Selle pärast peabki olema (lemmiklooma)kindlustus

Ütleme nii, et ega ma ei ole just seda tüüpi inimene, kes palju asju ette mõtleb, aga kunagi saavad vist minusugused inimesed ka täiskasvanu(ma)ks või siis on vitsad nii palju peksnud, et kindlustus, mida ma nooremana pidasin mõttetuks raharaiskamiseks, on minugi jaoks muutunud elementaarseks.

Võib olla ka tõesti põhjusel, et mul ei ole suuri säästukontosid, kust igaks ootamatuseks näpistada, aga et mitte “käsi pikkas olla kui näiteks reisil peaks midagi juhtuma” nagu mu “sõbrad”, anonüümsed kommeneterijad, on öelnud, siis olen ma alati teinud reisikindlustuse. Kindluse mõttes. Ja nüüd olles tagant järgi targem, ka selleks, et mitte enam kunagi avalikult abi paluda. Rohkem pahandust ja pahameelt kui ma oleksin oota osanud.

4 thoughts on “Selle pärast peabki olema (lemmiklooma)kindlustus

  1. Oh issand😲Kui paljudel on loomad,aga kindlustust ei ole??? Enamusel ja ka meie kassil.
    Kohutav,kui iga asja pärast ainult kritiseeritakse ja halvustavaid märkusi tehakse. Tead,Sa oled ikka väga tugev naine,et kõige sellega toime tuled!!!

    • Kohati ei tulegi, sest näiteks selle Elli haiguse puhul môtlesin küll, et kuidas ma olen need kommentaarid ära teeninud, et hoolimatu loomapidaja ja julgen veel abi paluda endal see ja too ja muudkui reisib…

Leave a Reply