Meetthepussycat ehk esimest korda elus võtan postituse maha

You guys… see mis praegu toimub on so emotional, sest the struggle is real, sest ma olen oma sōnade taga, isegi kui minuga ei nõustuta, sest my opinion on minu oma ja ma ei otsi nende arvamustega ei kuulsust ega takkakiitust. Aga ma pidin selle postituse eemaldama, sest jah, ma teadsin, et tuleb vastulause ja ilmselt saan natuke peksa, kuid mille peale ma ei mõelnud on see, et kui seda teemat aina suuremaks puhutakse, siis varem või hiljem korjab mõni väljaanne/saade üles ja vat seda kuulsust ma ei taha. Suvalised inimesed, mind koledaks vanamutiks nimetamas, ei mentally break mind, mul on suva.

ma arvan jätkuvalt, et kriitika, arvamuse, solvamise ja sõimu vahele ei saa panna võrdusmärki, aga mu life achievement ei ole blogimisega feimi ja klikke koguda. Need ei maksa mu arveid ja ma ei taha, et hakkakski. Mul on väljaspool nutimaailma täiesti rahulolu pakkuv elu ja kuigi on ilmselt vajalik arvata, et ma olen kade pidevalt, siis pean pettumuse valmistama. Ma pole kade, vaid ilma filtrita. Aga seekord tahan ma draamarattalt maha astuda. Know your battles. See siin ei ole absoluutselt kogu seda vahtu väärt. Sorry guys! Ja kuna see teema läks täiega lappama ning kuigi paljud ei usu seda, et ma ei tahtnud mingit sõda alustada ega draama keskmesse sattuda, siis ma luban ausalt et edaspidi ei avalda ma oma arvamust kellegi kohta, sest esiteks jah, minu elus ei muuda see midagi, mida keegi teeb oma eluga ja teiseks, ma ei taha selliste teemadega tuntust koguda. Ma ei taha tuntust üldse! Ning ausalt ka kohtuasju pole mulle vaja. Ma ei taha draamat, uskuge voi mitte.

Minu mõte oli proovida inimese silmad avada, et kõik ei pruugi olla nii roosiline nagu internetis tundub. Ma olen piisavalt vana, et tunda ära ja märgata ohumärke, lisaks usun ma, et olen üsna hea inimestetundja. Härra Välismaa Hurmur ei tundu mulle usutav, samuti ei tundu mulle usutav naispoole muutumine. Lihtsalt ei uskunud ning tõepoolest tundsin muret, et kuhu see nii edasi läheb kui juba alguses püütakse teha kõik, et meespoolele, keda isegi ei tunta tegelikult, meele järgi olla. Kui eksin, oleksin olnud esimene, kes vabandust paluks, aga astun kõrvale ning lasen end kadedaks sotsiopaadiks nimetada, sest see on inimeste õigus. Loodan, et mul ei ole õigus, aga kui peaks juhtuma, et on, siis huvitav, kas kõik mind materdavad suunamudijad ka vabandust paluma tuleks? Või mind võib peksta ikka? Ühesõnaga loodan, et naispoolel on tugivõrgustik olemas, just in case.

Igasugu this is insane I am going to sue you – liikumist jälgin hetkel pigem huviga. Saaksin copy paste nõude teha:

1) inimese vastu, kes mind sotsiopaadiks nimetas; (las ma mõtlen mitme K inimese ees);

2) inimese vastu, kes kutsus üles vaatama videot, kus mind sotsiopaadiks nimetas ja mu meelest õhutas sellega viha;

3) tänase päeva valguses on vist ka “seasoned” ja “outdated” solvangud, nii et ka siia saaks copy-paste teha;

4) inimeste vastu, kes oma nimega mulle Instagrami kirjutasid;

5) terve hulk Kägudele, kes mind ühel ja teisel moel kritiseerinud on.

Samas… mind haigeks, koledaks, sotsiopaadiks, hobusenäoks jne kutsuda on ju lihtsalt arvamuse avaldamine, eks?

Hetkel jätkan suve nautimist. Koleda krõbina, sest ka minusugustel on õigus seda teha kuigi olen viimaste päevade jooksul teada saanud, et pigem peaksin toas kiiktoolis istuma, sest raske raugavanadus.

ps: jätke mu täägimine, kallid teised blogijad! Ma ei taha teie kahepalgelisusest osa saada, ei jälgi teid (enam) niikuinii, aga aitäh, et mind olete toetanud kui mind on PÄRISELT LAIMATUD JA SŌIMATUD. Kommenteerida saate mind rõõmsalt oma kanalites edasi. Tõmmake! Aga tehke seda minu selja taga.

Over and out.

EDIT: Ja OI KUIDAS MIND ÄRRITAB, et keegi pidevalt seda teemat siin üles tõstab (ses mõttes, jah ma olen väärt hukkamõistu algse postituse eest) ja püüab jätta muljet nagu MINA oleksin PK-s Lõvisid laimanud ja kohtu ähvardusel sealt sadu kommentaare kustutanud. Fakk juu! Ma tahaks ise selle inimese, kes pidevalt nii väidab, kohtusse kaevata kui sel oleks mõtet ja sellest oleks kasu. Selline asi ärritab mind ja ma arvan, et ma tean, kes see laimaja on.

73 thoughts on “Meetthepussycat ehk esimest korda elus võtan postituse maha

 1. Ma olen mõelnud just et kuidas Triinu lähedased ei märka ometi neid ohumärke.. Ok, sõbrannad sõbrannadeks aga tema vanemad, sugulased? Lapse isa ja tema vanemad? Kas tõesti kõigi jaoks on ok selline käitumine? Ja ausalt öeldes imestan, et ühe lugupeetud kinnisvarafirma turundusosakonna juht võib lubada endale sellist avalikku lapsikut ja ebanormaalset käitumist? Või millises kliendis äratab usaldust ülemeigitud titehäälne, erinevat värvi tenniste ja juustega, iga oma liigutust (ka ärikoosolekuid) filmiv ja ostukärus linna peal ringipaarutav keskastme juht? Ausalt öeldes meenutab Triinu käitumine pubekaea trallitamist, mitte vastutustundliku täiskasvanu ja lapsevanema oma. Tõesti loodan, et ta otsib ja leiab abi, sest seda on järjest valusam vaadata..

  • Ma mōtlengi täpselt sama. Kas siis ometi lähedased ei suuda temani jōuda. Olen nōus, et seda on järjest valusam vaadata, sp ka see postitus, sest see ei saa hästi lōppeda. Perekooli teema tuleks muidugi kinni panna, seal on juba haiglane rappimine, aga samas ka seal ju inimesed ütlevad sama, mis mina siin. See on valus vaadata ja hirmuäratav. Keegi ometi voiks teha selgeks et vastutustundlik täiskasvanu ja lapsevanem ei tähenda ju igavat kuivikut. Fun saab ikka olla. Mu elus on ka nii palju fun aspekte, mida saan jagada vaid lähedaste sopradega, sest siiski lisaks “influentsimisele” on mulle oluline mu töö ja mu pere. Koike ei sünni letti laduda🙂

 2. Kuigi ma saan aru, kust selline teemaalgatus tuleb ja mis põhjustel, siis ei saa küll öelda, et see postitus just kuigi “neutraalne” üritab olla. Samamoodi rapsid TL kallal, nagu perekoolikad ja samamoodi sildistad meespoolt igasugu mahlakate väljenditega. Ei ole ju vaja, ole siis täiskasvanud naine ja paku privaatselt oma tuge (nagu sa ütled, et seda olukorda võiks privaatsemalt käsitleda), aga ära mõnita ja ründa avalikult. Ei tee sa selliselt kuidagi midagi head, isegi kui see oli su tahe.

  • Aga meespool ju just neid asju endast ongi näidanud ja koguaeg rõhutab! Tooliga seksimine, meelad liigutused, hööritqmine…okei kui teeb seda oma n-ö avaliku elu tegelase kontol aga see kõik on ju n-ö suhte konto all. Enamus sisu on mingi õudne sexbomb püüda üritamine. Minu jaoks on ta mehelikkust/sekiskast väga kaugel…aga mulle ei peagi meeldima.
   Minu arvates E ei öelnud TL kohta mitte ühtegi halba sõna ju.

   • Ma mõtlen sama, et see pingutamine ja üritamine on nii kohutavalt mitteseksikas, oleks niisama loomulikult, oleks ju tegelikult välimuselt väga kaunis mees, aga see silmavaade ja huulte limpsimine vms on mu jaoks pigem nii hirmutav, ma sellise pilgu eest lausa põgeneks.

  • Ma ise tunnen, et ma TriinuLiisi kallal küll ei rapsi, meespoole kallal aga küll jah teadlikult, sest no ei suuda teda uskuda ja kahju on kui mängib naise tunnetega ning teine lõpuks haiget saab. Miks ma avalikult seda kirjutan? Täiesti ausalt? Ma ei teagi, kohe päriselt ei tea, aga eile kui sõbranna ütles, et TriinuLiis on endale lõvi käele tätoveerinud, tundsin et lihtsalt pean välja ütlema, mida mõelnud olen. Blogis ikka, sest blogija ju

 3. Ma arvan ka, et just ei suuda jõuda temani ta lähedased. Rõhk ei suuda. Mitte et ei märka ega püüa teda aidata ja olemas olla. Lähedastel võib veel raskem olla, sest nemad näevad kõike lähedamalt kui meie ja püüavad kindlasti igatpidi temani jõuda, korduvalt… Vahel lihtsalt põrkuvad abipakkumised tagasi, sest abile hakatakse vastu, sest abivajaja ei oska end abivajajana näha. Siis ei jäägi muud üle kui korduvalt meelde tuletada, et kui ta ükskord tunnistab, et abi vajab, siis on need lähedased talle toeks.

 4. Appi, sul on nii õigus! Nii kurb on kõrvalt vaadata, kuidas üks armas inimene end järjest rohkem ära kaotab. 🙁

 5. Noh, kui nad postitaks/teeks tavalisi asju, siis poleks neil nii palju jälgijaid.
  Tatoveeringute fän ma üleüldiselt pole, aga TL’si uuel pildil pole häda.

 6. “Teine asi on endale käele tätoveerida lõvi, kes sind naisena alla neelab, sest see on ultimate gift ja nüüd oleme me elu lõpuni seotud.”

  Kas selline selgitus anti sellele tätokale kuskil Insta storydes? (Asi, mille pärast ma neid storysid vihkan, sest mul tõesti ei jätku aega ja viitsimist vaid 24 tunni jooksul kõik oma jälgitavad läbi vaadata.) Või on see sinu tõlgendus?

  Niisama pealtvaatajana seda tätokat vaadates mina küll seda välja ei loe, et see lõvi naist alla neelab. Kui vaadelda seda lõvikujutist kui maski, tänu millele astuda maailmale vastu, saada julgust teha ainult seda, mida soovid ning seeläbi tugevamaks inimeseks kasvada, siis endale oleks see küll ultimate gift. Naine lõvinahas on ikka ju alles. Elu lõpuni seotusest unistamine on küll naiivne, kuid sellisel hetkel ka vajalik. Küll hiljem jõuab oma ämbritega kolistamise üle ka naerda ja isegi sellest tätokast tuge saada, et ka see hetk elati üle.

  Praegu lihtsalt tundub, et kõigil on mingi oma nägemus asjast, kõik teavad, kuidas kellelegi teisele on parem elada, mida teised peaksid tegema. Aga kuidas asjad tegelikult on, sellele ei pööra kõrvalised isikud üldse tähelepanu. Kas asjad on üldse nii halvasti kui kiputakse tõlgendama? Milleks imestada, et inimene tahab oma mullis elada, kui peaaegu kõik tema ümber pidevalt survet avaldavad? Kas mitte selline surve ei lükka inimesi hoopis sügavamale? Olid ju isegi paar aastat tagasi sügavas augus. Kas kuulasid ja said abi sellisest jutlustamisest või püüdsid hoopis ise vastu punnida ja oma mulli kapselduda? Abistamise soov võib ju üllas olla, kuid niisama rääkimisest ei ole kasu kellelegi, kes seda kuulata ei taha.

  • Jah, sul on selles mõttes muidugi õigus, et ega sellist jutlustamist ei pruugi kuulata. Minul oli siiski nii, et mul oli kaks inimest mul kõrval ja toeks, kelle jutu tulemusena ma lõpuks ikkagi abi ka otsisin. Mulle tundub, et TL on üksinda jäetud ja sellest ka osad teod.

  • Triinu-Liis on lihtsalt nii full of shit nüüd.
   Varem oli ikka mu üks lemmikuimaid blogijaid. Kurb
   Aga full of shit seetõttu, lugedes su postitust ja vaadates tema live vastust, siis wtf, sa olevat kirjutanud sellest, et ta vajab abi ka oma söömishäiretega.
   Näita palun pliis see koht nüüd mulle ilusti ette, kus see võiks olla?
   TL ajud ikka päris pudrujakapsad 🤦‍♀️

   • Ei no see söömishäirete asi on ilmselt minu “moodsate asjade” postitusest, kus TL selgitas, et tal on näiteks söömishäired ja sp räägib bodypositivityst. Vastasin sellele, et siis ma mõistan, et ta näeb end teistsugusena kui tegelikult on, sest söömishäire on tõsine asi vms. Ei saanud aru, et ka tolle postituse temast kirjutasin ja tema söömishäireid kommenteerisin. Püha jeesus!

 7. Ma ei saaks öelda, et perekoolis on mingi hull sõim vaid räägitakse ka suht tavaliselt temast, samas stiilis nagu sina seda tegid. Ise sinna ei postita, ainult olen lugenud seda teemat. Antud on ju samasugust kriitikat nagu sina siin, seega ma ei näe erinevust. Kuid sellega ma nõustun, et TL on ikka nii muutunud ja mul on ka raske uskuda et keegi läheb lolliks mehe pärast keda ta pole isegi näinud päriselt. Olen selles osas erinev et mul tekib see tunne tugevamalt just füüsilise kontaktiga, mulle see lähedus on nii suureks osaks suhtest et teistmoodi ei oskagi ette kujutada. Ja seda ma nüüd ka hästi ei taha uskuda, et selline mees reaalselt plaanid mingit suurt tulevikku Ida-Euroopa lahutatud emaga. Aga kui päriselt plaanib ja see teoks saab siis ainult õnne neile. J on lihtsalt jah hea meelelahutaja ja käitub omaselt stripparile. Tatoveering, mille TL lasi teha, mulle meeldib ja see on ilus, mul endal ka üks tatokas ja olen ilusate tatokate fänn, aga see põhjus miks ta selle teha lasi on nagu big no no no! Miks ometi! See on tõepoolest nii neeleheitlik tegu, et lausa kurb:(

  • Osaliselt sinuga nõus, sest tõesti (vahelduseks) on see teema seal suhteliselt viisakas vormis kriitika, mis puudutab seda suhet, aga ma pean silmas seda, et seal on seda kriitikat 51 lehekülge, iga väiksemgi asi hekseldatakse läbi. Sh ka laps, kehakaal (mille tagajärge oli samuti kurb vaadata) ja mu meelest ei ole õige lasta seal päevast päeva kritiseerida katkist inimest.
   Minu postituse erinevus? Ma kirjutasin selle ühe korra ära ja rohkem sel teemal sõna ei võta, ei lähe perekooli edasi rääkima ja arutama, mul ei ole seda võimalustki, sest erinevalt populaarsest arvamusest, et ma seal anonüümselt teisi kirumas käin, ei ole mul jätkuvalt Perekooli kontot. Ma ei näe põhjust anonüümselt midagi kirjutada, kui tahan midagi öelda, teen seda oma nime ja näoga.

   • Selles muide ongi vahe! Sa ütled oma nime ja näoga, Perekoolis käib lihtsalt anonüümne tampimine, aga eks see on tänapäeval normiks saanud. Anonüümselt saab ju igasugu jura öelda, mingit vastutust endal tundma ei pea.
    Mis puutub antud temaatikasse, siis Triinu Liis mulle muidu väga meeldib ja mul on nii kahju, et ta on nii sassis omadega. Olen elus piisavalt austraallasi kohanud, ütleks, et see on seal suht klassikaline ülevoolavalt emotsionaalne ja suhtlemisaldis isend, kui siiras ta sealjuures on, seda on raske hinnata. Minu meelest mängib ta mängu, aga minu arvamus ei ole asjaosaliste jaoks oluline ja õpetama ma kedagi ei lähe. Iga inimene peab omad lollused ise ära tegema, iseasi kas neid peab tegema avalikult ja kõikide silmade all. Aga ka see on mingi uus norm, millest ma aru ei saa. A vot sellest teiste kallal hammaste teritamisest põhjendusega, et ise ta oma elu ju laiali laotab, ma aru ei saa, see on haiglane.

   • Ma vaatasin küll seda Perekooli teemat ja tänasin taevast, et ma kuulus ei ole. Iga asi võeti läbi, mis asendis pildi peal, kuidas kätt hoiad jne.

 8. I love you Eveliis!!
  Minu mõtted 100%. Ma perekooli läksin nüüd su teema peale…oh jah. Midagi pole muutunud seal aastatega. Aga noh, ütleme nii, et ega seal polegi ju väga valesti öeldud. Loomulikult need kaalu jm teemad on mukikaka aga mis puudutab just seda suhte poolt.
  Ma ise olen aastaid teda jälginud ja õhanud, et oi kui armas ja tore noor naine. Okei, suhted ikka purunevad ja abielud lahutatakse, see pole maailma lõpp. Elu läheb edasi. Aga mis temaga juhtus, see on ikka äärmiselt hirmutav. Inimene on olnud loetud kuud lahutatud, tavaline inimene alles lakub haavu siis aga tema leiab netist eluarmastusese ja juba tutvumise kuul räägitakse abielust jne. Johhaidii.
  Väga normaalne on peale lahutust käia deitimas, lõbutseda jne. Muidugi võibki juhtuda, et komistada ka uue eluarmastuse otsa. Aga….see noor naine on digimuundunud. Armsast tublisti naisest on saanud mingi võlts vampnaine kes kutsika kombel kingib sabas mingil tüübilt kes on teises maailma otsas. Minu silmis selle gigolo jaoks on see show aga T jaoks mitte. T räägib kuidas teda 100% toetatakse jne. Mis viga toetada kui kaamerasse saab öelda koguaeg Ai laaaav ju, Juu aaar laav of mai laif, a support ju jne. Reaalses elus see ei ole ju nii lihtne. Äkki kooselu ei suju sest see tüüp veedab peegli ees ja tooliga seksides rohkem aega kui nt kodutöid tehes jne. Okei ka mõni Eesti mees on selline aga no enivei. Igatahes ta on nii vasikavaimustusest mingist tegelasest, mitte reaalsest inimesest.
  Ta on nii hingelt kui välimuselt kadunud. Kadunud kõige võltsi alla.
  Lähedased, kus te olete???!!?!!? Palun palun palun sekkuge. Ma ei arva, et peaks keelama suhelda selle seksimasinaga aga miks seda kõike teha sellise kella küljes? Kui on nii suur tähelepanuvajadus nagu neil siis peab olema valmis ka tagajärgedeks….ehk siis kasvõi a la perekooliks. See on ju julm! Aga miks panna niigi raskele suhtele (kaunis tundmatu kuskil kaugel) veel suurem kirves pea kohale avalikkuse näol?
  Kulla tüdruk TL. Sa oled imearmas naine, sul on vahva pojake, hea töö. Vaata enda ümber ja mõtle, mis on päris, mis on illusioon.

  • “Igatahes ta on nii vasikavaimustusest mingist tegelasest, mitte reaalsest inimesest.” Tegelikult on ju kõige rohkem vasikavaimustuses endast see tegelane ise, see on minu jaoks veel kõige veidram vaadata. Ja “seksimasina” kohta ma ütlen, et reaalselt ta ilmselt ei olegi seksis hea, sest kasvõi juba need videod kus ta demonstreerib siis “tavalise” mehe liigutusi ja siis tema enda “superliigutusi”.. Naeruväärne lihtsalt tegelikult, sest anatoomiliselt ei ole nagunii võimalik selliseid liigutusi teha naise sees olles, nii et milleks need võltssooritused? Milleks rõhuda endale kui seksijumalale kui sa tegelikult oled väike valgendatud hammastega poisiklutt. Ja selles poisiklutis ei ole ei elukaaslase ega kindlasti mitte kohe kasuvanema materjali, kuna tal on liiga palju tegemist iseenda imetlemisega. Täielik nartssisist minu arvates. Ja nartsissist ei ole hea kaaslane.

   • Noh ma selles osas natukene olen eri meelt. Need seksiliigutused ja võrdlemine nö päris reaalse seksi ajal. Ta teenib elatist stripparina, tema liigutused on ilmselgelt ju liialdatud show mõttes ja mu arvates on sellest veidike ülekohtune eeldada midagi sellist, et ta ei oska voodiski midagi teha. Vahel ma imestan, et kust selliseid asju välja rebitakse. Ja noh TL on selles kõiges teadlik. Aga ilmselgelt nyyd kui J teeb seda kõike teades et see asi niigi kuhugile ei jõua ja ajab niisama pada ja ilmselgelt armastust otsivale naisele kärbseid pähe ajab, on see ülimalt isekas ja nõme eriti pannes selle nii suure kella külge.

   • Kapsaussile. Minu arvates ei saa voodis olla hea mees, kel puudub enesekindlus ja mehelikkus. Sellel Justinil pole kumbagi neist.

   • Oleks ilmselt, kui ei teeks sellist ōpitud “50 shades of grey” versiooni endast, sest arvab et see läheb peale kōigile

 9. Jah, sellest armsast Triinu Liisist pole enam midagi järel, keda ma kunagi jälgima hakkasin, sest ta oli kõige siiram blogija. 🙁
  Ok, lollused lollusteks ja hullused armununa, see kõik on üleminev periood nagunii, aga ma pigem kardan, et see Justin ei võta asja tõiselt, vaid see tal pigem mingi feimi saamise teema. Esiteks ta isiklikul insta kontol on väga vähe selliseid märke, et tal üldse keegi on ja teiseks, miks peaks üks austraalia mees, kes saaks ilmselt iga naise keda ta tahaks, tahtma teises maakera otsas elavat üksikema? Ma ei solva üksikemasid, loodan, et keegi seda nii ei võta. Lihtsalt minu mõistus ei taha uskuda Justini siirust.

 10. Puhtast sportlikust huvist küsin, mis selle postituse point on? Ei, okei, ma saan aru, aga miks vaja avalikult kõigi ees Triinule selline sõnum saata? Miks ei võiks sa talle postkasti seda kõike kirjutada?

  Sest mulle jääb ka mulje, et mingi kummaline soov on kõigi ees lahata, saada teiste poolehoidu ja Triinut lihtsalt veel katkisemaks muuta nii.

  Tunned muret, aga samas teed tema väljavalitut maha. Ei tahaks kuidagi öelda seda, aga hetkel meenutab küll see postitus Mallukat. Kurb. 🙁

  • Mul ei ole kindlasti vaja ei teiste poolehoidu, klikke ega uusi lugejaid nagu on popp arvata. Mis selle point on? Lootus et ehk saab TriinuLiis aru, et vōibolla on sellel moodsal muinasjutul ka negatiivsed küljed, et illusioon ja tegelikkus on kaks erinevat asja. Triinu-Liisi kohta ei ütle ma siin midagi muud kui et ei ole Austraalia gigolo eluarmastust otsimas. Miks ma ei kirjuta talle otse? Ma ei ole ta sōber, ma jälgin kohati seda lugu, mille iga aspekt on avalik, justkui publikuna. Ka etendustele antakse peale hinnang, ka kriitika on hinnang. See siin on ka avalik kriitika avalikule (vabandust väljenduse pärast) showle, isiklikus vormis.

   Kunagi teismelisena kirjutasin ma oma murest “Meie meeles” (oli selline noorteleht), sellele vastas keegi, ma olin tänulik selle vastuse eest, aga ei saanud aru, et vastajaks oli mu oma sōbranna. Ta oleks ka vōinud minuga otse rääkida, sest me olime nagu sukk ja saabas, aga ta teadis, et ma ei taha rääkida otse, sp kirjutas nö avalikult vastuse mulle. See aitas paremini.

   Ma ei ütle, et see siin on selline “siiras mure”, et ma ei saa öösiti magada, sest kardan teise inimese haiget saamise pärast, vaid mure, sest ma olen ise katki olnud ja arvan, et tean ohumärke. Jah, psühholoog ei ole, aga usun et ma ei eksi ning veelkord kui eksin, siis vabandan esimesena ja veel “paatoslikumalt”. Kui selles postituses saab näha soovi puid alla panna/Mallukat teha/rappida/ära panna, siis see on väärastunud soov näha seda, mida tahetakse, sest ma lihtsalt ei meeldi. Küsitav on jah, kas on minu asi ja kas on vaja sōna vōtta. Ōige vastus oleks -ilmselt mitte. Samas moistab mind hukka 52lk igat liigutust samamoodi kritiseeriv Perekooli teadjate kogu. Nojah.

   Ja Mallukal oli (jallegi, toon küsitav) tolles postituses ōigus. Oma paksusest ei saa rääkida inimesed, kes on normaalkaalus, see annab vale signaali. Nagu ka armastuse pärast enda totaalne muutmine.

   • Võibolla olen siis mina lihtsalt selline… veider, et kui ma näen, et minu meelest midagi pahasti on, siis lihtsalt kirjutan inimesele otse ja räägin temaga. Ma ei saa endiselt aru poindist kellegi teise otsuseid, valikuid, suhteid, mentaalset olekut lahata paljude inimeste ees. Lihtsalt ei saa sellest aru. 🙂

   • Sina (ja ilmselt paljud) ei pea minu pointist aru saama, nii nagu mina ei saa nendest asjadest aru, mis mind kirjutama pani. Ma ei avalda arvamust millegi kohta mis on salajane info ja teada vaid siseringile, just saying. Minul on asjade kohta oma arvamus (üldiselt) ja kellelegi kaasa kiitma/kellegi moodi olema ma enam ei pea, et olla popim voi vastuvōetavam.
    Aga erinevad inimesed, erinevad suhtumised, erinevad arusaamad. Kes selle pärast veider/mitte veider on, jääb ilmselt alati vastamata küsimuseks.

 11. Jane, kui inimesed esimesel tutvumise kuul tulevad nii suurelt avalikkuse ette, toodavad päevad läbi oma “armastuse” tiktaktokke jne. Nende sisu on tegelikult TÜHI aga sellest hetkest saba selgeks, et see inimene ei ole see kes ta oli enne. Tal on olenemata kellaajast (varahommik, hilisõhtul, öö), olenemata kohast (kümblustünni, trenn jne) õudne krohvi kiht peal ja temast õhkub ebakindlust ja meeleheidet siis tahes-tahtmata jääb see silma inimestele, kes teda teadnud ka teistsugusena. Mis loomulikkust, mis “võtab mind sellisena nagu ma olen jne”. kus selle fassaadi taga see tema on üldse?Kas tõesti on rumalad ja nõmedad ka tema sõbrad, kellest ta nüüd ilma on selle komejandi tõttu.
  Eveliis ei lahanud ju mingeid salajasi asju vaid konkreetselt nende enda jagatut. Ta ju on ka T varem jälginud ja ikka mingi mulje jäänud.

  Selline asi on väga ohtlik ja kui VÕÕRAD juba näevad, et inimene on nii vales olekus siis kas sa oled mõelnud, ehk ka sõpradest (kes teda tunnevad) ütles lahti sest ta lihtsalt ei kuula.

  Kui kohe tutvudes pasundatakse oma asju maailmale siis ometi ei saa eeldada, et kõik kiidavad takka, et oi milline nunnupall.
  Triinu Ongi väga kena ja armas inimene. Aga hetkel on see mingi teine inimene…..

  Mina olen ka ” eakam elu näinud daam” nagu E ütles ning tänu elukogemusele ütlengi, et oioioi kui vale on teha ilma kohtumata nii suuri plaane. Okei äge on sebida sedasi distantsilt jne aga see mis praegu toimub on haiglane….

 12. Mul on raske mõista seda, et kui just on jäänud seljataha üsna lühikeseks kujunenud abielu, mis algas ju imeliste pulmade ja pulmareisiga, ning ilmselgelt valus lahutus, siis (a) ei ole naispool teinud sellest järeldust, et ehk võiks oma eraelu jagamisel hoida veidi tagasihoidlikumat joont, vaid vastupidi, tahab selle tuua laia avalikkuse ette ja veelgi detailsemalt jagada. Ega (b) mõistnud, et sellistesse igavesti-koos lubadustesse, nii enda kui partneri poolt, võiks suhtuda veidi ettevaatlikumalt, teatava reservatsiooniga siiski.

  Tbh, olen ma ise rohkem kui korra puhtalt netisuhtluse käigus ära armunud, see on juhtunud vastastikku ja reaalis kohtudes ainult kinnitust saanud (kuigi päris suhteni ei jõudnud erinevatel põhjustel). Sellegipoolest ei saa ma aru (c), kuidas on võimalik, mitte enam verinoorena ja kogenuna, ära armuda kellessegi nii feiki, kelle iga silmapilgutus, peakallutusnurk ja teatud hetkedel suule ilmuv magus naeratuski on silmnähtavalt läbi kaalutud.

  Tavaliselt, kui kahe inimese vahel on siirad tunded, mõjuvad need isegi kõrvalseisjale, distantsilt või läbi ekraani südantsoojendavalt. Nende puhul ei näe ma paraku midagi sellist.

 13. Sa muretsed Triinu tervise pärast, samal ajal kui su sõbrad swingivad ja räägivad sellest avalikult ja nende last jääb see ka saatma… Mul ei ole absoluutselt Marimellide vastu midagi, lihtsalt tundub kuidagi topeltmoraal…

  • Kas E on kiitnud takka nende swingimisele?
   Nad siiski on reaalselt koos ja tegelevad reaalsete asjadega (isegi kui see on seks), mitte ei ela digielu. Kust me teame, et nt J või T seda ei tee… Väga seosetu teema.

 14. ”Mul, kes ma isegi ei tunne sind, on su pärast mure. ” – Küsimus miks sa ei tunne muret Leenu pärast? Leen on su sõbranna, miks sa ei tunne muret tema laivide joomise pärast? Miks sa ei tunne muret, et alaealised näevad seda ja mis eeskujud nad neile on? Miks sa ei kirjuta Leenu alkoholismist avaliku blogi? Svingerdamisest ei hakka rääkimagi.

  ”Mind on netikommentaarid astaid tagasu ajanud nii kaugele, et mõtlesin, et ei taha enam elada, ma tean, mida netikommentaarid võivad teha” – Ja mida sa ise praegu teed? Sa oled täpseltsamasugune netikommentaator kes teistele haiget teeb, mitte mingit vahet siin ei ole. Kui sulle päriselt muret oleks Triinu käitumine teinud siis sa oleksid talle privaatselt kirjutanud ja uurinud. Aga ei, sulle ei tee muret tema käitumine vaid sa oled üks tavaline ”Karen” kellele meeldib draamat tekitada.

  Jah mind ka häirivad Triinu videod, aga ma ei kirjuta talle seda, et talle haiget teha.

  • Ma olen sellest kommentaarist natuke segaduses…pisut liiga vabalt lahmitud, mu meelest.
   Leen on Eveliisi sõbranna (paistab isegi, et üsna lähedane), miks peaks Eveliis tema pärast avalikult muretsema!? Sina ei tea, kas ta on oma sõbranna joomise pärast mures või mitte ja ei ole ka oluline, et sa sellega kursis oleksid. Mis svingerdamisse puutub, siis miks keegi selle pärast üldse mures peaks olema? Iga abielupaari oma asi, kuidas nad oma abielu vürtsitavad, kui selle tegevuse kõik osalised on teovõimelised täiskasvanud inimesed.
   Samuti ei ole sulle teada, mis ajendas Eveliisi seda postitust kirjutama, kas oli see siis ikkagi mure TL-i pärast või tahtis ta TL-le haiget teha, nagu sina mõista andsid.

   • Ma lugesin seda kommentaari eile ōhtul, läks meelest vastata, aga mōtlen sama, et Leen on täitsa lähedane sōbranna ja ma ei näe mingit pōhjust tema pärast mures olla. Kui oleksin mures, siis ütleksin, kui ei kuulaks, siis vbla kirjutaks kah (kes teab🤷‍♀️). Marimellide suur pluss on see, et nad lihtsalt on nemad, vōtavad teiste arvamuse teadmiseks ja kui ei meeldi/nōustu, lähevad edasi.
    Tema sekselu pole üldse minu asi, mina ei ole swingerdamise-tüüpi, aga ma mōistan seda ja mōistan ka teisi variante oma sekselu vürtsitamiseks. Midagi halba selles ma ei näe.

 15. Väga jube kiusamine, mis siin toimub. Häbi võiks olla “vanemal naisterahval”. Te ei peagi mõistma kõike, aga pole vaja kiusata ka sellepärast.

 16. TL-i sõbrad on temast juba lahti öelnud. Tal see geist sõber veel on aga sõbrannasid pole enam. Isegi ju suur sõbranna Mallukas ei suhtle temaga enam. Kahju kuidas ta vaimne pool alla käib.

 17. Kuulen esimest korda sellisest Blogger jast nagu Eveliis ja sattusin “tänu” sellele postitusele esimest korda siia blogisse. Appi!! Kas häbi ei ole?? Avalikult niimoodi mustata ja halvustada?? Päriselt? Ma ei tea kes sa oled ja ei ole kunagi sind näinud, aga soovitan sul omal abi saamiseks kuhugile pöörduda. Ise veel vanem inimene, aga niii, vabandage väga, aga rumal? Ja sul on veel laps ka.. Vaene laps kellel selline eeskuju on.. Tõesti.. Ela oma elu ja lase teistel ka seda teha. Ilmselgelt ainuke põhjus miks sa sellise negatiivse ja halvustava postituse oled kirjutanud on räige kadedus! Ma ise ei ole eriline blogide logija, aga juhuslikult sattusin maist meettheleos instagramis kontole ja hakkasin neid jälgima. Sain teada, et on selline blogija eestis nagu TL. Enne polnud kuulnudki temast midagi. Näen, et inimene on õnnelik. Milleks seda maha teha? Minumeelest on see kaugsuhe just vastupidi väga hästi talle mõjunud. Ta näeb välja särav ja terve. Varasemaid pilte vaadates on lausa näha, et inimene on toitumishäirega hädas olnud ja hea on näha, et nüüd on ta selle seljatanud.. Ja see tattoo? Mis see sind kotib? See on lõvi muide. Meie, kõrvalseisjate jaoks lihtsalt üks tugevust vms sümboliseeriv loom. Nende jaoks midagi erilist ja tähendusrikast. Sa vist ei ole väga terve kui näed naist õgivat lõvi. Mina näen, et naise taga seisab lõvi kes teda kaitseb. Igaüks näeb mida soovib..
  Aga see kadedus.. Kurat, sa oled vanamutt juba. Laps ka olemas. Äkki saaks suureks ja hakkaks normaalseks? Oleks eeskuju oma lapsele? Mitte ei õpetaks kadedust, õelust, kiusamist? Kahjuks oled sa ise see kes peaks abi otsima. Ja ruttu!!!

  • Aitäh täiskasvanuliku ja pōhjapaneva analüüsi eest. Kade vanamutt on oma lapsele üsna hea eeskuju, ära selle pärast muretse. Aga kui tahad end teinekordki välja elada, siis tule kirjuta uuesti.
   Huvitav fenomen, et mina paha-paha, sest kritiseerin, mind sōimavad/analüüsivad inimesed toetavad. Njaaa… ma vist tōesti nii vanamutt, et kuidagi ei saa sellest aru.

   • Kuule vanamutt kas sa ikka peeglisse oled vaadanud? Huviga kohe võtsin Fb lahti, et vaadata kellega tegemist. Sorry, aga kas sellistel krõbidel sobib enam sõna võtta ja lausa blogi pidada ? Ausalt paneb imestama kuidas üks EMA sellist postitust saab omale lubada?? Mis hea eeskuju sa omale lapsele omaarust oled? Su laps on sellises vanuses, et hakkab kohe lugema. Ükshetk loeb ka ta sinu blogi. Kas tõesti arvad, et see on hea eeskuju kui ta näeb ja loeb kuidas sa avalikult kiusad/mõnitad/halvusta teisi inimesi? Igalühel ongi oma elu ja elab nii nagu meeldib ja oskab. Kes oled sina kes mõistab avalikult hukka VÕÕRA inimese valikuid? Ma ei viitsinud sinu blogi lugeda, aga avasin ühe juhusliku postituste veel ja ka see oli ilmselgelt suunatud TL mõnitamisele. Ilmselgelt on inimene ju kade! Kade mille peale? Hea küsimus, aga sellele oskad sa ise vastata. Tahaks ju ka veel ilus ja noor olla… Usu, selline õelus ja tigedus head ei tee. Vastupidi. Te proua käituge ikka vastavalt oma eale. Kahjuks elu pole teile ühtegi tarkust õpetanud, siis tasub üldse vait olla. Seda enam kui ise oled sellisel tasemel kes käib ja loeb perekooli postitusi..

   • Appi, mida ma just lugesin? Nii ebaviisakas. Eveliisil õigus oma blogis oma mõtteid avaldada. Ja kui ongi kade mis siis? Väga ebaviisakas teist vanamutiks kutsuda. Eveliisi postitus on kirjutatud sellest erinevalt viisakas võtmes.

  • Oeh, ma juba ootasin et keegi mainiks ära selle kadeduse. No palun öelge- mille peale on kade olla? Et pole kodus sellist tooli rammivat meest? Ma ausalt tahan teada miks inimesed arvavad, et kui sellist käitumist normaalseks ei peeta, siis ollakse kade? Eveliisi vanamutiks kutsumine on muidugi 😀 tase, üritad olla siin suur moraalijünger, aga samal ajal tõmbad oma headele kavatsustele täiega vee peale.
   Ja muide big suprise- sa vananed ise ka, tuleviku vanamutt! 🙂
   Muide- kade vanamutt, me peaks kunagi veini jooma!

   • Kui sa oled fellow-vanamutt, siis iga kell valmis veinitama. Kutsuks su külla, sest puhkus, aga point kaob ara, sest siis ei saa veini juu kui autoga siia tulla:)

 18. Vot sellist postitust oli isegi mul häbi lugeda. Misasi see oli praegu? See ei ole siiras mure kellegi pärast, sest muidu sa perekoolikate kombel ei hakkaks kellegi eraelu oma blogis analüüsima. Kui sul on mure kellegi pärast, kirjuta talle otse. See postitus ei aidanud kedagi, vaid sel on täpselt vastupidine toime! Või otsid sa ise tähelepanu ja loodad seda teiste pealt teenida?!?

  • Kallid inimesed, mida teenida, mis tähelepanu, kuulsus ja mis klikid? Palun tulge vahepeal virtuaalmaailmast välja ja saage aru, et on ka muu maailm olemas, mis ei keerle laikide ja feimi ümber. Uskumatult piinlik on selliseid asju lugeda! Suured inimesed, aga mōtlemisvōime pōhikooli tasemel. See on jah piinlik.

 19. Väidad, et oled Triinu pärast mures ja ei suuda enam vait olla!? Miks see sind nii väga häirib? Sa ei ole kade? Oled sa kindel? Tundub vastupidi.
  Loodan, et saad üks päev sinagi hingerahu 🙂

 20. Siin kari mingeid kibestunuid koos, kes lihtsalt ei oska oma elu elada ja ei lase teistel ka elada. Haters gonna hate, kuid hiljem ärge unustage vabandada.

 21. Lugupeetud kommentaatorid! Millisest otsast täpselt siia sõimlema tulemine ja näpuga näitamine, on parem sellest, mida Eveliis kirjutas? Jälle see klaasmajade asi, need kes elavad klaasmajades, ei peaks teiste pihta kive loopima. Aga topeltmoraal ongi moodne eksju? Mida popim suunamudija seda rohkem tahaks teda kaitsta, et saaks enda headuses peesitada. Triinu Liis pangu suure tüdruku püksid jalga ja ärgu tehku end ohvriks, ei ole ta selline väärkoheldud lilleke pasameres midagi, ei vaja kellegi kaitset. Tähelepanuvajadus on aga nii suur, et on vaja tsirkust teha ja siis ohvrit mängida. Minul ei ole Triinu Liisi vastu vähimatki, tehku mida heaks arvab oma eluga, kellegi asi pole elama õpetada teisi, aga kui seda tehakse, siis vaata enda käitumisele otsa inimene! Ma ei ütle, et kellegi kallal Perekooli kombel ilkumine või kellegi elama õpetamine nagu Eveliis siin teeb, on õige, aga see on miski, millega tuleb arvestada, kui oled avalikult “mõjutamas”. Aga sõdalased ikka kargavad kaitsele, olgu Mallukas või mõni teine hetkel väärkoheldud lilleke. Põhikooli tase, saage üle sellest!

 22. Ma ei tunne isiklikult Triinu Liisi, aga olen tema blogi lugeja olnud algus ajast saati. Jah, ma ei pea õigeks kõike mida ta teeb, aga minu asi ei olegi olla kohtumõistja. Kõik mida Triinu Liis teeb ja mis värvi pea värvib vms, see on tema elu, tema valikud, tema õnnestumised ja ebaõnnestumised. Jah, ma saan aru, et ta nn blogija ja tuntud inimene, jälgijaid palju. Annab halba eeskuju vms, aga no meie ümber on palju rohkem blogijaid, kes ühel või teisel moel on palju halvema eeskujuga kui Triinu. Ja kui te arvate et juhtival kohal töötav inimene ei tohi omada eraelu ja seal lollusi teha, siis no kuulge. Triinu on tõenäoliselt oma erialal proff, muidu ta seda tööd ei teeks. Lihtsalt minu point on see, et Triinu Liisi lihtsalt tema elustiili ja valikute poolest niimoodi pms noomida siin ja maha teha on väle. Milleks jälgida tema tegemisi, kui teile need ei meeldi. Kui muret tunda, siis võiks ikka otse Temale kirjutada. See lihtsalt minu arvamus. Elage ise ja laske teistel elada.

  • “See lihtsalt minu arvamus. Elage ise ja laske teistel elada.” Ehk siis sina võid oma arvamuse sellest loost ja asjadest siia (avalikkusesse) paisata, aga Eveliis ei või? Mina ei või? Teised kommentaatorid ei või? Et siis ainult Triinut ülistavad ja tema käitumist takkakiitvad kommentaarid ja postitused on ok, ainult need arvamused on õiged mis sinu arvamusega sobivad? Pealegi kaldun arvama, et see ei olegi sinu enda arvamus, sest sinu jutt ja argumendid on suht üks ühele ümberjutustus Triinu eilsest laivist ja tema väljaöeldud mõtted ja seisukohad.

 23. Eks igaüks võib kirjutada mida tahab. Iseasi, mis kasu on sellise asja tegemisest. Sellele inimeseke tegid ju haiget, kelle pärast väidetav “mure” ja keda tahad “aidata”. Kui eesmärk pole teha haiget ja eesmärk pole ka lihtsalt rahuldada klatšihimu (haigettegemise hinnaga), siis tasuks jätta tegemata sellised postitused.
  Ja lihtsalt uudishimust – miks peaks üldse kedagi huvitama, mida maailm arvab TALLE meeldiva mehe välimusest või toolitantsuoskusest?

  • Kas see ongi tänapäeva Eesti blogimaastik? Lihtsalt võtan ette võõra inimese js kukun tema elu avalikult lahkama ja “oma arvamust avaldama”? See viimanf on nagu mõni püha lehm, mille taha pugeda? Mine avalda oma arvamust poliitilise korra, mõne raamatu/kunstiteose või ilma kohta, mitte kellegi teise elukorralduse või hingeelu kohta.

   • Enne hinnangute andmist ma siis süvenekski, mis selle blogi “tavapärane sisu” on ja saad teada, et oma arvamust poliitilise korra, mõne raamatu/kunstiteose või ilma kohta, aga see sind ei huvita ju, sul
    Oli vaja siia tulla tōde kuulutama. 🙄

 24. Oeh. Eveliis, ma olen siiani Sinu huumorimeelt ja postituste kerget kriitikanooti suurelt hinnanud. Siinkohal aga.. Sa väidad, et oled mures, samas aitad ise kaasa sellele, et teda hoopis veel madalamale tõmmata. Ütled, et oled ise netikommentaatorite poolt depressioonini viidud, aga arvad et blogipostitus aitab üles tõsta? Kes oled Sina hindamaks tema vaimset tervist? Ta elab elude elu kogu selles kaoses. Üritab nautida elu olukorras, kus tema suurim tugi on teisel pool maailma.
  Lisaks.. Hinnata teist inimest tema sotsiaalmeedia postituste põhjal – J peab ennast relevantsena hoidma, sest see toob talle raha sisse. Kas tundub mullegi mõnikord, et need postitused on üle võlli? Jah, aga ma polegi selle sihtgrupp.
  Mis puudutab Triinu Liisi ebakindlust. Ma arvan, et maailmas on väga vähe läbinisti enesekindlaid inimesi. Olukorras, kus sa tead, et iga su liigutust hindab kamp anonüümseid on veelgi raskem enesekindel olla. Kas enda emotsionaalseks tugevdamiseks võiks sotsiaalmeediast pisut tagasi tõmmata? Võibolla, aga kui see on üks asi, mida talle meeldib teha, siis seetõttu enda õnne ei peaks takistama.
  Erivärvilised tennised, värvilised juuksed ja muu säärane – ma olen ca 50seid ka tänaval nii näinud. Kas peaks neid otse psühholoogile saatma, sest see pole eakohane käitumine? Me kõik valime ise, kuidas enda elu elada ja kui Triinu Liis tunneb end niimoodi õnnelikult, siis kes on need inimesed siin kommentaariumis, et seda maha teha?
  Need, kes siin ütlevad, et liiga kiirelt pärast lahutust tuli uus suhe. Kas te olete ise Triinu Liis ja K? Teate, miks nad lahku läksid? Võibolla oli suhe juba enne nii jahtunud, et mingist raskest lahkuminekust pole mõtet rääkida?
  Tuletan meelde, kui keegi sellest olukorrast haiget saab, siis on see Triinu Liis. Aga sellise variandiga tuleb iga suhte puhul arvestada.
  “Paksusest” rääkimise keelamine – miks ei tohi inimene, kellel on mõned ülekilod sellest rääkida? Inimene, kellele on seda avalikult korduvalt ette heidetud, et ta on kaalus juurde võtnud. Olles ise terve elu toitumishäiretega kimpus olnud, siis mul on küll hea meel näha, et ta on teel tervenemise poole. Väga suur osa sellest paranemiseks on justnimelt enda keha aktsepteerimine sellisena nagu see on ja Triinu Liis on sinnapoole teel.
  Kui keelata paksusest rääkimine väikese lisakilode hulgaga inimesele, siis ehk võiks keelata ka sellisest suhtest rääkimise inimesele, kellel pole identset kogemust.

  • Mitte kusagil ei ütle ma, et peab “eakohaselt” riietuma, mu meelest riietuse jms eksperimenteerimine on fun ja loodetavasti on aina eohkem inimesi, kes ka 80-aastaselt julgevad olla varviliste tenniste ja varvilise peaga. See on vaid lahe.
   Muus osas ma arvan et olen juba kōik ära öelnud.

 25. Selle asemel, et Triinu otsuseid mahateha ja tema pärast “mures” olla. Olge, kes te olete justkyi ta “sõbrad”, toeks praegu vaikimisi. Jah isegi kui teie arvates on see vale mida ta teeb. Olge tal olemas ja olge siis ka olemas, kui kõik ei lähe nii nagu unistuses näib. Ja olge siis olemas kui kõik ka teile vastumeelest hästi läheb. Õiged sõbrad on alati olemas. Ei nääguta ei näita näpuga. Võivad küll oma arvamuse välja öelda aga ei pane pahaks inimesel teha eksimusi, ei parasta hiljem “aga ma ju ütlesin”. Palun olge lihtsalt olemas ja ärge õhutage vaenu.

  • Huvitav arusaam “sōprusest”, et näed, et teev valesid otsuseid, aga toetad vaikivalt, sest sōbrad nii teevad. Minu sōbrad julgevad minuga mitte ühel meelel olla, öelda kui ma nende arvates valesti käirun jne, SEE on sōprus, mitte vaid kaasa kiitmine. KUI ma oleks teadnud, milline draama sellest viitsitakse teha, mitte vaid TL poolt, poleks tōesti kirjutanud. Jumala eest, polegi minu asi, a näed otsustasin, et elan oma emotsiooni välja. Vaenu ōhutamist ma kull ei näe kohe kuidagi, kui miski vaenu ōhutab, siis on need sellised laivid, mis suvalisi teema üles paisutavad. Milleks? Toesti – kas peaks minu arvamus nii palju huvitama? Voi oleks loogilisem öelda, fakk juu, Eveliis, sa ei tea midagi, ja minna eluga edasi. Aga ei, nüüd leelotame grupis, kuidas Eveliis on paha sotsiopaat, aga nagu siin juba kirjutati, kividega pilluvad esimesena need klaasmaja-preilid.
   Ma kirjutasin ka TLile, eks saate varsti aeda ka storydes näha, kui on vaja natuke uut tähelepanu ja kedagi “pahalaseks”.
   Minge palun toetage TLi, mitte ärge kasvatage mind siin kommentaariumis ümber. Mina olen leppinud et olen ebasümpaatne jobu, elu ei jää seisma. Kulutage oma aega otstarbekalt toetades:)

  • Ma ilmselt väljendasin ennast halvasti. Aga õige sõber juhibki ka sellele nn valele tähelepanu. Aga ei keera selga ka siis kui inimene ikkagi edasi tegutseb! Hetkel on mulje, et on minu nägemus ja see ei ühti sinuga tsaubakaa.. Praegu ongi kõik talle selja keeranud! Ja see kõik ei aita ju kaasa ja ei aita ka sellised postitused! Ja üldsegi kes me oleme sellised, teame et see mida ta teeb on vale? Mina just loodan väga, väga, et tal läheb kõik hästi selle suhtega ja ta saaks kõikidele oioi targutajatele ka näppu viibata. Aga seda ta ilmselt ei teeks sest ta pole selline inimene!

   • Aga mina ei ole Triinu-Liisi sōber kunagi olnud, ma ei ole talle saanud selga pöörata ega olemas olla. Ma kommenteerin pealtvaatajana. Kui Triinu-Liis peaks mingi pōhjusel tahtma sōbraks saada minusuguse, kes on teisel arvamusel asjadest, siis ma vōiks seda vabalt olla. Ta on nunnu inimene, aga on ju ilmselge, et sellist (uut) sōpra talle vaja pole.

 26. Mul endal samad mõtted nagu Eveliis kirjutas.
  No kui inimene käitub selliselt et tal on vähemalt mõni kromosoom puudu. Veel enam häirib et TL on hakanud teesklema ohvrit, olles ise kogu selle nõmeda stoori 1 peategelastest.
  J ja TL teemat arutatavad tuhanded inimesed ja enamus naeravad pihku – kahe ebakindla ja tähelepanunäljas meediaklouni tegemistele.
  Paljud inimesed on välja kirjutanud samu mõtteid, mida ise olen korduvalt mõelnud. Ja nii ongi.
  Milleks vaja presenteerida oma elu ja “eluarmastust” selliselt. TL, sry, aga nõme kloun oled.
  Tehke oma asja privaatselt, elage ja tundke oma armastust privaatselt. Milleks teile vaja, et võõrad feik inimesed teid takka kiidaks. See kõik on nii totaalselt feik – See on mäng.
  Kas teil endil, loo autorid, pole usku enda armastusse, mida te väidate olevat, et on vaja pidevalt anuda avalikku poolehoidu ja toetust.

 27. Ma ei tea. Ei tahaks võtta ei iste- ega seisukohta, aga ma leian, et kui inimene reklaamib oma suhet internetis, siis peaks ta olema ka valmis selleks, et see kellelegi hambusse jääb. Kui TL fanclub siin kisab, et kellele ei meeldi ärgu jälgigu tema kanaleid.. aga tegelikult võiks ju vastupidi ka öelda? Kellele ei meeldi, et siin sõna võeti, siis ära palun tule siia. Isiklikult on täiesti ükskõik, kes kellega käib, aga tundub jabur, et täiskasvanud inimene sai negatiivset tähelepanu omaenda tegude tagajärjel ja nüüd halab oma sotsiaalmeedia kanalites, kui halb üks või teine on.

 28. Kui inimene on väidetavalt õnnelik, rohkem tema ise kui kunagi varem, armunud ja oma suhtes kindel, siis võikski ju sellele keskenduda, oma õnne ja armastust nautida? Milleks iga kord haavuda ja nii valuliselt reageerida, kui selgub, et kõik nende suhet ei mõista? Ning see, kui oma sõbrad on selja keeranud, peaks ikka tunduvalt enam mõtlema panema kui ühe võõra blogija (pealegi juba küpsemas eas naise – jube oluline fakt, mida ei saa jätta mainimata :D) arvamus. Päriselt õnnelik inimene, tema positiivne energia, tõmbab teisi ligi, mitte ei tõuka eemale. Ning kui ise elatakse oma eraelu nii avalikult tuleks ju arvestada, et kõigile ei saa niikuinii meeldida, lihtsalt üle olla, ja eelkõige iseenda hoidmiseks mõelda, kas seda kõike on ikka vaja. Aga neil on kohe hull sõda, fight, army, pidev enese tõestamine. Kellele ja milleks? Õnnelikuks paarisuhteks peaks ju piisama kahest armastavast inimesest endist, mitte vajama kilode kaupa klikke ja tuhandete “toetust”.

  Hea seegi, et see lõvitattoo ei ole liiga otseselt J’le viitav. Ma pole muidu üldse tattoode inimene ja pigem meeldib minimalistlikum stiil aga see on mu meelest täitsa kena. Meenutab mingi (Anderseni?) muinasjutu illustratsiooni, seal oli vist lõvi asemel hirv vms, äkki sellest inspireeritud.

 29. Appi täpselt minu mõtted!!!! Naljakas et ta instagramis hullult räägib kui õel ja kade sa oled et sellise postituse tegid aga asi täiesti vastupidine. Et kõik kes ta suhet ei toeta on kadedad? Ja ise on täiskasvanud inimene veel 😀 Ausalt cant wait kuni suhe neil laiali laguneb juba ainuüksi sellepärast et vaadata kuidas ta seda kõike kokku hakkab lappima. Aitäh et võtad nii täiskasvanulikult selle teema kokku. Kurb ainult et Triinul max savi sellest on ja istub endiselt enda troonil.

 30. Olles mõlema blogija käekäiguga kursis tohutu aeg. Eveliis, sinu diibi ajast ja TL ei teagi kaua, siis minu hinnangul on üks neist sisuliselt samaks jäänud, kirjutanud muredest, rõõmudest, kaotustest jne ja teine on totaalse makeoveri läbinud naine.
  Minu jaoks on veider tänapäeva maailmas see, et absoluutselt kõike tehakse ja jagatakse sotsiaalmeedias. Nagu kõike. Ok, see on mingi blogijate thing, aga okei.
  Mul on tunne, ütlen tunne, sest 100% ei saa ma ju väita, et ühel on kõik muu teisejärguline kui mees Austraalia. Ärgatakse öösel telefon käes, minnakse magama telefon käes. Kõike jagatakse. Mis asi on positiivne armee? Kas hakatakse sõda pidama? Armeed on ju reeglina sõjaks vaja? 🤔
  Triinuliisile on mul üks soovitus, “unusta” telefon nädalaks kuhugi, avasta kes on su tõelised sõbrad, naudi elu, mine loodusesse, tee kõike ilma telefoni ja sotsiaalmeediata, usu, sellest oleks palju abi.
  Eveliis, tänud, et sa lased lugeda enda seisukohti maailmast!

  Hea meelega läheksin mõlema naisega veinile ja arutaks nendega maailmaasju, ilma telefoni ja sotsiaalmeediata. Tulijaid aga vist pole 🙂

 31. Pingback: Miks jäädakse vägivaldsesse suhtesse? | Eveliisi eluviis

Comments are closed.