Kui daam olen mina? Aga sina?

Kristjaana blogis on ära toodud 20 lihtsat viisi, kuidas olla kaunim ning naiselikum oma igapäevaelus! Kui kaunis ja naiselik olen mina? 
1. Hoia head rühti – sellega on nii ja naa, kunagi lapsena pani ema mu just põhjusel, et mu rüht paraneks Enelin Meiusi moekooli. Aitas küll. Rootsis käies näpistas tädi mind seljast iga kord kui ma küürus kõndisin. Praegu on ka nii, et üldjuhul on mu rüht hea, aga ma pean ikka aegajalt endale meelde tuletama, et ei oleks krõnkus ja lodev nagu laiskloom Sid.
2. Veendu, et su küüned on alati hooldatud – No kipuvad olema küll. Aastaid käisin ma regulaarselt maniküüris, geellakkimas, enne seda olen ma ära katsetanud ka kõik võimalikud kunstküüne liigid. Nüüd olen maniküüris käimise tahaplaanile jätnud, lihtsalt põhjusel, et eelmisel aastal ei osanud ma oma aega planeerida, kogu aeg olin kusagil Eestist ära.
3. Kuula ilma vahele segamata – ei oska
4. Oma signatuurparfüümi – jah, on olemas. Le Petite Robe Noir ja Issey Miyake. Nüüd vist vahetan viimase välja ühe D&G lõhna vastu, mille pooljuhuslikult paar kuud tagasi ostsin.
5. Õpi prantuse keelt – kui töö Šveitsi turuga jätkub, siis plaanin küll.
6. Kanna klassikalist vihmamantlit – polegi sellist:(
7. Räägi pehmel hääletoonil – ei oska
8. Ära kunagi karju ega tõsta häält, kuid õpi argumenteerima – uups!
9. Pea meeles sünnipäevi – ikka pean ju? Paar korda olen ära unustanud sõbrannade sünnipäevad, aga see peaks ikka rohkem olema erand kui reegel.
10. Hoia kodulaual värskeid lilli – jaaaaa!
11. Kanna pärleid – kannan. Viimasel ajal olen harvemini kandnud, aga ikka kannan.
12. Peale sööki serveeri kohvi ja teed – ma olen nii kehv võõrustaja, et mu külalised on ise sunnitud endale teed ja kohvi tegema kui tahavad.
13. Jõua alati õigel ajal kohale – 90% ajast jõuan õigel ajal, 10% ajast olen vapsee varem kohal.
14. Ära virise ega vingu – hmmmmmmm
15. Hoia oma kodu puhtana – meil on küll kodus natuke loomingulist segadust, kuid üldjoontes ma julgen küll öelda, et meie kodu on puhas. Natuke ka tänu isepuhastuvale köögile;)
16. Õpi korraldama õhtusööke sõpradele – vanasti sai neid rohkem ja regulaarsemalt tehtud, nüüd on kuidagi elu nii kiireks läinud, et mõnda sõbrannat ei näe pool aastat.
17. Seo siidisall oma käekoti külge – paar korda olen sidunud, aga puhtalt praktilises mõttes. Kaelast olen ära võtnud ja siis olen koti külge sidunud, et ära ei kaoks.
18. Õhtul välja minnes kanna väikest ridiküli – 50/50
19. Kanna alati triigituid riideid – eelistan riideid, mida ei pea triikima, aga triikimata TRIIKsärki ikka selga ei pane küll jah. 
20. Kasuta valgeid linu, rätikuid ja nõusid – ikka kasutan. Päris palju isegi.

Nooh otseselt daam ei ole, aga kõige lootusetum juhtum ka ei ole.

10 thoughts on “Kui daam olen mina? Aga sina?

  1. Noh, minust ei saa iialgi daami, sest küünealused mul küll puhtad ei seisa 😀 See ei tähenda nüüd, et ma käsi ei peseks või maniküüri ei teeks. Ikka teen. Ma olen vist liiga maakas. Ja maakana tõmban ma punase küünelaki peale, kui puhtaks ei lähe ning voila!

  2. Teisel teemal, aga kas ja kuidas sinu blogi parooli oleks võimalik saada? Või on need kaitstud postitused vaid sinule endale/lähedasematele sõpradele lugemiseks?

Leave a Reply