Kui palju (peaaegu) tõetruud skämmi

Kõik vist on kokkupuutunud selle Facebooki Marketplace´i pettusega, kus keegi tahab sinult müügis olevat asja osta ning kirjutab siis, et ise ei saa järele tulla, aga saadab kulleri. Tegelikult tundub ju üsna usutav isegi, aga suurema osa ajast on millegi pärast ostjad äärmiselt võõrapäraste nimedega. Igatahes tundub mulle, et selle skämmiga enam kedagi väga haneks ei tõmba.

Ma ise tegelen hetkel ühe projektiga, milles ma siiani ei suuda selgusele jõuda, kas asi on legit või mitte. Lähipäevadel peaks selgus majja saabuma ja ma päriselt hoian pöidlaid, et see oleks päris, sest vastasel juhul on see ikka juba väga edasijõudnute tase. Hetkel ma sellest aga rohkem rääkida ei saa. Uskuge vaid, et sellest saa ühel või teisel moel ühe suurepärase järjejutu ning ma võiksin saada auhinna Aasta Kahtleja 2023.

2 thoughts on “Kui palju (peaaegu) tõetruud skämmi

  1. Mu jaoks need “tellijate” arvustused kahtlased nime pärast, aga teiseks ka sellepärast, et eestlane üldjuhul ei kirjuta kori kohta, et “Ma armastan seda”. No ok, mõni kirjutab. Aga mitu inimest järjest? Pigem lõhnab ingliskeelse “I love” tõlke järele, eksole.

    • absoluutselt, üldiselt ikka eesti keeles kirjuatatakse teisiti ja kui toesti ok, uks kirjutab, aga kui kõik muudkui armastavad oma kotti ja kiiret tarnet, siis ilmselgelt tõlge otse inglise keelest

Leave a Reply