Kuidas #aastaema ja #aastaabikaasa oleks #aastareisile läinud

Kas ma olen ainus, kel aeg on nii kiiresti minema hakanud? Nii et mul on kuri kahtlus, et vanasti OLI päevas rohkem tunde, rääkimata kuudest ja isegi aastatest. Või oli siis igasugu üritusi vaid suvel, sest reaalselt ei mäleta ma aega, kus nädalavahetused on kinni juba praegu kuni DETSEMBRINI. Sügis ju alles algas! Kuidas ma otsapidi juba jõuludes olen?

Ühesõnaga alles ma rääkisin, et oktoober on nii hull kuu, et ma näen enam ei suuda meeles pidada, kus ja millal ma olema pean ning selle ilmekaks tõestuseks on fakt, et nibin-nabin oleks läinud reisile #aastaema ja #aastaabikaasa. Või noh…#aastaabikaasa lähebki. #aastaemal tuli meelde, et oot, millal see Istanbuli reis oligi.

2 thoughts on “Kuidas #aastaema ja #aastaabikaasa oleks #aastareisile läinud

  1. Ma vist kaotasin järje umbes neljanda muudatuse juures :D:D Pole ime, et Sinuga juhtub arvestades asjade tihedust :):)

    • Noh oleme ausad, nii hullusid kuusid nagu on oktoober, mul õnneks ei ole tihti. Et kõik asjad on ühel ja samal ajal või vähemalt väga lähestikku.
      Lihtsamaks ei teinud asja ka printsess, kes ei tahtnud oma sünnipäeva edasi lükata ja pidin nui neljaks leidma koha, kus just talle sobival ajal saaks peo teha. Õnneks tuli lahendus lähemalt kui oskasin arvata.

Leave a Reply