See hetk kui teed mingi nalja, aga inimesed hakkavad asjalikke vastuseid kirjutama

Mõnikord ma üritan nalja teha. Aegajalt tuleb välja. Teinekord mitte. Huumorisooned on ka erinevad. Näiteks koristasin ma Ida tuba ja kui olin suurema osa ära koristanud, panin üles story, et teise poole koristamiseks on küll juba veini vaja. Ei läinud palju aega mööda kui teatud keskkonnas oli üleval mure, et issand, kas tõesti nii suur probleem, et isegi koristada ei oska ilma veinita. S**t nali ühesõnaga.

Aga palju naljakamad on need korrad kui ma üritan nalja teha ja “hahaa, naljakas” reaktsiooni asemel tulevad asjalikud ja nõuandvad kommentaarid. See pole nii vaid minu puhul, olen seda teiste juures ka tähele pannud.

4 thoughts on “See hetk kui teed mingi nalja, aga inimesed hakkavad asjalikke vastuseid kirjutama

  1. Ma andsin paar aastat tagasi ka telkimiskohti suvitajatele. Trükitähtedaga oli kirjutatud TENT ja lisatud, et oma telk peab olema, mina provaidin WC ja dušši ja sa ei kujuta ette, kui paljud inimesed tahtsid TUBA üürida, üks oli isegi Inglismaalt juba Tallinna lennujaamas ja saatis sõnumi, et millal saab ta oma toa võtmed. (Inimesed, 15 euro eest ei saa isegi harjakappi praegusel ajal). See briti tüp oli mõistlik ja sai aru, et ise luges hooletult, ilmselt meelitas teda odav hind. Aga paljud olid samamoodi tigedad, et mismõttes ei olegi tuba. Kui mul on kirjas A place for TENT. Milline neist sõnadest viitab toale?

    • Tead ma isegi kujutan ette KUI paljud võisid tuba TENT asemel välja lugeda😂 liiga palju lugusid kuulnud inimestelt, kes majutust pakuvad.

  2. Minu poekeses on kasutusel toidukilerull. Kui kile saab otsa, jääb alles selline “mõnusalt tugev ja parajas suuruses” papist rull. Iga kord seda rulli prügikasti poetades tunnen kahetsust – nii hea olleks sellega kellelegi piki pead virutada …. 🙂 Aga kahjuks olen ma lihtsalt üdini hea inimene, jumaldan oma sõpru ja kõiki kliente – no ei ole kasu sellest kõvast rullist 🙂

Leave a Reply