Issand kui hea on jälle ilus olla ehk telli iluteenused koju kätte!

Ei noh, iseenesest on kodus täitsa hea olla ju. Hommikul teen kodukontoris (loe: tugitoolis istudes) hommikumantlis tööd, kui on vaja, siis kiirelt tõmban selga pluusi ja võõpan huuled üle ning pean Skype koosolekut niimoodi poolpaljalt (kes see teab, et ma ilma püksta istun eksju, kui just kogemata telefon ei peaks käest kukkuma ja paljast kanni ei näita). Peale lõunat panen selga maainimese riided  ja naudin metsaliseks olemist. Ei mingit meiki ega liigset sättimist, puhas ja mõnus maaelu. Mõelda vaid kui palju ma olen raha kokku hoidnud iluteenustel selle kolme nädala jooksul.

img_5279

Samas olen ma ikkagi naine, et olla daam, ei saa hetkel kõrgeid kingi kanda, kuid maniküüri, ripsmeid ja natuke botoxit tahaks ikka, et söödav välja näha. Ka hetkel kriisi ajal. Pediküür ja depilatsioon muidugi ka. Ei saa ju nii olla, et karantiini pärast lased end täitsa käest ära. Aga kolm nädalat on ikkagi kolm nädalat ja kõik lisad hakkasid vaikselt küljest pudenema. Ripsmeid oli vaid paar karva alles ja küüned – no need ei kannata üldse kriitikat – sellised väljakasvanud maainimese küüned. Jube, piinlik endal juba selline olla. Ilusalongid on jätkuvalt kinni. Täiesti ebainimlik, ma ütleks, et isegi inimõiguste rikkumine. Mida siis teha? Mulle tuli meelde, et mu küüne/ripsmetehniku sundkarantiin (ta tuli märtsi keskel Taist) peaks läbi olema ja ma mõtlesin, et äkki ta on nõus mulle koju tulema ja mind korda tegema. Helistasin talle ja leppisimegi kokku, et täna hommikul tuleb ta oma iluasjadega mulle Ussipessa kohale. Milline vedamine, et ta karantiin just täna lõppes! Ja teate kui hea on jälle ilus olla. Küüned korras, ripsmed peal, igavusest tegime isegi meigi. Inimeses peab kõik ju kaunis olema. Ta alustas just botoxiga ka, nii et seekord katsetasime seda mu huultel. Ma olen nii põnevil, et tulemust näha:)

img_6594

No ja kui te ka tunnete, et üldse ei suuda enam iluteenusteta olla, siis võtke temaga sellel aadressil ühendust. Ta tuleb hea meelega teile koju karantiini ajal. Ei pea kartma, et ta viirust võib levitada, 14 päeva jooksul ei olnud tal ühtegi sümptomit, nii et all good. Ja ilus on ilus olla!

 

 

21 thoughts on “Issand kui hea on jälle ilus olla ehk telli iluteenused koju kätte!

 1. Kas lingi all olev meiliaadress on ikka õige? – algus “ilanillirpa…” , Google andmetel on Ilan Illirpa Kaukaasia piirkonnas erinevate äridega rikkust kogunud juudi päritolu ärimees.. 😀

 2. See on loodetavasti aprillinali? Majast majja käiv iluteenindaja korjab varem või hiljem selle viiruse üles. Ta on ju kliendiga lähikontaktis ja seda piisavalt pikalt. Ta ei tea, kas need, kelle juurde ta läheb, on terved või mitte. Ükski järgmine klient ka ei tea, kas iluteenindaja on endiselt terve. Nakkuse saanuna, aga enne sümptomite väljalöömist ei tea iluteenindaja seda ise ka. Ilusalongid on praegu põhjusega kinni.
  Ära sellist asja küll reklaami. Kui see ei olnud nüüd aprillinali (võibolla oli, ma lingile ei vajutanud).

  • Kersti, ausalt, mis su probleem on? Ja sada korda räägitud teema, et klikkidest ei ole mul sooja ega külma, need ei maksa mu arveid ega too leiba lauale.

 3. Sina teed nalja, aga ma täitsa tõsiselt tahaks teada, mis mu kulmudest saab – ilma prillideta ei näe neid kitkuda ja prillidega on ju ebamugav. Mees lubas ise ära kitkuda, ma ei ole päris kindel, kas ma tahan seda riski võtta.

 4. Pingback: Käima. Minema. – confiture d'oranges

 5. “Üks influencer aga soovitas paar päeva tagasi tellida iluteenindaja endale koju, et ka kriisiajal kaunis välja näha ning käia ringi ripsmepikenduste ja korras maniküüriga.”

  https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tana-keegi-ripsmehooldust-teeb-iluteenuste-nimel-eiravad-naised-tervet-moistust-ja-eriolukorra-reegleid?id=89468235

  Ma ei tea, kas on võimalik, et tunnustatud ajakirjanik T. Jõesaar viitab siin sulle ja võis tõesti nii kergelt õnge minna?

Leave a Reply