Kes see blogiment on?

Ma ei tea, miks ma blogimaailma pahalane olen nagu Rents kirjutab. Mitte et ma talle vastu vaidleks, ma tean, et ma olen väga vihatud blogija ja eks ma muidugi aiman põhjuseid, aga samas leian ma siiski, et see on natukene ebaaus. Samas…noh mis seal ikka. Ma olen ausõna harjunud sellega, et lisaks pahalaseks olemisele olen ma paks, kole, kad, petis, loll ja you name it. Sellised kommentaarid on juba nii eilne päev, et ma loen neid samal ajal juustuvõileiba mugides. Küll aga ajavad mind endast välja igasugu blogimendid. Üks neist on keegi M*, kes aegajalt mulle ikka käib blogis meelde tuletamas, et omg, milline idioot ma olen. Vahet ei ole, mis teemal ma sõna võtan, ta leiab põhjuse tulla mulle sitasti ütlema. Loomulikult äärmiselt viisakalt.

Nüüd ma olen mõnda aega blogisid vaid kiiruga sirvinud ja nii poole silmaga haaranud kaasa uue draama. Rents vs Tikker. Ütleme siis nii, et Rents on üks mu lemmikblogijaid olnud aastaid, mulle lihtsalt meeldib ta stiil. Tikrit olen ma ka lugenud, sest mulle meeldivad sellised poolhipid. Ootamatult on blogimaailm saanud uue pahalase Rentsi, kes julges teise kohta öelda, et ehk ei ole okei peale lahutust ja abikaasa majast lahkumist kohe uut meest lastele isaks tuua. See vist tegigi tast pahalase, sest “kuidas ta tõelist armastust ei hinda” vms.

Ma seda draamat/teemat lahata ei viitsi ja oma arvamust avalikult avaldada, sest ausalt, kui ma kirjutaks, et see on nõme, saaksin ma kommentaarideks, et olen kade, kui ma aga kirjutaks, et vau go for it, saaksin ma vastuseks, et olen loll. Ma ei viitsi. Mind aga ajendas seda postitust kirjutama Rentsi kommentaarium. Sest loomulikult oli kohal isehakanud blogiment, kes kirjutas:

fuh, milline vastik bully sa oled. klassikaline perekooli stiilis ninatark – lihtsalt madal on sellisel kombel lahata teiste asju oma blogis.

Ma saan aru, et see inimene (vist blogija) eelistab lugeda vaid liblikatest ja lilledest, aga siis on ju tegelikult asi lihtne. Ära loe ja kommenteeri blogisid, mis on “fuih ja toovad sitamaitse suhu”. Mine ela oma liblikate ja lillede keskel! Mind ajab nii närvi, et blogija (välja arvatud muidugi Mallukas) ei tohi arvamust avaldada, sest siis oled sa kade/sul on jalad nagu tammepakud/sa oled ninakas ja ülbe/sa oled loll.

Krt. Ongi olemas “liblikad ja lilled blogid” (nt Miiu ja Britt, ÜLDSE MITTE HALVA NÄITENA), ongi coolid blogid (nt Henry ja Myyiu), ongi arvamusblogid (näiteks Rents ja Ebapärlikarp) ongi harivad blogid (nt Mutukamoos), ongi kollased blogid (nt Marimell). Vali  endale sobiv lugemine/meelelahutus ja ära käi igal pool üleolevalt kommenteerimas nagu mingi faking blogiment.

*on võimalus, et ma ajan KASUTAJAnimed sassi, keegi M. see mind aegajalt kommenteeriv inimene on. Kes seal reaalselt nimeliselt taha on, ma ei tea. Aga point jääb samaks – f***ing ära loe neid blogisid, mis on “fuih”.  Soovitus ka Staarblogijale, jäta oma draamad endale, need lähevad juba madalaks. Kuigi ma arvasin, et”sõbramehe poolest minu vihkamise- nõuetest” enam madalamaks minna ei saa🙄 Ema Teresa ei tohiks selline kirgede kütja olla.

** Ajasingi nimed sassi ja palun väga vabandust inimese ees, keda kellekski teiseks pidasin. 

 

8 thoughts on “Kes see blogiment on?

 1. Hmm.. Imelik lugu, sest ma ei loe su blogi ega mäleta hetkel, et seda üldse kunagi elus kommenteerinud oleksin 😀 praeguse aadressiga olen lugenud ühte sissekannet, kui see tööasjus vajalik oli, Mallukast oli see. Ja siis kunagi lugesin küll, kui oli teine aadress, äkki siis kommenteerisin midagi? Võid viidata. Hetkel tuttav saatis lingi. Loen blogisid harva ja kommenteerin haruharva, ei mäletagi millal viimati veel olen midagi kommenteerinud peale seda Rentsi asja, mille kohta kohta samuti saadeti link. Seega “Üks neist on keegi Madiken, kes aegajalt mulle ikka käib blogis meelde tuletamas, et omg, milline idioot ma olen. Vahet ei ole, mis teemal ma sõna võtan, ta leiab põhjuse tulla mulle sitasti ütlema. Loomulikult äärmiselt viisakalt.” tundub väga düstoopiline ikka 😀 Äkki keegi kasutab mu nime? Arvamuse avaldamise osas jään seisukohale, konkreetsete teiste inimeste isikliku elu ja valikute avalikult kiskumine on labane ja seda ei tohiks olla. Sellised perekoolijutud peaks jääma sõprade ringi, kus keegi haiget ei saa.

 2. Ma loodan, et sa mind selle blogimendi all silmas ei pea, sest ma olen küll vist kunagi midagi su blogis kommenteerinud (oli vist see Lotte kohviku teema), aga enda arvates ma sind idioodiks pole sõimanud. Et olgu siis vähemalt ühe Madli nimi puhtaks pestud 🙂

  • Tegelikult on nii, et ma ei mõelnud üldse kedagi konkreetset. Ja isegi ei ole 100% kindel, et see kommenteerija, keda ma silmas pidasin oli Madlikese nimega. Ma võtsin Rentsi postituse all oleva kommentaari ja see sarnanes väga selle kommenteerijaga, kes mind õpetamas käib aegajalt. Oleksin pidanud umbisikuliselt kirjutama, aga no ma ei tulnud selle peale, et see teema saab lappama minna ja sellest draama tuleb. Tundus täiesti suvaline arvamusavaldus olevat:D

   • Mis konkreetsest postitusest jutt käib? Kas selle postituse all siis staarblogija tõmbas jälle draama käima, või? Ma ei ole Rentsi blogi lugeja seega ei oskaks vist otsida (linki?) ja ma arvasi, et teie vastasseis M.ga on juba vana trema…kaua võib 😒

   • “Blogimendi” postitusest, millest suur M. draama tekitas. Ma ei taha mingit vastasseisu, aga kusagil läheb ka minu piir sellest, kui palju s…a minust saab rääkida. Lihtsalt põhjusel, et julgesin üks kord öelda, et beebifoto on kole.

 3. Miks sa Madikeni kommentaari läbi ei lase, kui on juba 100% teada, et see ei ole tema, kes su blogis käib? Ta on sinuga mitmes kanalis üritanud ühendust võtta ja hetkel sa lihtsalt keeldud ta nime puhtaks pesemast.

  • 1) ma keeldun Facebookis lugemast kommentaari, mis algab sõnadega “Mariann Treimann saatis mulle lingi…” See näitab vaid, et tahetakse draamat ja 2) aegajalt juhtub, et mul on külalised ja ma EI OLE ei telefonis ega arvutis, nagu näed siis kommentaar on kenasti avaldatud, miks ma ei peaks seda avaldama? 3) selle postituse point ei olnud KONKREETSE inimese “ründamine”, tegin Rentsi postituse all avaldatud kommentaari järgi oletuse, et tegu on sama “fuhitajaga”, kes minu blogis käib 4) mul on kahju, et Mariann Treimann saigi lambi tüli üles tõmmata ja minust jälle mingi blogimaailma pahalase teha aga hästi tehtud, Mariann!

 4. Mina nt saan väga hästi aru sinust. Kirjutasin ka oma isiklikus blogis mõnda aega tagasi paar arutlevat postitust erinevatel teemadel ja sain sellise sôimulaviini osaliseks, et ohhoo! Küll ma pesin pere musta pesu avalikult ja muud sellist. Üks konkreetne teema lausa puudutas minu peret otseselt, aga osadele ei sobinud, sest enda elu blogimaastikul lillede ja liblikatena kujutamine on ju palju ägedam. Kahepalgelisus ruulib!
  Heakene küll- kustutasin siis need postitused ära, et iseenda hingerahu tagatud oleks ja bitchidel mu blogisse rohkem asja poleks.

  Ma tean, et see on raske ja igal inimesel on mingi taluvuse piir, aga püüa neist draamatsejatest ja õelutsejatest mitte vãlja teha.

  Palju edu ja jaksu sulle!

Leave a Reply