Ood mopile

Sellest ajast peale kui meil on kodus nuhtlus nimega Dexter ei saa me suurt muud teha kui tema järel koristada. Härra lihtsalt ei hooli suurt puhtusest. Või siis ta lihtsalt teab, et keegi koristab ta mudased käpajäljed niikuinii ära ning käib niisiis suurima rahuloluga peale hommikust ojajoomist tervele majale tiiru peale. Noh et ikka olla kindel, et kui koristama hakkame, siis oleks meil piisavalt teha. Muidu võib ju veel laisaks ja mugavaks minna.

Muidugi suurema poriga me siiski pühime enne tuppa tulemist ta käpad ära, aga ega sellest suurt kasu ei ole, sest te olete ta käppasid ju näinud. Sealt ei puhasta niisama lihtsa vaevaga midagi ära. Ja mida soojemaks õues läheb, seda rohkem nõuab härra, et terrassiuks oleks avatud, et ta saaks vabalt sisse-välja käia ning siis ausalt hommikul oma tegemiste kõrvalt ei pane tähelegi enne kui härral on ojajoomine tehtud ja ta oma mudaste käppa ning veest tilkuva habemega toas tagasi on.

2 thoughts on “Ood mopile

  1. Oh,mopi proovin järgi. Ma vihkan seda käsitsi väänamist jms.Siiani on kõik sellised olnud.
    Dexteril on lihtsalt muretu ja õnnelik elu 😊ja nagu näha- hoolitseb pererahva tervisliku liikumise eest ka hästi😂

    • No just, sama siin, see käsitsi väänamine või siis need nöörmopid, mis tegelikult jätavad põranda triibuliseks ja ajavad puru pigem laiali… Aga see tõesti on (hetkel) moppide mopp! Ja Dexteri suhtes on sul oigus. Eile tahtsin mina niisama diivanil vedeleda, aga Dexter tahtis jalutama minna, sest jalutamise kellaaeg oli. Ma siis ikka puiklesin, et kammoon, mine ise, uksed lahti ja ma siin samas, aga ei…härra ei andnud enne alla kui ära jalutasime KOOS

Leave a Reply