Minu vaene unustuse hõlma vajunud Mr. Poppins

Mõtlen mina, et olen hea naine ja ei kirjuta enam Marekist nii palju blogis, et pole tema süü. et mul on mingi haige tähelepanuvajadus meie pere rõõmud ja ka probleemid rahva ette laotada, et pärast jälle loe kommentaare, et pole ikka hea mees, pole ikka hea isa, pole ikka seda ja teist ja kolmandat. Ei tahtnud teisest kirjutada.

Eile vaatasime telekat ja Marek muudkui kommenteerib üht paari, no sa vaata seda naist, kui paks ta on, miks see mees selle naisega koos on, nad ei ole õnnelikud ja muudkui jaurab. Et tema jätab mu küll maha kui ma niiiiiiiiiiiiiiiii paksuks lähen. Ja et naistel ikka käsivarred nii koledad ja paksud. Aina halvustab ja halvustab nagu ise oleks Disney prints.  Ütlen talle, et davai, veame kihla, ma lähen niiiiiiiiiiiiiiiiiii paksuks ja ma tean, et kuhugi sa ei lähe mu juurest. See ka ei sobinud. Räägib edasi, et ei no ikka kole kui naine on peenike olnud ja korraga vormist väljas ja paks. Küsin mina, et kas tema jaoks on siis vaid välimus oluline. Ei, seda ka pole, vastab tema. Aga mina ju olen peenike olnud ja nüüd olen paks, küsin ma. Ei no, sa oled juba nii pikalt paks olnud, et ma olen harjunud ja isegi enam ei mäleta kuna sa peenike olid, vastab ta surmtõsiselt.

Jumala eest, kui meil ei oleks külalisi olnud, oleks ma talle üle kurgi virutanud. No mida juttu. Küsin, et kas tema arvates siis meie kohta ka inimesed räägivad, et miks see mees selle paksu naisega on, et ilmselgelt nad ei ole õnnelikud (sest ma ju kirjutan ka meie probleemidest ja Mallukaski oskas oma 53 tuhande fänni ees mulle süvaanalüüsi teha, et ju ma saan liiga vähe keppi, et tema peale kade olen. Parem vähem keppi kui iga aasta uus laps, ütleks ma selle peale, saab päriselu ka elada, mitte ei pea blogimullis elama!). Ei, nii ka pole, väidab Marek. Me oleme ikkagi tegelikult õnnelikud, lihtsalt sina oled…

Paks? küsin mina. Ei, mitte paks. Pirtsakas.

Okei.

Vaatame edasi saadet. Marek räägib ikka oma teooriat, kuidas naiste käevarred näitavad juba noorena ära, milline naine paksuks läheb. Kuule, kas sa nimelt tekitad neid nõmedaid teemasid, et ma sust jälle blogis kirjutaks, küsin ma lõpuks. Marek noogutab. No jah, Mr.Poppins pole ammu blogis sõna saanud, ütleb ta.

Ah selles on siis probleem. Mr. Poppins tunneb, et ta ei saa piisavalt blogipinda ja peab oma provotseerivate teemadega püüdma tähelepanu saada. Vaene mees, samal ajal kui mina lootsin teda blogikommentaaridest säästa, tundis tema end hoopis kõrvalejäänuna. Ole mureta, kallis Mr.Poppins – teen sinust iganädalase püsirubriigi!

110 thoughts on “Minu vaene unustuse hõlma vajunud Mr. Poppins

 1. “Parem vähem keppi kui iga aasta uus laps, ütleks ma selle peale, saab päriselu ka elada, mitte ei pea blogimullis elama!”

  Nii õigesti kirjutatud!

  • Lisaks: Lapsed ongi päriselu, aga teiesugused inimesed, kes kutsuvad oma lapsi väärakateks ja igas teises lapseteemalises postituses kirjutavad kui tüütud nad on, ei saagi sellisest asjast aru.

   • Ma arvan, et sa oled ise väärakas, kui arvad, et ma kutsun oma last väärakaks ( aa oot, Mariann ütleb, siis see on puhas tõde:D) Ja funktsionaalselt lugemisoskusest on sul küll puudu. Ma kirjutan, et laps ON PARIM ASI, mis minu elus on juhtunud, aga see ei tee olematuks ka seda, et laps ON aegajalt tüütu. Need, kes väidavad, et elu lastega on vaid lillepidu, valetavad lihtsalt.

 2. Heeheee.. Palun põhjalikumat selgitust Mr.Poppinsi käevarreteooriale. Millised need noorte naiste käevarred siis on, mille põhjal võib järeldada ülekaalulisuse tulevikus? Mõni pilt näiteks? Äkki mul viimane aeg end käsile võtta, sest käevarred reedavad! 😀

  • Küsisin põhjalikumat selgitus, et toogu nüüd mõni näide inimese kohta, kes on veel ise noor ja peenike, aga kelle käevarred reedavad. NÜÜD talle ootamatult ei tulnud meelde, aga ma tean, et ta on näiteks toonud Luisa Värki käevarred. Et oli peenike, aga käevarred olid juba paksud.
   Ohhh ja ela siis sellisega koos, kes naiste käevarsi hindab. Muidu ikka hinnatakse tagumikke ja rindasid:D

 3. Vabanda, ma ei tahtnud kommenteerida aga siiski teen seda. Kas Sinu arvates suhtleb Sinu mees täiskasvanud inimese tasandil? Kas tõesti on selline suhtumine aksepteeritav? Minu jaoks oleks lausa vastik olla sellise inimesega, kes ei oska naisterahvast (ükskõik millist) austada. Tema jutt on nagu ühe alaealise pubeka jutt, madalalaubaline, imal ja uskumatu, et selline jutt tuleb täiskasvanud mehe suust!!! Lihtsalt labane. Ma saan aru, et sa oled kade, kuna Kardo on vastand Sinu mehele ja seepärast pilkad Marianni, aga inimene, kõik hakkab pihta ikka iseendast 🙂 Ei ole Malluka plankton, ole rahulik, isegi ei loe ta blogi.

  • Kas sa päriselt nüüd arvad, et me istume igal õhtul kodus ja arutame inimeste välimuste üle? Aga Kardo on TÕESTI vastand minu mehele ja seda kindlasti mitte heas mõttes:)

  • Kardo kantseldab lapsi,mängib KOGUAEG arvutis ja istub kodus,teeb süüa,teenindab proua M-i ja ütle nüüd mulle kes tahaks sellist meest endale kellel pole selgroogu?? Iga kell valiksin Mareki!!!!!

 4. huvitav mõttekäik. kui oled pere esimene laps, siis oled okei.
  su õed ja vennad aga on emale isale vaevaks ja elu rikkujaks. õnnetud vanemad ja õnnetud inimesed, kes siia ilma koormaks on tulnud. kohe teise pilguga vaatad nüüd oma lähedasi eks!

  • Eks igaüks vaatab, kuidas tahab asja, loeb välja mida tahab,.
   Kindlasti mitte ei ole lapsed koormaks ja inimesed, kel rohkem kui 1 laps, õnnetud, aga lapsed EI OLE vaid eluõied, nendega on muret ja vaeva, lisaks rõõmule.

 5. Ilus lõpukirjand sisaldab ikka mõnd tsitaati kohustuslikust kirjandusest, eks? 😊 Pean siin silmas hetkel neid metsluiki mingist eelnevast postitusest. Tubli tüdruk. Aga ühtki viidet intelligentsele kirjandusele pole tähele pannud. Midagi tänapäevast ehk? Midagi kriitilisemat kui ilukirjanduse klassikud? Uudiseid loed? Jätame need elu24 ja muud rämpsukanalid välja. Tead kus praegu konfliktikolded on? Tead, millest rääkis Trump oma viimases kõnes? Tead, mida praegu Brüsselis arutatakse? Tead viimase ÜRO raporti sisu? Tead, kes meie riiki juhivad üldse? Sellist muljet ei jää küll nendest Ibseni tsitaatidest. Sorri. Paluks midagi päevakajalisemat kui soovid end haritud inimeseks titulleerida. Kohustuslik kirjandus on igal keskmisel eestlasel pähe kulunud kahjuks.
  Ja miks see kommentaar siin postituse all on? Sest Mallukas, olgu et rumal (võibolla pole isegi kohustuslikku kirjandust lugenud), on vähemalt ausalt õnnelik. Väga õel oli see laste kommentaar. Mulle tundub, et ta saaks viie lapsega ka paremini hakkama kui sa oma ühega. Aga vähemalt sul on su päheõpitud klišee-tsitaadid 😊

  • Are you faking kidding me? Ausalt? See kommentaar saaks selle blogi ajaloo KÕIGE LOLLIMA kommentaari auhinna kui selline auhind anda.
   Ma ei ole musterema, aga kindlasti mitte pole ma halb ema, sest ma julgen seada reegleid ja ausalt kirjutada ka, et alati pole kõik lihtne. Lihtne on kui ISE midagi tegema ei pea;)
   Ja uudiste kohta ma isegi ei kommenteeri. Tee oma järeldus minust mu blogi väljaütlemiste kohta. Could not care less!

 6. Ma üldse ei tea kes sa oled, aga äkki seletad lahti mida tähendab elada PÄRIS elu ?
  Mis see päris elu siis on ?
  Et mitme lapsega lapsevanemad ei ela PÄRIS elu ?
  Ja mis on halba selles kui on rohkem kui üks või kaks last ?

  Kui sa sellist juttu ajad, siis anna andeks, aga kas sul on aimu mis see PÄRIS elu üldse on ?

  Kas sa ei leia, et sinu selline jutt on üldistav ja käib paljude emade pihta ?

  Ja kui su mees sellist juttu ajab, siis on ta küll väga pinna pealne inimene kes vaatab inimesi välimuse järgi. Väga kurb.

  • Me olemegi pinnapealsed ja rumalad, õnnetud ja kibestunud inimesed, sellest peaks ammu pilt selge olema blogi põhjal.
   Ma ei halvusta suuri ega mitme laspega peresid, pigem iga kell tunnustan, aga on ka neid isendeid, kes oma ajud lastega välja sünnitavad.

 7. Kas sa oled ise ausalt mõelnud, miks sa tunned vajadust pidevalt endise põgusa tuttava kohta midagi õelat öelda ja ennast spetsiifiliselt just tema eluga kursis hoida? See tundub kõrvalt vaadates juba kinnisideena ja on tõtt öelda juba natuke sellisel territooriumil, millest tehakse thrillereid, kus kedagi hakatakse jälitama ja ahistama peale näiliselt juhuslikku kokkupuudet. Mis nuppe see inimene sinus ometi vajutab pelgalt oma olemasoluga, et sa isegi kogu oma elutempo juures ikka ja jälle ringiga temani jõuad? Emana sa ilmselt saad ise väga hästi aru, et läbi laste solvates võib hästi inimese hinges hella kohta tabada, kuid arusaamatu on, milleks selline kalkuleeritult sihitud märkus sulle vajalik on. Mis iganes teie vahel on olnud, kas poleks kergendust tekitav see koorem lihtsalt maha panna?

  • Jah, ma tean täpselt, miks ma neid lauseid sisse viskan ja trust me, see ei ole kadedus, selgitada EI OLE mõtet. Eks see minust lapsik on, aga hehh, mis see minu elus muudab, et mind pekstakse netis? Mitte midagi

   • Ma ei pakukski kadedust, vähemalt mitte sellisel lasteaia tasemel, kus ollakse kade, et kellelegi on midagi, mida sul pole. Aga mis iganes asjaoludel tundub ebaterve sellist mürgist suhet alal hoida, eriti kui see eksisteerib ainult blogimullis, mitte päriselus.

   • Mul on üks suur iseloomuviga. Mind häirivad valetavad ja vassivad inimesed ning olen väga pika vihaga. Tervislik see kindlasti pole, aga ma olen pika vihaga )pnneks mingi hetk suudan endale vastumeelsed inimesed välja lülitada, ent see võtab aega) Ja ma ei palu kellelgi siia blogisse tulla kui kriitikat ei kannata grammivõrdki.
    Huvitav mis saaks siis kui ma ka hakkaks teatud isiklikke fakte avaldama? Lihtsalt kiusust? Vihatud olen ma niikuinii. Õnneks näed nii labane ma ei olegi.

   • Mis see su elus muudab, et sind netis tümitatakse? No ma ei tea, kohati kirjutad ju ikka väga südantlõhestavaid postitusi, kui katki, solvunud ja ärritunud sa oled.

    Kas sa ise tõesti ei mõista, et see on su enda käitumise tagajärg?

   • Ma ei viitsi enam, päriselt. Arvake, mida tahate. Ega mu elus PÄRISELT midagi ei muuta, aga loomulikult KOHATI JA AEGAJALT on kurb lugeda küll, kuidas mulle lihtsalt lajatatakse lajatamise pärast, et kuule tont, sa vaata oma välimust ja siis julge üldse midagi öelda. Kas see on sama, mida ma ütlen?

 8. Liivi, Bravo! Väga hästi öeldud!
  Mallukas pole mu lemmik, aga laste kohta on väga nõme midagi sellist kirjutada!!! Eriti ise olles ema ja naine…
  Eveliis, ütled, et could not care less, aga tabas tegelikult ikka väga valusat kohta, on ju! Leia omale muu teema, kui teisi halvustada.. Ja Mareki suhtumine naistesse… Hkmkmmm, ehtne töll!

  • Eks pott leidis kaane. Taguge vastu rinda ja öelge, et näe jälle ütles naiste ja emade kohta halvasti, tegelikkus on nii, et kõik arvustavad ja mõtlevad, aga teesklevad, et mitte kunagi ei arvusta

 9. Mida sina tead, kes mida mõtleb!? Sa tead ainult, mida su see jobu seal kõrval suust välja ajab. Loodan, et teie tütar paksuks ei lähe, sest muidu su isane häbeneb silmad peast…. Kivestunud perekond, ilusa tütrega. Loodan, et talle annate elus edasi positiivse maailma pildi, mitte kadeda ja kiusliku nagu te ise! Leidke rohkem positiivset. Ja hea sõnaga leiad rohkem lugejaid ja tähelepanu, sest seda sa ju siin taotled!

  • Millega ja kuidas MA siin tähelepanu ja lugejaid taotlen? Minu blogi loevad need, kes tahavad, ma ei püüa ühegi nipiga siia kedagi meelitada. Mis ma sellest saaksin? On seal vahet mu jaoks, kas blogi loeb päevas 2000 või 3000 inimest? Minu elus ei muutu sellest mitte midagi

 10. Loodetavasti karma teeb oma töö ja saad aru millalgi, et aitab sellest ühe inimese materdamisest. Su muud sissekanded mulle meeldivad ja käin siin regulaarselt, aga jube ebameeldivad on need osad labased ärapanemis postitused.

  • Nagu sa tead, siis karma on oma töö juba teinud. Aga eks nii ongi, et minu omad on labased ja ebameeldivad, lapsikud (selles osas isegi nõustin), aga teiselt poot on huumor, kaitse ja pagan teab mis. Milline kallutatud maailm

 11. Jälle nokid kellegi kallal .Targem oleks sul blogi kustutada ja möneks ajaks kaduda sotsiaalmeediast.. häbenema peaksid kuskil .. mida sa otsid siit? Vihavaenlasi? .
  Millejaoks seda vaja on? ..
  Saaksid kindlasti marimellilt mingilt blogi ürituselt parima draamagueeni blogi tiitli ..

   • Vihkama kindlasti võõrast inimest ei hakka, aga selline postitus – mõnitada äsjasünnitanud naist – paneb kulmu kergitama ja küsima, kas sinuga on kõik ikka päris korras.

   • Kallis, jmk, ära tee sellest Mallukast mingit ohvrit siin. Rase/äsjasünnitanud naine võib öelda, mida sülg suhu toob, aga vat talle ei tohi midagi öelda, sest omg, äsja sünnitanud. Btw…siin postituses on ÜKS lambi lausa Malluka kohta, pole siin mingit mõnitust. Ärge kujutage ette endale!

   • Mallukal on vast lastega tegemist, eriti äsjasündinuga. Nii et vast ei nuta nurgas selle üle, mis kunagine tuttav tema laste kohta ütles, ja ei ole ohver.
    Aga mis on sinu probleem, et midagi nii troppi teha? Vanust on omajagu ja oled ju ise ema.

   • MIDA ma tema laste kohta ütlesin? KUST sa midagi lugesid? Mu meelest on Mallukas tropp, aga lapsed on tal küll imelised, võrratud väikesed väänikud, eriti Mari, nii et ära palun kujuta ette, et ma siin kedagi solvan. Õpi lugema!

 12. Mida ma just lugesin??? Kui kahe väikese lapsega kodus olin, siis mõtlesin, et see just ongi päris, see annabki elule uue dimensiooni. Nüüd käin täiskohaga tööl ja teen teist magistrit ülikoolis. Laste isa on rohkem lastele pühendunud ning tunnen endiselt, et elan päris elu. Mina olen rahul olnud iga oma eluetapiga ja alati päriselu elanud. Ja see väide, et seks=lapsed… kiviajas elame? Nb: kui sa tõesti oma imearmasa tütre kohta selliseid räigeid sõnu kasutad, siis on mul teist kõigist kahju. Normaalne inimene nii ei tee!

 13. Mind kohe hullult huvitab MILLAL need planktonid oma elu elavad või lastega tegelevad? Päev läbi laulavad Emmi blogis ja fb- s ülistusoode ja siis sipsti siia verbaalset kõhulahtisust levitama

 14. Ütle oma töllist mehele, et ta teooria paksude käsivarte ja tulevase paksuksminemise seose kohta ei päde üldse. Nt mul on eluaeg peened käsivarred olnud ja noorena olin ülisale. Praegu olen paks, aga käsivarred ikka peened. Oleneb kuhu rasvkude koguneb ju. Ja see, et “tegelt niikuinii kõik mehed kommenteerivad naiste välimust aegajalt ja kes ei kommenteerri see mõtleb salaja “…eee ütleme nii, et mul on sust kahju, naine. Päriselt. Aga see mees kes sul praegu on, paistab samast puust nagu sa isegi. Aga ära palun arva, et tegelikult on kõik inimesed sellised.

 15. Mind paneb imestama ja natuke isegi hirmutab, kui paljudel inimestel puudub lihtne funktsionaalne lugemisoskus.. Eveliis ju andis mõista, et Mallukas sünnitab järjest selleks, et pildil püsida ja oleks võimalik kodus edasi tiksuda, sest titeemmed ja kodused emad on ta põhiline lugejaskond- nende huvi saab hoida just raseduse, sünnituse ja beebindusega ja kui nemad käivad ja loevad ja klikivad ja kommenteerivad, siis püsib ka tema kõige loetavama blogi ehk blogikuninganna kuulsus ja senine mugav elu nii tal kui ta mehel läheb muudkui ilusti edasi.. Siin aga loetakse osade “tarkade” poolt välja hoopis, et Eveliis halvustab ja mõnitab kõiki peresid kus on mitu (ja veel väikese vahega sündinud) last! No andke armu, tõesti.. 😀

  • Mind paneb ka imestama inimeste lugemisOSKAMATUS. Vahet ei ole mida ma selle lausega Malluka kohta mõtlesin, aga kuidas kurat loevad inimesed välja, et ma mõnitan kõiki peresid, kus on rohkem kui üks laps. See on nii naeruväärne, et natuke on kole mõelda, milliste inimestega sama õhku hingama peame. Ja no mis mõnitamine see üks lause postituses on? Mõnitamine on see, mida blogikuninganna pidevalt ise teeb, aga fännid on nii pimestatud, et absull oma ajuga ei suuda mõelda. Ebareaalne!

 16. Kust Sa võtad, et keegi saab lapsi selleks, et pildil püsida? Ja kas tõesti normaalne naine ütleb midagi sellist teisele naisele, kes eile sünnitas?

  • MIDA täpselt sellele “inimesele, kelle nime ei tohi nimetada” nii väga ütlesin? Mina ütleks hoopis, et äsjasünnitanud ja kahe suurema lapse ema võiks keskenduda oma perele, mitte kolistada ÄSJASÜNNITANUNA blogides.

 17. no tõesti Marge, sa arvad et inimene synnitab selleparast lapsi et oma blogis pildil pysida?? 😱.
  Ja yldse ei saa ma aru mis see kellegi asi on kui palju lapsi kellegil on.
  Ja no Eveliis sa ise tahad jälle draamat malluka vahel yles kiskuda. Sa kohe meelega märgid nö tema ära.
  Miks sa näiteks ei maininud hoopis janet, kes saab lausa 4 lapse, või lipsukese kellel on 3 last? ( mul pole nende vastu midagi, tõin näite kuna neil ka mitu last) . Aga ei sa ise tahad nokkida.

  • Ly ja jmk ongi ehedad näited funktsionaalse lugemisoskuse puudumisest 😀
   Ma ei rääkinud “kellestki” või suvalisest inimesest, ma rääkisin konkreetselt Mallukast! TEMA puhul tundub, et ta teeb seda selleks ja põhjendus (vaata mu eelmist kommentaari) on minu arvates täiesti loogiline. Ma ei väida, et see ON nii. Ma isegi ei väida et MINA nii mõtlen, ma kirjutasin mida minu arust Eveliis MÕISTA ANDIS. Aga kui inimene ei tahaks oma laste sünniga pildil püsida, siis ta ju ei kirjutaks sellest avalikult, ei osaleks telesaadetes, ei teeks otseülekandeid sünnituspalatist (Lende sünd) ega võtaks fotograafi sünnitusele kaasa ja ei laseks endast teha sätitud ja meigitud pilte mõned tunnid pärast lapse saamist.

   • inimese all ma mötlesingi mallukat. muideks väga paljud naised vötavad synnitusele fotograafi kaasa, et seda jäädvustada, selles pole midagi imelikku. ja nagu mallukas ei ole teinud sätitud ja meigitud pilte, pärast synnitust😃. nägid näiteks milline ta oli pärast marta syndi? oli seal meik peal na soeng peas??? 😃 ja see väide et
    mallukas tahab pildil olla oma pere jne, siis sorry aga mida teised blogijad teevad!? 😃 samamoodi näitavad, kirjutavad oma perest, isegi eveliis. 😃. pigem on pinnuks eveliisile nende omavaheline tyli.

  • Ei, mina ei taha mingit draamat üles kiskuda. Mallukas ärgu käigu siin blogis luusimas, aga ilmselt ta loodabki, et leiab siit midagi, millest kinni hakata, sest siis on vahelduseks rasedusele, sünnitusele ja mähkmetele ja midagi muud oma fännklubile pakkuda.

   • Mallukas võib meeldida või üldse mitte, aga ta on Eesti loetuim blogija.
    Sinu postitused tema teemal ei mõjuta tema loetavust, küll aga saad ise korralikult klikke juurde. Saan aru küll, et see tunne võib olla päris tore – said (vähemalt enda arvates) jälle litaka kirja panna ja kui seda ka heaks ei kiideta, siis vahet pole, ikkagi mõnus, et publik koguneb vaatama.
    Igaühele oma.

   • ja mida ma sinu arvates nende klikkidega tegema hakkan? Mida need mulle annavad? Näed sa siin mingeid reklaame ja koostöid või midagi muud sellist, mille jaoks klikid ja loetavus on oluline?
    Mul on väga ükskõik kui paljud inimesed seda blogi loevad siin. Jah, on äärmiselt armas, et aastatega on tekkinud mulle oma kaasaelajad, kuid blogi ei ole minu jaoks kindlasti mitte midagi sellist, millest ma tahaks teha elatusallikat vms. See on puhas hobi, klikid mind ei koti ja ilmselt minu püsilugejad on ja jäävad. Uusi ma juurde mingite imenippidega ei püüa saada. Ni uskumatu kui see ka tundub:D

   • Klikid annavad tunde, et sul on õigus. Et inimene, kes sinuga enam suhelda ei soovi, aga keda sina aina kisud ikka nurga alt, ikkagi ongi täiesti mööda, lollakas, sarisigija, blogiga edukas rahateenimine on põlastusväärne jne jne jne. OK, et enamik kommenteerijaid sinuga ei nõustu. Nendele saad vastu vaielda, see annab ka võimaluse end maha laadida. Vähemalt ise saad tunda, et oled moraalselt üle. Mis siis, et tegu on veel ühe infantiilse kaklusega, mille sa taas kord ise algatasid.

   • Ära kujuta ette! On ilmselge et sa ei tunne ja ei tea mind. Btw pole ma kunagi ka öelnud et blogiga rahateenimine on põlastusväärne, vaid hoopis tunnustanud, et keegi seda suudab, oskab ja tahab. Aga sellised asjad jäävad nägemata, sest tahetakse näha midagi muud. Veider

   • So what else is new. AASTAID kuulnud, kuidas mu arvamused mulle häbi teevad. Aga palun tee siis endale teene ja ära loe seda häbiväärset blogi

 18. Marge, ei! Me lugesime siit välja, milline on ta mehe suhtumine naistesse ja ta enda suhtumine laste saamisesse. Väga inetu on üldse kellegi lastesaamist halvustavalt kommenteerida, see on iga pere oma asi. Ja pole ju saladus, et see perekond kritiseerib kõiki ja kõike. Kibestunud inimesed…

  • No vot kui huvitav teada, mida sellest postitusest kõike lugeda võis. Milline on minu suhtumine lastesaamisesse? Ausalt inimesed, hankige endale aju ja hakake oma AJU kasutama.

 19. No kuule… Mallukas sünnitas 2 päeva tagasi imearmsa lapse – kas tõesti pead teda praegu torkima ja mis see sulle annab. Ja kas sa veel vähe õppisid eelmisest korrast, mil karma su kätte sai.

  • Kas ma olen midagi öelnud lapse kohta? kas ma olen midagi öelnud sünnitamise kohta? Ma küsin hoopis, mida teeb äsja imearmsa lapse sünnitanud naine minu blogis?

   • Jah, sa ei olegi tema lapse ega sünnituse kohta midagi halvasti öelnud. Minu point oli, et kas sa tõesti pead praegu tema kallal nokkima. See on lihtsalt inetu ja kohatu. Ja vaevalt ta peale sünnitust esimese asjana su blogi lugema tõttas – eks su kirjatükk talle ikka ette söödeti. Ma ei ole Malluka fänn aga lisan veelkord – hetkel tema kallal nokkida on lihtsalt kohatu.

   • Oled ikka kindel, et ta ei tormanud blogi(sid) ISE lugema? Njaaa…. tema fännid pole kommentaaride järgi mu blogist kuulnudki ja keegi ei loe seda. Peale Malluka, kes ISE seda kirjutas, et teised ehk ei loe, aga tema loeb. See on nii halenaljakas kuidas jnimesed pimestuvad🙄

 20. Ma kohe esimese asjana pean äta mainima, et ma pole Malluka tulihingeline fänn. Loen teid mòlemaid kui parasjagu igav on ja muud tarka teha pole. Ausalt, Sa oled nii vana, aga käitud nagu 16a et kuidagi ikka saaks ära “äsada”. Piinlik “ Parem vähem keppi kui iga aasta uus laps, ütleks ma selle peale,” . Kesse mòtleb ja veel enam ütleb, midagi nii rumalat välja? Täiskasvanud naine.. aga noo, ega vanusega mòistus ju kaasa ei tule

 21. Mulle meeldib, kuidas sa avalikult ja ausameelselt kirjutad. Aga ühe asja võiksid välja jätta… ma ei taha enam Mallukast lugeda.. ma ei ole Malluka fänn, pole juba ammu seda lehte lahti teinud, aga see vastastikune poriloopimine jätab juba lihtsalt halva maigu ja mõtlen iga kord, et äkki peaks sinu lugemise ka ära jätma. Keegi postitab Malluka kommentaari, sina reageerid (mis sa arvad, miks see sinna postitati- sest teati sinu tavapärast reageeringut ja lühikest süütenööri.. ja töötaski! ). Sa jätad endast haritud inimese mulje, palun käitu ka vastavalt. Ignoreeri. Päriselt ka. Ma veel ei tahaks sellepärast sinu blogi lugemisest loobuda..

  • Olen sinu kommentaariga tegelikult nõus, päriselt. Ma oma ajuga saan aru, et intelligentne inimene oleks vait, aga keevaline iseloom süttib ikka veel kuigi ei tohiks ega ka peaks.

   • Ehk jõuab intelligentne ja erudeeritud inimene järelduseni, et seda keevat iseloomu saab natuke taltsutada?

    Pakun omalt poolt algatuseks ühe lahenduse – kirjuta see postitus valmis, aga ära avalda.

    Siis tundud tükkmaad targem ja tõsiseltvõetavam ülejäänud postituste valguses 🙂

  • Täpselt samad mõtted!
   Olen viimasel ajal vältinud teatud postitusi, kuna pealkirja järgi juba võib aimata, kuhu teema tüürib. Praeguses posituses tuli see torge nö ootamatult ja ausalt öelda on vastik sellised asju lugeda.

 22. Varasemalt oled rõhutanud oma sallivust erinevate inimeste suhtes, südant isegi valutanud nende pärast, aga ometi pead normaalseks rünnata sõnadega paar päeva tagasi sünnitanud naist ja tema perekonda. See on SÜGAVALT vastik ja täiesti ebanormaalne, tõmbasid endale kolinal vee peale. Siiani on su abikaasa jätnud rahuliku, tööka ja hooliva mulje, aga pärast seda postitust…eks need sotside valijad umbes sellised ongi. Võõrast hoiavad, oma rahvale keeravad.

  • Keegi ei ole kedagi rünnanud, saage üle! Ja see, et minu mees kritiseerib aegajalt kellegi välimust, see ei tee teda mitte rahulikuks, mitte töökaks ja mitte hoolivaks.

 23. Mind huvitab nagu tegelikult ka selline küsimus, et miks siin ni paljud rõhutavad et ei tohi solvata, rünnata jne ÄSJASÜNNITANUD naist, “paar päeva tagasi sünnitanud naist”, “2 päeva tagasi imearmsa lapse” jne. Et siis neid emasid, kelle sünnitusest on kauem aega möödunud, nende kohta juba võib siis midagi öelda..? Kui kaua nagu sünnitusest möödunud peaks olema, et inimese kohta midagi öelda võib? Et nagu vanemate laste emade kohta võib sitasti öelda? Või kus maalt see teie (siin näpuga näitajate) empaatia kaob? 😀
  Sama imelik fenomen tekkis minu arust ka siis, kui Mallukatle see viimane Mangi teemaline kahjunõue esitati. Plankton ägas: “LÕPUrasedat julgetakse süüdistada?! Jätke vaene naine rahule, ta ju kohe hakkab sünnitama!” Et siis rase naine peaks nagu pääsema igasugusest vastutusest, rasedat või äsjasünnitanut peaks seaduse silmis teistmoodi kohtlema kui nö tavainimest? Rasedus, sünnitamine, emadus- need ei anna alust mingiks erikohtlemiseks, seadus on ju kõigile üks ja kui teed, siis vastutad! Malluka fännid elavad nagu mingis omaette maailmas.. Võib olla on selle maailma nimeks harimatus? Või siis ebaintelligentsus? Tõenäoliselt mõlemad.

  • Jaa, mulle meeldis ka see, et “appikene, lõpurase saab kohtukutse, mis seadused meil on”. Mu meelest see mangi teema on muidugi Ekspressi poolt ülepaisutatud ja ka natuke ebavajalik, aga fännide reaktsioon oli tase omaette

  • Seadus on küll kõigile üks, aga see näide on ju täiesti teemast mööda. Püsime ikka teemas, räägime sellest, kas on normaalne mõnitada oma komplekside pärast äsjasünnitanud naist. No ei saa temast kuidagi üle, no tahaks kogu aeg rääkida, kui tühi koht ta on. Kas või sellepärast, et tal on kolm väikest last.
   Kas oleks normaalsem sama öelda nädala, kuu või aasta pärast? Siin võiks Mr Poppins julgelt kaasa rääkida. Aga püsime ilusti teemas. Teema on Eveliisi käitumine.

 24. See kõik on lihtsalt niiiiii inetu…
  Loen nii Mallukat kui Eveliisi lihtsalt seetõttu, et mul on täiesti jabur halb harjumus – lugeda blogisid, mis mulle mitte midagi ei anna ja mulle isegi ei meeldi need blogijad, keda loen, vist mitte ükski neist… Minu halb harjumus, millest ma ei suuda vabaneda… Ok, võiks lihtsalt vist rohkem üritada.
  Aga see poriloopimine on ikka ekstranõme. Arvata, et Mallukas sünnitab pildil olemiseks??? Nagu päriselt ka keegi arvab seda? Mallukas ei meeldi mulle, aga isegi vaatamata sellele näen ma siiski seda, et Mallukas tõsimeeli armastab oma perekonda ja lapsed tulevad seal peres ikka seetõttu, et neile nii väga meeldib olla perekond. Ja kajastab ta seda rasedust ja sünnitust jne ikka seetõttu, et see on sel hetkel tema elu. Täpselt nagu rasvaimu, silmaopp, autokool, melu-tv vms… Lihtsalt järjekordne teema tema elust… Ta lihtsalt ongi erakordne, kuna ta räägib KÕIGEST.
  Ja see jutt, et mismõttes ei või solvata äsjasünnitanud Mallukat (=naist). Einoh, võib ikka, aga see on lihtsalt eluinetu, öelda inimesele, kes on just sünnitanud, et ta sai selle lapse lihtsalt pildil olemiseks, et on sarisigija. See on lihtsalt elementaarne viisakus, et selliseid asju ei tehta…. Punkt. Öelda võib kõike ja kõigile, aga kas PEAB?

  Eveliisi-Malluka saagat jälgides ma lihtsalt ei suuda aru saada, miks see ei lõppe juba nii, et “targem annab järele”. On see siis niiiiii raske?

  • Kas ma olen midagi hetkel öelnud? Kisute lambi lause, mis auliku proua suust pärit, kontekstist välja ja jaurate, kuidas keegi solvab ja mõnitab ja ründab. Samal ajal Mallukas mitte kunagi ei solva ega ründa ega mõnita. Tema teeb huumorit😬🙄🤔

 25. Ja see Eveliisi kommentaar, et laste pärast jääb “päriselu” elamata….
  Mis on see elu, mis Mallukal elamata jääb? Sõpradega väljas käib, autokoolis käis, reisimas käivad, ta on ikkagi väga edukalt oma ettevõtte (blogi) käima saanud, raha on, remonti tehakse, küüntes ja juuksuris käib, üritustel ka aeg-ajalt käib… Et nagu mis elu see tal elamata jääb? Mulle täiesti tavalise inimesena tundub, et ainus, mis Mallukal on “päriselust” puudu, on palgatöö, aga seda ta ju ka ei taha ja ei tahaks väga paljud teised, kui saaks ilma selleta. Mina kaasa arvatud. Seega, mis see päriselu veel on?

   • Malluka elu ongi tema blogi. Kõik teavad seda. Tema ise ka. Ja siis? Mis su point on? Et inimesed ei tohi elada nii, nagu sulle ei meeldi?

   • Mitte elu ei ole blogi, vaid blogi on elu.
    Ehk siis ta ei ela (ja ei tee lapsi) blogi nimel, vaid blogib oma elust.
    Mu arust on seal siiski erinevus, aga see on kõigest mu arvamus selle põhjal, mida loen. Ei pretendeerigi blogijate spetsialisti tiitlile.

  • Sa räägid nagu Mallu teeb kõike seda üksi.Ainus mida Mallu tõesti teeb on oma blogis teisi mõnitab,solvab jms ja persetab diivanil ja kerjab tasuta asju.Kõike teeb siiski Kardo-teeb süüa,vahetab mähkmeid,hoiab lapsi,teenindab mallukat.Ja vaene Kardo peab alati vait olema sest Mallu on võimukas ja ülbe!Varsti aga juhtub see et Kardo põleb lihtsalt nii läbi et tal tekib sellest kõigest depressioon.

   • Kamoon, Marge, kui sa ise heidad teistele ette funktsionaalse lugemisoskuse puudumist, siis võiks sul ju natuke ka endal seda olla… Ma loetlesin seal ikka PÄRIS mitu näidet lisaks küüntele ja juuksurile, eksole… Ja need näited olid väga erinevad…. Alates koduga tegelemisest, reisimisest, ettevõtlusest kuni juuksuri-küünteni. Ehk siis kuidas iganes keegi päriselu defineerib, mõni näide sealt loetelust peaks justkui tõestama, et Mallukal on see päriselu olemas. Kes arvab, et päriselu on hästi teenimine, palun väga, Mallukas on ettevõtja… Kes arvab, et päriselu on koduga tegelemine, palun väga, Mallukas teeb remonti… Kes arvab, et päriselu on see, et naine ei käi ringi nagu tuust, vaid tal on aega tegeleda endaga, palun väga, Mallukas käib lausa küüntes ja juuksuris….
    Mallukal on “plankton”, Eveliisil on oma marged…

  • Piretikene, sa ilmselt ei tea, mida funktsionaalne lugemisoskus tähendab 😀 See tähendab loetu mõistmist, mitte mitmest näitest ühe välja toomist, mida mina käesoleval juhul tegin. Just ainult seda ühte väidet ma naeruvääristasin, (sest see ON minu arust naeruväärne, et küüntes ja ripsmetes jne käimist tuuakse näitena päriselu elamisest), nii et ma ei näe siin küll mingit seost loetu mõistmisega. Aga ausalt, ei viitsi enam. Hõljuge rõõmsalt edasi, plankton! 😀

   • Marge, ära palun näe vaeva enam, nagu me ammu oleme aru saanud siis see-kelle-nime-ei-tohi-mainida teemadel kaotavad inimesed aru ja kui hakkad põhjendama või selgitama oma vaateid oled “eveliisi oma marge”.
    Aga mul isiklikult on hea meel, et keegi veel julgeb blogimaailma Põhja-Koreas midagi arvata. (Ja ma tegelikult hindan ka nende kommenteerijate arvamust, et ma peaks olema targem ja intelligentsem ning alla andma;)

 26. Kaks täiskasvanud inimest ei suuda leppida, et teed läksid lahku ja loobivad teineteist sõnnikuga nagu tigedad šimpansid. Anna andeks, Eveliis, sa oled mulle väga kallis, aga see on minu jaoks täiesti naeruväärne. Jah, nii ütlengi. Saage lõpuks üle, mis sellest pikas perspektiivis teie elus muutub, kui te üksteist enam mutta ei tambi? Mitte midagi ei muutu!

  Mallukat ma ei loe, mind ei huvita, hoian eemale. Aga minu arust on kogu selle tsirkuse kõige suuremad käimalükkajad hoopis pealtvaatajad/kommentaatorid. Kui lõpuks lastaks sel vaenul vaibuda, nii Perekoolis (kus see vist ikka teemaks olnud on) kui teie kahe blogides, oleks see varsti radarilt kadunud. Aga ei saa! Sest rahval on vaja tsirkust ja leiba, nii pagana lahe on teistele inimestele halvasti ütlemas käia, päev läheb kohe paremaks. Eriti tore on halvustada ja sõimata inimest, keda ei tunne, kaitsmaks teist inimest, keda ei tunne. Nagu põhikooli kambad. Nii et lugupeetud kommentaatorid, lõpetage sita torkimine ja sitt enam ei haise.

  • Päris tore mõte, aga see, et kaks täiskasvanud(!) inimest mõistuse pähe võtavad ja lõpetavad teineteise mahategemise, tundub ikka paaaalju tõenäolisem ja tehtavam kui see, et 10 000+ inimest kommenteerimise lõpetavad. 😀 Nii Eveliisi kui ka Malluka toetajate hulgas on päris suur hulk mitte väga intelligentseid inimesi ja kujutada ette, et nemad lihtsalt kommenteerimise lõpetavad, sest see tundub mõistlik pikas perspektiivis, tundub liiga palju tahetud…

   • Sisuliselt on ju kama kaks kumb tõenäolisem on, see olukord on nii pubekalik. Reaalsuses ei usu ma kumbagi lahendust, ma lihtsalt pidin oma arvamuse nähtavalt välja ütlema. Mallukat ma ei tunne, aga Eveliisiga targem annab järele rõhutamine hästi ei tööta, selle pärast ma kommentaatoritele vist apelleerisingi.

   • Agnes, nüüd ma tean miks me sõbrad oleme. Sa kannatad mind välja hoolimata sellest kui tobe ma suudan (kohati?) olla ja oled ikka sõber:) Aitäh, et olemas oled. Ausalt!

 27. Loen mõlemat blogi. Algusaegadel tundus Malluka blogi labane, kättemaksuhimuline ja impulsiivne. Ajaga aga on ta muutunud palju täiskasvanulikumaks ja küpsemaks ning kui reklaampodtitused välja jätta, siis täitsa loetav. Eriti meeldib, et nad perena hoiavad kokku ja kodu pidevalt tuunivad. Eveliisi hakkasin lugema aastaid tagasi, kui ta kunstiinimese nime all blogis ja oli suurtes võlgades ja kergelt depressiivne. Mulle tohutult meeldis see Eveliis. Mitmel korral saatsin ise toetavaid kommentaare, kuidas masendusega võidelda või mida teha juukstega kui raha värvimiseks pole… Kuna elan ka ise Skandinaavias, olin lähedal sellele, et pakuks lausa kokkusaamise välja. Eveliis tundus nii laheda inimesena ja hoidsin tohutult pöialt, et ta Norra poekese käima saaks. Tänasel päeval ma ei tahaks ilmselt enam Eveliisiga kohtuda, sest vanust on juba nagu üksjagu, aga käitumine on umbes nagu Mallukal algusaegadel-kius, kättemaks, ome ego kaitsmine jne. Ka siinses kommentaariumis ei näe ma adekvaatseid argumente Eveliisilt. Kui keegi ütleb välja, et super nõmeda asjaga oled hakkama saanud, siis on vasturünnak stiilis, et Mallu tegi ka või üleolev naer, et olen jah kade jne. Inimhingede eksperdina võin öelda, miks see postitus tuli-Mallukas arvustas Eveliisi “lapsukest” ehk plaastreid ja see kindlasti mõjutab negatiivselt müüki. Nüüd oli siis vastukäik Malluka nõrga koha-tema pere pihta. Ei õigusta kumbagi, kuid 40-le lähenev naine võiks tõesti ignoreerida igasugust jama ja mitte oma energiat kulutada pidevale vaenule. Marimellid on blogi kaudu oma maine maha mänginud ja neil on läinud aastaid, et kuskile tööle saada. Kui sa oma impulsiivsust blogis ei taltsuta, siis ei pruugi sa järgmist töökohta leida. Ebausaldusväärse mulje jätad endast, kui algul ühele pesufirmale reklaami tehes kiidad tooteid taevani ja hiljem konkurentidega kampa lüües hakkad tootma postitusi, kuidas eelmise tööandja püksikud on ikka nõmedalt ülehinnatud ja valik kehva. Vahel on targem teatud asjad enda teada jätta, muidu oled varsti Marimellidega samas kategoorias, ja usu mind, siis on elu veel raskem. Head endaga tegelemist! Kui närv mustaks läheb loe või sajani ja ÄRA lihtsalt REAGEERI. See on otsus, et sa ei kuluta end negatiivsega. Head õppimist! 🙂

  • Sama pesufirma tooteid ostan ma ikka edasi, mulle sobivad nende lõiked ideaalselt, AGA mind tõesti paneb hämmastama aastaga tekkinud hinnatõus. Materjal ja toode/disain sama, disan kahjuks isegi igavam kui varem, miks hinnatõus? See jäâb arusaamatuks. Samas ma tean, mis mudelid nende toodangust mulle sobivad ja neid jään ikka kiitma, sest IMELISED. Asi ei ole kättemaksus voi kibestumises, aga ausalt, kas sa ise maksaksid tavaliste mustade püksikute eest 75 eur, kui alles aasta tagasi maksid need 30?
   Töökohtade pärast ma ei muretse. Ausalt, inimesed oskavad blogi ja mu CV eraldi hoida. Kui tahavad;) pealegi on mul hetkel selline töökoht, mida ma ei vahetaks välja (kuigi mulle on kaheksa kuu jooksul kolm korda rahaliselt parem pakkumine tehtud) 😎😊

   • Ma ei arvagi, et sa pesufirmale kättemaksu haud, lihtsalt minu jaoks on elementaarne, et kätt, mis on sind toitnud ei hammustata. Sul võib tihti õigus olla teatud asjades, aga on teemasid, mida ehk sobib pigem kodus mehega arutada, teisi sõbrannadega ja kolmandaid laiema avalikkusega. Ma saan näiteks inimlikult aru, et te kodus mehega mingeid oma nalju teete ja sinna need võiks jääda, sel hetkel kui sa need kehakaalu märkused blogisse kirjutasid solvasid sa neid inimesi (läbi oma mehe sõnade), kes on kogukamad. Nagu sa ise oled varem öelnud, et sa oled nagu lapsesuu, kes kõik välja pahvatab, aga võiks siiski enne mõelda, kas see öeldu on vajalik, ega sa kellelegi öelduga haiget tee ja kui nendest filtritest oled mõtte läbi lasknud, siis lao see välja. Su blogi loetakse eelkõige toredate reisipostituste, omapärase kodu, lapse ja tuhande muu asja pärast. Need teise blogijaga vastastikused ärapanemised peletavad pikaajalised lugejad lõpuks minema ja saad hetkeks teise blogija fännid oma kommentaariumisse sõimlema. Sel tõesti ei ole mõtet. Ma ei taha mitte kunagi selles blogis lugeda midagi teisest blogijast, lase minna sel. Keskendu heale. Loeks huviga rohkem Dubai kohta jne. See, et täna on töökoht või kolm ei tähenda pikas perspektiivis midagi. Tead ise, et sekundiga võivad asjad muutuda. Eesti on väike ja ükski mainekas firma ei taha enda ridadesse töötajat, kes töövälisel ajal käitub avalikult kiuslikult. (Loe oma kommentaare, et näed, olen jah pika vihaga jne). Ma rohkem ei tule seda konkreetset teemat kommenteerima, kuid ehk said mõtteainet, ja kui ei, siis pole ka midagi. Igaüks õpib oma vigadest…

 28. Mul läheks süda pahaks kui ma sellise tölliga koos peaksin elama. Veel enam temaga koos tütart kasvatama. Vastik!

  Mallukas jääb nii palju ette, siis tema mees jumaldab teda igas asendis ja alati, on toetav. Kel endal töllid kodus, võivad seda kuidas iganes kutsuda. Mul on ka selline mees üle 10a ja iga naine oleks õnnelik kui teda nii hoitakse ja kätel kantakse.

  • Kahju et sul süda pahaks läheb nii kergesti, aga ära kujuta ette, et MAlluka mees on ainus, kes on toetav ja jumaldav jne jne jne. Selliseid mehi on veel. Muide, minu “töll” laseks mul vaid diivanil end ministri kassina tunda kui ma vaid tahaksin, hommikukohv ja lilled ei ole ka meie peres midagi erilist, ega ka kodutööd jms. MINU JAOKS ON SEE NORMAALNE MEES, mitte AINUS IDEAALMEES maailmas:D

   • “Ei no, sa oled juba nii pikalt paks olnud, et ma olen harjunud ja isegi enam ei mäleta kuna sa peenike olid, vastab ta surmtõsiselt. Et tema jätab mu küll maha kui ma niiiiiiiiiiiiiiiii paksuks lähen.”
    Ma saan aru, et te hakkate siis varsti lahku minema?
    Kurb muidugi, kui sinu jaoks on NORMAALNE mees selline, kes sind paksuks seaks sõimab ja kelle arust on ok su keha kritiseerida. Eks selge on see, et varem või hiljem sellised suhted laiali lähevad ka või siis mitte, oleneb kaua naine ennast nii maha tampida laseb ja seda NORMAALSEKS peab.

   • Keegi ei sõima mind. Loe nüüd uuesti, et kui ma IGA PÄEV viimased kolm aastat räägin, et olen paks, siis mida peab mees ütlema? Peale selle, et ma ISE TAHAN vormi saada ja siis ma küll ei taha, et keegi kodus kogu aeg ütleks, et aga ma olengi alati suuremaid naisi armastanud (vt Ebapärlikarp postitust).
    Enesekaevur on mulle trenni teinud, ta teab millest ma räägin. Asi pole selles, et keegi tambib ja mõnitab, vaid selles, et kui ma praegu midagi ei tee, siis 40aastaselt kaalun 90 kg ja SEE EI OLE ILUS

 29. Pingback: Kaalukaotusest | ritsikukodu

 30. jeerum. Ma olen ikka arvanud et mu kehakaal on üks pisike osa sellest kes ma olen. Noorena muidugi ikka põdesin ka, peamiselt selle pärast et a´la vend kodus tüli käigus noris. Kuigi kaalusin keskkoolis 62-63 kg ja tagantjärgi mõeldes – ega praegugi vähem tahaks olla (kuigi laspsed, elu jms on ikka mitu sületäit juurde toonud).

  aga praegu. Ma olen kaksikute ema, toitsin neid 1,7 kuud rinnaga, ma töötan erialal milleks teised aastaid õpivad ja olen siia iste õppides jõudnud. Ma oskan kududa pulmakleite ja küpsetada napoleoni kooli. Ma ei karju oma laste peale ja ei nääguta oma mehega (kuigi siinkogal ilmselt suurem au talle, kui mulle – pole millegi üle viriseda väga). Ma saan iga kuu oma elamiskuludega ise hakkama, mul on enda arvates täitsa palju väga häid sõpru jne jne jne.

  See, et ma peale kaksikute imetamise lõpetamist nagu naksti +10 kg juurde võtsin on küll kõige väiksem asi mille pärast ma muretsen. Kui elu sinna maani jõuab et kogu aeg tööle, kodule, väikestele lastele ja raseduse-iiveldamisele enam ei kulu, ju ma siis hakkan jälle jooksmas käima. Sest mulle meeldib. Kunagi jooksin peale pooleaastast jooksmise pausi poolmaratoni nii ära et järgmine päev jalad ka ei valutanud.

  Uhke olen enda üle. ja seda küll +10-+15 kg nulliks ei tee. Kui mees peaks nii arvama siis ilmselt ta pole see mees kes ma arva, et ta on.

  • tähendab. mitte et ma oleks postitusest saanud mulje et su mees sind sõimab 😀 aga üleüldiselt. Ma ikka imestan kui inimesed ülekaalust NII Suure probleemi teevad (et vaata, kuidas nad ikka koos on, teine ju NII paks). Kaalu number on ju ainult pisike osa inimesest, tema minapildist ja välja poole kuvatud endast 😀 Eriti meeldib kui hakatakse rääkima stiilis “kas ta ise aru ei saa?!?” Emm… ma olen vähemalt 2 korda päevas täiesti ihualasti. Mul on silmad, kaal, mälu. Mina ise tean ilmselt ikka kõige paremini kas ja kuhu midagi juurde tulnud on. Nagu ka kõik teised kes nö ideaalkaalus pole 😀

Leave a Reply