Tine Monsen x BonBon Lingerie

Nagu te aru võisite saada, siis esimene blogija, kelle ma oma projekti jaoks valisin, on Tine Monsen. Minu enda üks lemmikblogijaid Norrast. Ma olin näinud, milliseid reklaampostitusi ta oli teiste pesufirmadega koostöös teinud ning kui keegi veel tundus olevat õige, siis just Tine. Ma ei eksinud. Kui ma tema tänast blogipostitust  lugesin/vaatasin, teadsin ma, et tehtud sai õige valik.

Kolmapäeval on ta Storo ostukeskuses BonBon Lingerie  Norra lanseerimiseüritusel oma fännide ja meie klientidega kohtumas.

Lisaks temale on seal ka üks teine armastatud Norra blogija. Hoopis teistsugune profiil ja teistsugune lähenemine reklaamile. Ma olen tema teksti lugenud, mis oli täiesti geniaalne, pilte ootan veel põnevusega.

Ma olen kogu selle projekti, eriti blogijate osa, istunud nagu nõelte peal, sest palju asju on muutunud viimasel minutil, palju asju on tehtud viimasel minutil, ma olen jõudnud kartma hakata ja kõhklema, kas kõik turundustegevused on õiged olnud, kuid nüüd kui ma näen, et asjad hakkavad õigesti kokku jooksma, hakkab hirm ka jälle ära minema. Asenduma põnevusega. Lanseerimiseni on jäänud kaks päeva.

bon-bon-sort-1500x1199

Fotod: Tine Monsen blogi

13 thoughts on “Tine Monsen x BonBon Lingerie

 1. Edu sulle ja loodetavasti hoiad blogilugejaidki jätkuvalt asjadega kursis 😊. Hoian pöidlaid ja varbaid ka, et kõik hästi läheks 😉👍

 2. Aitad Eesti tootjatel Norra turgudele siseneda, kasutades nende tutvustamiseks Norra tuntud blogijaid? Väga lahe ja on ka õpetlik lugeda.

  • No eks iga toote jaoks on oma kanalid. Metalltreppidega või garaažiustega just läbi blogijate ei hakkaks turule sisenema, kuigi noh samas needki ju asjad, mida annab ka blogis reklaamida, aga ehituses on omad nipid. Aga blogijad on Norras (Skandinaavias) väga arvestusväärne reklaamikanal ja siin kontekstis tundus peale sadat analüüsi kõige õigem sisenemismoodus.

 3. Vabandust, aga ma ei saa… Kui tahad, võid mu kommentaari kustutada, aga õige on kirjutada “lansseerima” kahe s-iga. 🙂 Vabalt võib nüüd keegi keeletoimetaja jälle välja ujuda ja öelda, et ka sinu moodi võib, sest viimasel ajal on nii, et kirjuta, kuidas tahad…

  • Miks ma selle kustutama peaksin:) Mul on hea meel, kui parandadatakse, seda enam, et ma ajan aegajalt keeled ka sassi (no lisaks loomulikule rumalusele). Norra keeles on “lansere” ja kuna ma viimasel ajal kasutan seda s¨na siin nagu sidesona, siis kirjutangi ka eesti keeles valesti nagu näha. Väga hea kui parandatakse!

 4. Minu arvates oled sina suuteline kogu selle bloginduse kui turustamise ja reklaamimise viisi viima täiesti uuele tasemele siin Eestis. Nii kvaliteedilt kui kvantiteedilt. Oma kogemuste ja teadmiste pärast turustamise valdkonnas aga ka laia silmaringi pärast, mis sul on nt Skandinaavia blogijatest. Mulle tundub, et kvaliteet toodete/teenuste jms reklaamimise eest on Eestis nii kodukootud, nii lihtsakoeline, ma ei teagi, suvalisel ajal suvalised blogipostid. (minu arvamus) V-O ma ei jälgi õigeid inimesi, sel juhul vabandan, aga klient ei saagi nõuda kvaliteeti kui seda turul lihtsalt ei pakuta. Oled sellele mõelnud, nt Marimelli Blogitiga käed lööma vms? Marimell teeb küll asja südamega, aga midagi on justkui puudu, professionaalsus, ehk ka teadmised ja julgus, mida nõuda ja tema standard v-o pole ka see, mida silmas pean, sinu koostöö norrakatega on juba, mulle tundub ,next level, aga seal muidugi ongi tase teine, nagu ka ise maininud oled. Edu.

  • Ma olen muidugi meelitatud sellisest arvamusest, kuid ma arvan, et minu puhul oleks ka inimestel eelarvamused ja ma tunnen, et see ei ole minu võitlus. Kuigi (olles nüüd norra blogijatega koostööd teinud) tunnen ma veel rohkem, et olen sinuga kahjuks nõus, et Eesti reklaamid on paljus VÄGA kodukootud. Ma isegi ei saa aru täpselt, millest see erinevus tuleb. Ma hea meelega annaks Eesti ettevõtetele nõu, kuidas võiks ja peaks koostöö käima, aga ka siin tundub mulle, et keda see ikka kotib. Saadaks oma reklaam kätte ja vsjoo. Ma ei taha üldse seda laegast lahti teha, aga no näiteks nägin viimast Malluka postitust, kus ta reklaamib taaskasutust ja vähem tarbimist. Ma saan aru, et tema võttis raha vastu, töö on töö, aga ei mõju ju usutavalt. Ei, ma ei ole kade. Mind paneb lihtsalt imestama, et töö tellija ei tea, kellelet ta töö tellib ja töö täitjad (ÜLDISELT, mitte vaid Malluka näitel) võtavad vastu KÕIK tööd. Erinevalt Norrast, kus üks popp blogija ütleski, et üks mu klient ei lähe kokku tema stiiliga. Mul oleks VÄGA hea meel kui Eesti turundajad teeksid eeltööd.

   • Ma arvan, et sa mõjutad kogu bloginduse teemat juba sellega, et kajastad oma tegemisi Norra blogijatega, avades ka Eestis nii ettevõtete turundusjuhtide kui blogijate silmi, et nad nõuaks kvaliteeti ja professionaalset suhtumist. Paraku, kui suurt nõudlust pole ja lähtutakse ainult lugejate arvust, analüüsimata nt vanusegruppe, ostujõulisust, haridustaset, tööhõivet jms, ei tõuse ka tase. Ma küll usun , et just sellised kampaaniad, mida sa teed ja kajastad on väga väga olulised. Loodan, et jätkad seda ja mis seal salata, tegelt Eesti toodetele Norras reklaamipinda leida tundub isegi väljakutsuvam, kui siin mingit ümberõpet korraldada. Rõõm su pärast, ehkki töö ja organiseerimine pole just kergemate killast.

   • Noh jah, kes teab palju neid turundusinimesi siia blogisse satub, kelle silmi avada:D Ja blogijatega on see, et blogijad ei taha ise ka muutust, vaid on okei,saada oma kodukootud reklaami eest latt vorsti või reklaamida kasvõi koeratoitu, isegi kui koera ei ole. Mulle õudselt meeldib see blogimise maailm, aga noh…las ta olla hobi, vähemalt seniks kuni mul jagub liiste, mille juurde jääda.

 5. Eesti bloginduses on käinud läbi ka see teema, et õudselt nõme, kui järsku kõik (=popimad blogijad) sama toodet reklaamivad. Mul ei tule täpselt meelde, mis firmadega on tegu olnud, aga kindlasti olid mingid tooted, mis järsku enamusest blogidest läbi käisid ja ka see teema tõstatati, et miks firmad kõikidele blogijatele samu asju saadavad ja imelik on, kui kõik sama asja reklaamivad.
  Saan aru, et kampaaniat tehes tulebki inimesed “üle kallata” toodete tutvustamisega, aga kas see tobe ei tundu? Kui Norra peale mõelda… Et järsku 5 poppi blogijat kõik kirjutavad, et küll see BonBon teeb lahedat pesu.
  Ma muidugi ei ole turundusinimene ega tea sellest teemast midagi ja asjad, mis mulle tobedad võivad tunduda, ehk töötavadki ja toovad tulemust… 🙂

  Kuidas te BonBoni kampaania tulemusi mõõdate? Kas kogute ka selle kohta statistikat, kas blogipostitustest ja instagrami fotodest oli kasu?

Leave a Reply