Kuidas mehega tülli minna

Kas te olete näinud “The Help” filmi või lugenud samanimelist raamatut? Seal on üks koduperenaine, kes ei oska süüa teha ning peale pikka otsimist leiab ta endale koduabilise, kes teda muuhulgas ka köögis aitas. Aga ta ei tahtnud, et ta abikaasa sellest teada saaks ja nii tuli koduabiline alati alles siis kui mees oli tööle läinud ja lahkus enne kui mees tagasi jõudis.

Etteruttavalt ütlen ma, et vabdusin end maapõhja, et olin Marekile öelnud, et äkki ta viitsiks põrandapesumasina ära pesta, sest meile tuleb homme koristaja. Oleks ma teadnud, mis edasi saab, oleks ma seda ka saladuses hoidnud nagu too koduperenaine ja õhtul öelnud Marekile, et vaata, musi, millega ma hakkama sain. Ise. Olles samal ajal ka haige /haiguslehel ja tehes veidike siiski ka tööd. Milline imenaine ma oleks olnud. Aga ma olin rumal…

4 thoughts on “Kuidas mehega tülli minna

  1. Ma saan aru, et loo point ei ole selles, aga tahaks siiski teada, palju Eestis koristaja tunnitasu on? Ja mehele tuleb öelda loomulikult et koristaja parandab elukvaliteeti (ma tean millest räägin, mul on koristaja olnud poja sünnist saati, ehk 24 aastat :-)). Aga jah, mu ühel sõbrannal on ka mees, kes ei taha koristajat (kuigi nüüdseks vist naine siiski võitis).

Leave a Reply