Aktiivne vs passiivne magamine

Kui te mu Facebooki ja Instagrami jälgite siis te ilmselt olete juba aru saanud, et ma sain eile endale uue pesukomplekti. Etteruttavalt pean ma ütlema, et kui kodulehelt vaadates ei tekitanud see  Burgundy Blush komplekt minus erilist vaimustust, siis hetkel mõtlen ma, et peaksin veel rohkem trennis käima, et kibekiirelt oma kõht eest ära saada. Ma reaalselt tahaksin selle bra-topiga suvel käia. Mitte pesuna ja riiete all peidus, vaid topina. See on seljas võrratu! Paks Vormist väljas olla on sellistel hetkedel ikka raske küll. Ma vist pean lisaks saiast ja suhkrust loobumisele loobuma ikka ka veinist. Mulle tundub, et see pesu on seda ohverdust väärt.

Õnneks on olemas hommikumantlid, mille alla oma pekid peita, nii et ikka saab poolseksikalt, romantiliselt ja piisavalt kaetult kodus ringi heljuda. Mu sõbrannad naeravad aegajalt, et ma olen lõhestunud isiksus, et väljast ei jäta kuidagi sellist muljet, et minus võiks peidus olla ka romantiline pool, aga tegelikult olen ma hinges üks (sala)romantik. Lehvin siin kodus ringi igasugu hõljuvates hommikumantlites ja kleitides. Täna vist on lõpuks ometi ka suvine ilm, nii et ma saan Rootsi oma uue lemmikkleidi selga panna. Second hand, kümme eurot.

Läks lappama. Sorry.

18485987_1890803751136823_7652799040575720090_n.jpg

Hommikumantel BBL (link)

Eile arutasime me sõbrannadega pesu üle (krt, mu vennal oli õigus kui ta ütles, et naised ilmselt räägivad omavahel rinnahoidjatest ja sukkpükstest:S). Mina olen babydollide usku. Mulle on need alati täiega meeldinud. Mitte riietena, aga pesuna. Üks mu sõbranna avaldas arvamust, et need on liiga lapsikud, teine et need teevad kõik naised heinakuhjadeks ja kolmas arvas, et need on nii mõttetud, sest nendes on ebamugav magada. Mina aga  armastan babydolle sel põhjusel, et… noh…romantiliselt lehvivad ju ja teiseks annab sinna alla oma liigsed voldid ära peita, nii et ei saa arugi, et ülekilod kimbutavad. Naiselik on ka mu meelest. “Aga ikkagi, no kuidas sa selles magad?” ei andnud mu sõbrannal süda rahu.

Kuidas siis viisakalt ja mitte liiga detailselt seletada? On olemas aktiivne ja passiivne magamine. Passiivseks magamiseks on mugavast materjalist öösärgid (appikene, ma sain eile ka ühe sellise meganunnu isendi) ja aktiivseks magamiseks on teised tooted. Babydollid või nii.

Onju?

 

15 thoughts on “Aktiivne vs passiivne magamine

 1. Hm, mina olen alati nimetanud aktiivseks magamiseks seda, kui inimene ennast öösel palju keerab ja nihutab. Sina vihjad vist hoopis millelegi muule …? 😀

 2. Eelkommenteerijaga nõus. Ei kasuta pesu ega ka muid riideesemeid ühegi magamisviisi puhul. Ainult siis kui vanematel külas olen.
  Ja oma mehe eest voodis pekke peita????

  • Ma ka muidu ei kasutanud, aga kui lapse sain, siis tundub alasi magamine kuidagi veider. Ja no ega ma nüüd mingi elu eest neid pekke ei varja oma mehe eest, see oli natuke ka naljaga öeldud, aga jah, mulle meeldib, on alati meeldinud ja nüüd kui olen pekisem, siis on ka mõnus pekke peita:) Praktiline ja romantiline pesutükk:)

 3. Oh, mine pekki, BonBoni pesu on mu suur lemmik. Kunagi kandideerisin isegi sinna tööle selle pärast 😀

 4. no ma ei tea, ma arvan, et magamiseks pole üldse riideid vaja:) ei passiivseks ega aktiivseks magamiseks

 5. Ma mõtlen, et mis kasu on sul kõikidest nendest seksikatest pesudest kui siiani magas laps teiega ühes voodis 😀 kas see pole väike “tujurikkuja”? 😀 mis aktiivsest magamisest saab siis juttu olla 😂 aktiivne selles mõttes, et hüpate üle lapse? 😆

  • Mina nt oskan passiivselt magada üsna erinevates kohtades: diivanil, lastetoa põrandal, massaažilaual, isegi juuksuritoolis! Ma usun, et küllap Eveliis ja Marek (ja tegelikult kõik normaalsed paarid) ka aktiivselt magamist väljaspool voodit harrastada oskavad selmet (IRW i can’t) “üle lapse hüpata” :’)

Leave a Reply