Minu kümme lemmikut

Ma ei tea, kus kivi all ma elanud olen, aga igatahes ei teadnud ma, et üks minu lemmikbrände on oma tegevuse lõpetanud. Ma olin täielik Moods of Norway fänn, kuigi ma pean nõustuma, et nad olid väga uuenduslikud, kuid mitu roosat ülikonda üks inimene endale ikka ostab ja viimastel aastatel ei olnud nagu väga edasi arenenud. Aga no ikkagi. RIP Moods of Norway.

Ma ei ole mingi seda tüüpi inimene, et mu triiksärgil peab kindlasti olema Ralph Laureni logo ja aluspesul CK märk, aga siiski on mõned brändid, mis mulle meeldivad ja rõõmu teevad. Näiteks sain ma kingituseks uue Massimo Dutti jaki ja ma valetaks kui ma ütleks, et see nimi jaki sees mulle midagi ei tähendaks.

Millised on minu lemmikud?

 1. Arne Jacobsen. Ma tean, et paljud peavad tema toole ja lampe lausa koledateks, kuid mina näen puhast disaini ja ilu.
 2.  Bang&Olufsen. Sellest hetkest kui ma 20 aastat tagasi esimest B&B muusikakeskust nägin, olen ma sellesse brändi armunud.
 3. BonBon Lingerie. Vana arm ei roosteta. Proovin küll teisi brände ka, aga ikka jõuan BBLi juurde tagasi. Ja uus lilla kollektsioon on lihtsalt liiga ilus!
 4. Massimo Dutti. Jällegi üks selline “vana arm ei roosteta” bränd. Kunagi sain tuttavaks ja armastus ei ole üle läinud.
 5. Flippa K. Ma võtaks siit eranditult kõik tooted ja vahetaks oma garderoobi täielikult välja.
 6. Apple. Sest hallooo, iPhone.
 7. Louis Poulsen. No kõik muud tooted ka, aga Käbi-lamp. Mul on üks sõbranna, kes sellist lampi omab ja sellesse täieliku ükskõiksusega suhtub. Ma pidin ta suhtumise pärast ära minestama. Jeebus. Kuidas sa sellisesse kunstiteosesse suvakalt suhtud.
 8. Minna Parikka. Ei saa mina tema jalanõudest üle. Lihtsalt ägedad ja kõik.
 9. Burberry. Ma isegi ei tea, miks, aga meeldib. Väga.
 10. Tutudumonde. Lihtsalt nii muinasjutuline, suhkrust ja jahust ja muidugi maasikavahust.
 11. Boonus:  Moods of Norway. Surnud küll, aga bränding oli neil paganama hea. Kui John Deeril olid oma Kelloggsi hommikusöögihelbed, siis Moods of Norwayl olid oma logo kujulised vahvlid.

dsc05903.jpg

 

Leave a Reply