2. päev. Salerno. Suvi ja hülgepoeg.

Ärkame kell seitse. Hommikusöögini on veel aega ning otsustame minna linnamaksu jaoks sularaha tooma. Hommikune Napoli on hoopis teistsugune. Igal pool on sigin ja sagin, poekestesse tuuakse kaupa, turul sätivad müüjad kaupa välja, päike tôuseb majade vahelt aina kõrgemale. Ilus on. Omamoodi.

Peale hommikusööki otsustan, et hakkame Salerno poole liikuma. Pôhjus osaliseks kiirustamiseks on see, et mul on vaja teha üks esitlus Zoomis. Olen küll kôik vajalikud asjad alla laadinud ja üle kontrollinud – töötavad. Internet seevastu on heitlik. Rongisôit Salernosse kestab 45 minutit. Oleksime kohal kell 10 ja mul oleks aega, et jôuda hotelli ning loota, et seal on parem internet.

2 thoughts on “2. päev. Salerno. Suvi ja hülgepoeg.

  1. Oh, see vaas vist käis ühest insta storyst ka löbi. Mütlesin kui armas majutuse poolt ja täpselt sinulik😅 tuleb välja, et te ise need lilleseadjad😀
    Aga nabakaf vist praegu moes jaa, minu tütar ka ainult nendes laseks ringi.
    Ilusat reisi!

    • Siia ei olnud pildid üles laadinud kahjuks, siin oli meil veel tagasihoidlik vaasike, järgmises kohas tõesti korjasime ise kena kimbu.
      Aga need nabakad, no vapsee ei mõista. või noh saan aru et noorte mood, aga no ikka mingi jõhker trend ja see nii naljakas:D

Leave a Reply