Kõige hubasem nurgake

Ma olen peaaegu, et leppinud sellega, et meie maja ei saa kunagi valmis. Põhjuseks pole mitte laiskus, vaid see, et uued ideed tulevad peale enne kui vanad on lõpuni viidud. Ja aega kipub ka väheks jääma. Ööpäevas võiks olla tunduvalt rohkem tunde. Viimase suurema muudatusena tõstsime me ümber Ida toa ja enda magamistoa, Ida tuba on siiani poolik.

dsc03292dsc03301dsc03302

Ometi on see meie maja kõige hubasem nurgakene. Selline toake, kus ühel õnnelikul tüdrukul on mõnus olla. Ma ei räägi vaid Idast, vaid kõikidest tüdrukutest vanusest hoolimata. See on nagu omamoodi tagasiminek lapsepõlve roosamanna-maale. Siin on lillelised tekid, pitsilised padjad, roosad mängukarud, ilusate piltidega juturaamatud, säravad ja sädelevad juuksekummid ja peavõrud, litritega peokleidid, hunnikutes multifilme ja mänguasjade korvid. See on üks ütlemata õnnelik tuba, kus saab salaja süüa voodis kommi, lugeda muinasjutte, lakkida varbaküüsi ja vaadata lemmikfilmi.

dsc03317dsc03298dsc03325dsc03336

Mõnikord mulle lausa meeldib Ida tuppa magama jääda. On vaid üks miinus. Ida toa voodi madrats oli kõige ebamugavam madrats üldse. Selline pehme ja äravajunud. Eriti sain ma vahest aru peale seda kui meie magamistuppa tuli esimene Napsie madrats.  Täitsa lõpp kui ebamugav oli seal voodis nüüd magada. Kus häda näed laita, seal kirjuta blogis võiks olla ühe blogija moto. Kuu aega tagasi tõi Napsie kuller meile veel ühe madratsi. Ida voodi jaoks sobivas mõõdus. Täpselt nii vähe oligi õnneks vaja.

Nüüd on Ida tuba kahtlemata meie maja kõige hubasem ja mõnusam nurgake. Te ei kujuta ette kui mõnus on seal voodil nüüd laiselda. “Ida, kas lähme üles ja loeme muinasjuttu?” on meie maja uus lemmiklause. See tähendab mõnusat logelemist mugavas toas maailma kõige mugavamas voodis. Okei, liialdan veidi, meie magamistoa voodi (tänu madratsile!) on maailma kõige mugavam voodi, Ida oma on kindlalt kannul teisel kohal.

Ma ei oleks madratsivahetusteni nii pea jõudnud, sest sada muud asja tundusid olulisemad. Pähh kui rumal minust nii mõelda. Magada siis majas teadagi üleliia palju ei saa, seda enam oleks pidanud ma juba varem panustama kvaliteetsesse unne. Te ei usu, et üks madrats võib nii palju muuta? No ma võiks teid külla kutsuda proovima, aga õnneks on Napsie teinud teie elu lihtsaks. Te võite seda ka oma kodus 101 päeva proovida ja kui mingil põhjusel see siiski ei vasta teie ootustele, saate selle iga kell tagastada (näidake mulle inimest, kes seda teinud on!)

dsc03343dsc03323dsc03342

Kood: estonianwithabackpack annab väikestele tekkidele ja madratsitele nädal aega  -25%

5 thoughts on “Kõige hubasem nurgake

  1. Ida tuba on nii ilus. Meie tüdruku tuba on väga pisike ja lisaks elame üürikodus, seega pole ei ruumi ega võimalust väga stiili luua. Peale voodi ja kummuti sinna muud nagu ei mahugi. Kunagi tajaks midagi sellist oma tüdrukule ka teha, aga enne peaks vist ära kolima…

    • Aitäh! Tead ma usun, et kõik lastetoad on omamoodi armsad ja ilusad kui seal saab laps laps olla. Oma asjadega ja oma moodi. Noh nii et keegi ei kamanda ja keela

  2. Mina saatsin Napsie madratsi tagasi. Ma sain sellel hullud unehäired! Õhtuti jäin küll magama, aga öösel ärkasin üles ja enam ei jäänud magama! Pidasin vastu ja andsin võimaluse u paar nädalat, mulle lõppes see magamatuse tõttu kuu aega kestnud haigusega. Kui vana madratsi tagasi sain, magasin kohe hästi ja jama pole enam kordunud. Kusjuures mu mehele ka ei meeldinud.

  3. Pingback: Kuidas Napsie meid eraldi tubadesse magama ajas – estonianwithabackpack

Leave a Reply