Instabeibede luksuslik elu ehk Tag The Sponsor

Paar kuud tagasi käisin ma Perekoolis meelt lahutamas, sealt leiab palju huvitavat. Alles hiljuti jäi mulle silma teema nimega Denveri blogi (siin)ja ma kohe huviga ootasin, kas tuleb uusi postitusi sel teemal ja siis jäi mulle silma teema “instabeibede elu” (siin). Ma kujutasin ette, et eks seal ikka Grete Kleini või mõnd teist staari, kes keskmisest ilusamad on, materdatakse. Nii on ju kombeks.
Tegelikult ma teemat väga palju rohkem ei lugenudki, sest sinna lingiti erinevaid instagrami kasutajate profiile, kes kommenteerijate arvates koledad olid. Või siis nö Instabeibed. Maitsed on erinevad, ma ei hakanud neid linke isegi uudishimust klikkima. Küll aga jäi mulle silma üks teine link – http://www.returnofkings.com/57571/tag-the-sponsor-exposes-the-depravity-of-modern-women, mis omakorda viis mind edasi sellisele lehele nagu Tag The Sponsor (siin). Ja ma ei suutnud uskuda, MIDA ma lugesin! Selleks, et Instagramis “beibe elu” elada, on naistel väidetavalt sponsorid, kes teatud teenuste eest neile sellist eluviisi lubavad.

Ses mõttes, et ma ei ole kuu pealt kukkunud ja mulle ei tule üllatusena, et teatud naistel ON sponsorid, aga seda, et keegi kallite kottide, kellade, kingade, kleitide nimel on nõus endast saatma “very nasty videos, perhaps of you farting” ja siis sponsoriga kuhu iganes “meeldivalt aega viitma sõitma” tuli mulle küll külma dušina. Luksuslikud reisid, kallid kingitused – kõlab kadedaks ajavalt küll, aga ilmselt täpselt nii kauaks, kuni selgub et selleks, et seda luksuslikku “instabeibe elu” nautida, tuleb lisaks mõnele rikkale šeigile ka rahuldada kaamelit. “Kuldne vihm” oli lausa süütu soov võrreldes paljude teiste soovidega, mida sponsorid beibedelt vastutasuks soovisid. Ma scrollisin seda lehte ja mulle tuli neid kirjavahetusi lugedes kananahk peale. Miks naised ometi nii madalale laskuvad?
Uskuge mind ma tahaks ka endale PALJU ilusaid asju, aga mitte kunagi ei suudaks ma raha nimel langeda sellisele tasemele. Kas see sponsoreeritud  elu on tõesti päriselt?

Okei, ma jätan endast ilmselt nagu maalt ja hobusega mulje, kes pole midagi kuulnud prostitutsioonist ja tegelikult oleme me sõbrannadega samuti mõningaid IG kontosid vaadanud ja mõelnud, et no sellise elustiili juures peab tegu olema ikka callgirl‘iga, sest ei saa olla loogiline, et keegi iga nädal kusagil maailma eri paikades reisib (või noh saab, aga…), igal nädalal uue kella/koti/auto roolis poseerib ning kommenteerijad 90% ajast “kuumad” välismaa mehed on. Kuid no minge lugege neid vestlusi. See on prostitutsiooni eri tase kohe. Kui see mingi nõme labane väljamõeldis pole.

Minu jahmatus (mõnes mõttes mitte üllatuslik) oli suur kui sealt lehelt  ka Eesti päritolu disaineri leidsin. Ühtepidi on sotsiaalmeedia ajastul elada ikka õudne. Kõik riputatakse internetiavarustesse üles kommenteerimiseks, keegi ei kontrolli kas see on tõsi või mitte, nii ka siin, keegi leiab lihtsalt su IG konto järgi, et “ah raudselt oled sa ka sponsoreeritud beibe”, täägib su pildi vastava hastag‘iga ära ja voila, järgmisel hetkel arutlevad minusugused kanad selle üle. Aga võib-olla mõned nö beibed ongi ise edukad ja rikkad, saavadki endale lubada reisimist Monaco ja Dubai vahet, osta iga nädal uue 10 000 euri maksma kella või vähemalt sama palju maksva käekoti? Või lihtsalt elavad libaelu. Noh et käisid LV poes, tegid kalli kotiga pilti, kirjutasid alla “my new purse” ja andsid siis koti kenasti müüjale tagasi, vabandades naeratades, et saatsid mehele pildi, aga mehele ikka ei meeldinud.
Teisalt on aga elukass, kui keegi su eluvale nii labaselt paljastab. Et pole sa ühti edukas ja rikas, vaid lihtsalt sponsorette, kes mõnele naftašeigile nädalavahetuseti oma “very nasty videos of farting” saadab.

Prrrr. Mulle tuli kananahk jälle peale.

8 thoughts on “Instabeibede luksuslik elu ehk Tag The Sponsor

  1. Mind pigem huvitab, et sa end ise fashionistaks ja korge ilumeelega inimeseks pead ja siis nii ise kui ka oma tutart topilisse ja inetusse kampsunisse massid? Olid ju lastemoe enusiast ja vaatan Ida seda viimast pilti ja nooo ………

    • Anna andeks, et ma selle kommentaari peale kõva häälega naerma puhkesin:D minus on fashionistat sama palju kui nobeli preemia laureaati. Küll aga nimetan ma fashionistaks oma tütart, kes teab tihti, mida ja kus ja kuidas selga panna, olgu selleks siis topiline kampsun või ülevõlli printsessikleit:D

  2. Kusjuures ka Perekoolis on päris palju sellist kontingenti, kelle meelest on okei raha ja/või kingituste eest seksida. Ülikooli kõrvalt, hariduse nimel, et saaks õppida, mitte ei peaks kõrvalt tööd uhama nagu teised… Hea eesmärgi nimel, noh. Ja need, kes seda teinud, üldse ei häbenegi. Ma kah esimest korda lugedes pidin toolilt maha kukkuma. Enam ei üllata.

Leave a Reply