This displeases me!

Tuntud blogija oma lugejatelt/fännidelt igapäevaselt: Kas te ütleksite mulle, kust saab, kuidas saab, kuidas jõuab, millega saab, miks on vaja, kes see on, mis see on, milleks seda vaja on, kuidas lahendada, kuidas küsida, miks valmistada, millest valmistada, millist värvi teha, milline mudel valida, miks see parem on, mitu last saada, palju on lasteraha, kes on meie peaminister, palju maksab Selveris kilo tomateid, kes teeb?

Blogilugejad: Kallis inimene, kasuta Google otsingut!

Tuntud blogija:

toddlers-and-tiaras-i-cant.gif

Blogilugejad tuntud blogijalt: Kas sa ütleksid mulle, kust saab, kuidas saab, kuidas jõuab, millega saab, miks on vaja, kes see on, mis see on, milleks seda vaja on, kuidas lahendada, kuidas küsida, miks valmistada, millest valmistada, millist värvi teha, milline mudel valida, miks see parem on, mitu last saada, palju on lasteraha, kes on meie peaminister, palju maksab Selveris kilo tomateid, kes teeb?

Tuntud blogija oma lugejatele/fännidele:

http_mashable.comwp-contentuploads201306Snape200

tumblr_nkb1dmM5S11qk08n1o3_400

Mina:

giphy (1)

 

 

 

23 thoughts on “This displeases me!

 1. Väga hea. Mõnuga lugesin kohe 🙂
  Üks ammupakitsenud küsimus ka sulle: miks sina laive ei tee? (googeldades ei leidnud 🙁 )

   • Jumala eest, ära hakka ka laive tegema!!! Lugeda mulle meeldib ajaviiteks, aga never ei viitsi ma neid laive ja vloge ja juutuubereid vaadata (jah, ma tean, et ma peaks, et kursis olla, mida sotsiaalmeedia minu lapse suunas paiskab, aga mul pole aega selle jama jaoks).

   • Kuna ma ise ka ei viitsi neid vaadata, siis tõenäosus on üsna nulli lähedal et ma neid ka teha viitsiks. Pluss nagu öeldud, ma ei usu et mul midagi ponevat teha ja naidata oleks;)

 2. Jeesus küll. Kas teil, blogijatel, juba see teineteise tümitamine ja sarkastiliste kirjatükkide kirjutamine üle ei viska? Korrutate kõik kogu aeg, kuidas teil on kriitikast poogen ja puha, ometi solvute iga asja peale, kirjutate Perekooli klatšist inspireerituna vabandus- ja põhjenduspostitusi ja kirute/torgite teineteist lakkamatult.
  Roosevelt ütles ikka tabava mõtte kunagi “Suured inimesed vestlevad ideedest, keskmised inimesed vestlevad sündmustest, väikesed inimesed vestlevad teistest inimestest.”
  Ei taha õli tulle valada, lihtsalt imestama paneb, kuidas iga paari nädala tagant tõmbab keegi blogimaailmas mingi uue sae käima …

  • Jane blogisse on rahu saabunud. Postitused kadunud, andeks palutud ja kõik on jälle ilus🧡
   Ma ausalt arvan, et planktonil pole mulle enam midagi uut öelda, tea, kas enam viitsivad end kordama hakata?

 3. Aga,kas sa ei arva et on vahe kas 50 00o (on vist?) lugejaga blogija küsib nõu nendelt samustelt 50 000-lt lugejalt,või et suur lugejatest ja mittelugejatest küsib temalt? On ju vahe? Tema küsib ja kes teab/oskab/viitsib-vastab,aga tema ju põhimõtteliselt peab viitsima vastata igasugu lollidele/vähem lollidele küsimustele. Endal oleks ka kopp ees,aga ma isegi ei vaevuks vastama.

 4. “Blogikuninganna” blogi on ammu juba lihtsalt äriprojekt. Sellest annab aimu eriti hästi see, et aeg ajalt kumab ta postitustest läbi ( või on tehtud isegi konkreetsed üleskutse-postitused)et uu, lugejad, kuhu te kadunud olete, olge nüüd ikka inimesed ja tulge lugema ja kommenteerima, saan aru et suvi on, aga tulge ikka ja klikkige mu postitustel! Kui lugejaskonna huvi hakkab kaduma ja lugejanumbrid seega vähenema, tehakse kohe mingi üleskutsekarje! Sama eesmärki täidavad need mõttetud küsimused ala rääkige mida teie täna teete jne.
  Mind on alati imestama pannud et nii paljud täiskasvanud naised (Facebookis ka oma nime ja näoga!) kukuvad nagu hüpnotiseeritult oma kõige intiimsemaid saladusi seal avalikult jagama. Näiteks kellel on rasedus katkenud, keda on mees petnud, millist rasedusvastast vahendit kasutatakse ja mitu korda see on wc potti kukkunud, kui palju ja millised rebendid kellelegi sünnitus kaasa tõi, täiesti rõõmsalt jagatakse infot oma LAHKLIHAREBENDITEST! Vot see on minu jaoks ulme.. Arusaadav on see lugejatega manipuleerimine ka ju- lugejanumbritest ja kommentaaride arvust jne sõltub ju tema edukus ja imidž, sealhulgas majanduslik edukus ja kes siis raha tahab kaotada? Eriti kui ollaksegi juba harjunud tööl käimata hästi elama.. Lihtsalt mõru maitse on kuidagi sellest, et seda planktonit tal on vaja ainult selleks, et raha sisse tuleks, plankton on tema elatusvahend. Ja selles suhtes on su postitusel pointi, et oma elatusvahendiga ei tasuks ülbitseda, seda vaal-kuninganna aga just teeb, nii kindel on ta oma jüngrites.
  NB! Vaal pole öeldud kuidagi vihjamaks kehakaalule, vaid lihtsalt ja ainult imetajale kes toitub planktonist 😉

  • Väga hästi öeldud, kusjuures mul on selline tunne,et varsti ei julge keegi enam piiksu ka vaala poole teha, sest plankton teeb kõik maatasa. Tundub,et plankton on tàielikult kaotanud ratsionaalse mõtlemise.

  • Ma ka alati imestan, kui inimesed oma näo ja nimega igasugu kummalist infot jagavad, aga blogija poolelt muidugi saan ma aru, miks selliseid üleskutseid tehakse. Ja siis peaks neid fänne ja nende lojaalsust ka austama. Ma usun, et võib närvi ajada kui sada küsimust küsitakse, aga nii nagu blogija küsib küsimusi mingi tagamõttega, siis võibolla “plankton” küsib ka otse blogijalt, et leida põhjus temaga suhtlemiseks. Ühesõnaga, mu meelest on inetu ühel hetkel hüüda, et palun kommenteerige ja lugege ning teisel hetkel kirjutada, et pühaissarist, te ajate mind hulluks.

 5. Väljnägemine nagu 45 aastasel, käitumine nagu 5 aastasel = Eveliis. Ja ei ütle seda ainult selle postituse põhjal, see on ikka pidev teema sul.

 6. Aga põhja-korea on selliseid inimesi, kes ei oska oma peaga mõelda ja vajavad oma elu juhtimiseks füürerit ja tema ideoloogiat, täis. Pole siis imestada, et Eestis ka selliseid ca 50 tuhat on.

Leave a Reply