Talken Design TILLUKE KINGILOOS

Talken Design (LINK) imelisi vineerist riiuleid teavad vist kõik, kes natukenegi Eesti disainist huvituvad või kasvõi poole kõrvaga kuulnud on. Kui me Norras need poodi seina panime, siis inimesed käisid neid põhimõtteliselt nagu muuseumieksponaate vaatamas. Uhke tunne oli öelda, et Eesti käsitöö.

Kasevineerist selgejoonelised ja lihtsa disainiga tooted on mõeldud teadlikule kliendile, kes soovib endale osta asju päriseks, hinnates kestvat ja ökoloogilist materjali. Tooted ise leiad SIIT. Valikus nii seina- kui põrandariiulid.

12112307_1646726258916761_5814934904157143870_n.jpg

Küll aga ei teadnud ma seda, et Jana ka kotte valmistab. Minu truu “märss” oli just otsad andnud ja kuigi ma olen pöördunud seljakotiusku, siis aegajalt on ikka “märssi, kuhu kogu elu mahub” ka vaja. Minu rõõm oli piiritu kui päkapikk või kärsitu jõuluvana mulle sellise pruuni nahast isendi kinkis. HAPPY!

15320410_1356139157732535_919823200_n.jpg

Sellised kotid jäid veel valikusse:

Lõpetuseks sain ma teada, et Jana valmistab ka nahast kõrvarõngaid. SELLISEID:

15304031_1356135434399574_472828806_o.jpg

No vot ja üks paar (kumba soovid) lähebki kõikide kommenteerijate vahel täna loosi. Ei midagi uhket ja kallist, kuid minu meelest äärmiselt stiilset ja kaunist. Kodumaist. Mulle meeldib selline stiil. Ja kuna mul õnnestus ära kaotada üks oma Ti Sento kõrvarõngast, st alumine osa, siis võib-olla oligi see märk, et ma olin noid juba liiga kaua kandnud, et aeg oleks (need tegelikult Idale kunagi edasikinkimiseks ostetud) rõngad kappi panna ja mõnda aega vahelduseks ka stiilne olla.

Kirjutage siis kommentaaridesse midagi (kena) ja ilusat esimest detsembrit. Meie lähme nüüd jõulutänava avamisele ja jõuluvana-rongkäiku vaatama.

17 thoughts on “Talken Design TILLUKE KINGILOOS

 1. Parempoolsed on ülimalt ägedad, teeb kohe kadedaks (heas mõttes) kui kellelgi on selline anne ilusaid asju luua 🙂
  Ilusat ja stressivaba jõuluaega 🙂

 2. See pruun nahast isend on küll tõeliselt kena, täpselt minu maitse ka.
  Kahjuks sellega mu stiilsus ka piirdub, küll aga on seda mu õde, kelle kõrvas oleksid need mustad kõrvarõngad väga kenad.
  Sai ju kena kommentaar 😀

 3. Midagi ilusat ei oskagi kohe sellise vinge loosi kohta ütelda. Vanduma ajab, et ise pole endale juba sellist uhket kotti soetanud! 😉🙈😊

 4. Parempoolsed sulekesed on just midagi sellist, mis jõulupidustuste ajaks ideaalselt kõrvu kaunistama sobiksid. Ma juba kujutan ette, kuidas perekond uuriks, kust ma nii vinged kõrvarõngad sain 🙂

 5. Oi need vasakpoolsed on niii ilusad!! Olen ka järk-järgult hakanud Eesdti disainerite loomingut jälgima ja alati kui kuhugi sellisesse poodi satun, kus disainerite ehteid müüakse, mõelnud et peaks ostma. Kahjuks hakkab alati rahast kahju. Püüan ise alati riideid ja ehteid valida pigem nii, et teistel inimestel neid samu asju ei oleks, sellepärast olekski need kõrvarõngad ideaalsed 🙂

  Eveliis, sulle kena jõuluaega ja aitäh, et eestlastele (ja norrakatele) selliseid põnevaid asju tutvustad! 🙂

 6. Mina valiksin ka parempoolsed, kuid mitte endale, vaid oma sõbrannale, kelle tuju need sellisel hetkel väga palju parandaks! 🙂 Muidu meeldiksid mulle need, mis on vasakul, kuid jõulud on minu jaoks alati olnud see aeg, kui tuleb enda soovid natuke tahaplaanile lükata ja rohkem teiste peale mõelda. Mitte, et sellist mõttemustrit ainult nüüd jõuludel kasutama peaks ja mulle meeldib teha kingitusi igal aastaajal, kui selleks on tuju ja soov. Praegu tundub kõikidel olevalt nii kiire ning ma üritan selle aasta jõuludest teha aja parima. 🙂

 7. Need parempoolsed on tõesti ilusad! Sobiksid toredasti mu kleidiga,mida jõulupiduste ajal kanda kavatsen 🙂
  PS! See veiniriiul on äge!!!

Leave a Reply