihast loobumine seevastu on käkitegu. Ma ei söögi väga liha.

Parim raamat?
See nimekiri tuleks pikk, sest ma ei oska valida ühte lemmikut. Kui võtta selle järgi, mida olen kapsaks lugenud ja ikka uuesti ja uuesti kätte haaran, siis “Edvard Munch. Lähivaateid suurvaimust”, aga kindlasti ka Lindgreni “Vennad Lõvisüdamed” ja “Väike prints”.

Milles oled sa koba?
Lihtsam on küsida, milles ma ei ole koba. Kõikides käelistes tegevustes alates joonistamisest lõpetades nööbi ette õmblemisega.

Kas oled ebausklik?
Ütleme nii, et ma olen korduvalt valinud teise tee, sest must kass on üle tee läinud või oodanud, et mõni auto enne mind sõidaks.

Mis on õnneliku suhte saladus?
Ühised eesmärgid, ühine huumorisoon.

Lemmik aastaaeg?
Tegelikult kõik neli aastaaega, aga siiski olen ma kõige rohkem suveinimene.

Millised kolm asja sinu käekotist võib leida?
Kolm? Hahhaaaa! Mu käekotid on nagu Tootsi taskud. Seal on ilma liialdama kõike.

Mida sa meeste puhul ei mõista?
Mulle ei tule hetkel ühtegi asja pähe kui aus olla. On asju, mis mind närvi ajavad, aga need ei ole sellised vaikimisi asjad, mis alati ja üheselt närvi ajavad. Osade meeste puhul ei mõista ma seda, kui nad räägivad rohkem kui asi väärt on ja kiitlemine. Kiitlemist mõjub nii piinlikult.

Kas sa oled realist või unistaja?
100% unistaja

Mis sul parasjagu elus käsil on?

Vanadest võlgadest lahti saamine.

Kes on sinu lemmikblogija?

Mul ei olegi vist enam lemmikblogijat. Mõne blogi lehte vaatan igapäevaselt (aga lemmikblogideks neid nimetada ei saa), mõndas külastan nädalas korra. Olen jäänud vanu harjumuspäraseid blogisid jälgima. Peale seda kui ma tulin ära “blogipostituste reklaamimise grupist” Facebookis, satun ma harvem uusi blogisid lugema, sealt ikka klikkisin aegajalt mõnele blogile kui teema tundus kõnetavat või oli kasvõi intrigeeriv pealkiri. Nüüd natuke vaatan uusi blogisid tänu Eesti blogijate ühiskontole Instagramis. Siiani on suur osa mulle täiesti tundmatud olnud, aga paar blogi on huvi pakkuma hakanud rohkem ja olen neid Instagramis jälgima hakanud, et vaadata, kas nendest võiks ka uued lemmikud tekkida.

Milline vanasõna sind kõige paremini kirjeldab?

Kui võtta arvesse mu kriitikameelt ja tagasisidet kommentaaride näol, siis ilmselt “enda silmas palki ei näe, teise silmas pindu küll”.

Kas Facebook, Instagram või Twitter?
Facebook. Instagramis on mind viimasel ajal reklaam nii häirima hakanud, et ma ei viitsi seal kolada.

Suurim iluapsakas naiste puhul?
Kui inimene ei oska riietuda vastavalt oma kehakujule.

Meeste suurim stiiliapsakas?
Nõustun Anuga. Ma ei saa aru, miks mehed (eriti kui nad on suurema õllekõhuga) leiavad, et nad peavad palava ilmaga käima palja ülakehaga. Ja speedod peaks ka mu meelest keelatud olema.

Mis on need kolm asja, mida poest alati ostad?
Kohukesed, juust, tomat.

Lapsepõlve hüüdnimi?
Liisu. Pere ja lähemad sõbrad kutsuvad mind siiani Liisuks. Kui onu mulle sünnipäevaks sel aastal kirjutas “palju õnne, Eveliis”, pidin ma küsima, et mis siis nüüd juhtus, kas ma olen vanaks saanud või millegi halvaga hakkama saanud. See mõjub nii võõralt ja valesti kui pere mind Eveliisiks kutsub.

Lemmiksöök? Kõige vähem lemmik söök?
Ka lemmiksöökide nimekiri läheks liiga pikaks, sest mulle maitsevad nii paljud asjad. Talvisel ajal meeldivad mulle vürtsikad karrid, kevadel kõik karulaugused toidud, suvel röstsai või ja tomatiga, sügisel erinevad püreesupid. Kui ma peaksin püüdma valida ühe lemmiku, siis võib olla oleks selleks ilmselt krõbedaks praetud kartul (sest seda saab nii harva). Kõige vähem lemmik on ilma kahtluseta piima-juurviljasupp, mitte et ma seda viimased 30 aastat söönud oleks, aga juba vaid mõte sellest on äärmiselt ebameeldiv.

Kas kontsad või tennised?
Kindlasti tennised.

Emaduse parim külg?
See tunne, et keegi armastab sind jäägitult ja tingimusteta.

Mis ajab sind rohkem närvi, ootamine või liiklus?
Ootamine!

Kui saaksid teha ühe seaduse, siis mis see oleks?
Samamoodi seadustaks surmanuhtluse.

Mis on mehe juures oluline?
Enesekindlus.Suurim eneseületus?
Pole vist siiani teinud midagi sellist, mida nimetaks eneseületuseks.Mida sa kunagi ei reklaamiks?
Ma ei oska nii vastata. Laias laastus võiksin ma kõike reklaamida, ei saa öelda, et ühe või teise tootegrupi välistaks, aga siis hakkan mõtlema, et on nii palju asju, millest lugedes ma hakkan lihtsalt muigama, sest reklaam tundub nii vales kohas või lihtsalt jabur. Esimesena tulevad mulle meelde menstruatsioonipüksid, siiani vaid mõte nendest pükstest ajab öökima, päriselt. Teisena tuleb meelde ühsitranspordi kuukaardi vms promomine blogis, mille autor ei kasuta ühistransporti. Aa, sigarette ei promoks kunagi (õnneks ei ole see ka lubatud!). Kui te ei teadnud, siis ma olen pool oma elust suitsetaja olnud, aga ei kujutaks ette, et seda kunagi uuesti tegema hakkaks. .Kas lõhefilee või burger?
Burger. Sest seda saab nii harva. Ma jumaldan kiirtoitu ja üks vanakooli burger rohke kastme ja salatiga või uus lemmik beyond meat burger viib keele alla. Hahh, äkki olekski burger mu lemmiktoit?

Mis on see isiksuseomadus, mis sulle enda puhul ei meeldi?
Ärrituvus. Ma ei oska end tagasi hoida ja plärtsatan kõik välja kui lähen närvi või mulle midagi ei meeldi.

6 thoughts on “Ise küsin, ise vastan

  1. Käekoti kohta- õige naise käekott on nii suur, et sinna mahub päts leiba ( perele) ja pudel viina (abikaasale) 🙂

Leave a Reply