“Kuidas sinuga alati selliseid asju juhtub?”

Et kõik ausalt ära rääkida, siis oli mul eile tunne, et on 13 ja reede. No mitte midagi ei läinud nii nagu pidi. Samas on 13 ja reedet vale süüdistada, sest aastal 1981 13 reedel juhtus just midagi imeilusat – sündisin mina. Seega, kuidagi nagu vale on öelda, et 13 ja reede on “by default” kehv päev.

Aga eile oli kehv päev. Kuni selle hetkeni kuniks ma tõesti Laulasmaa spaasse jõudsin. Siis hakkas paremaks kiskuma. Noh kuni täna hommikuni kui ma toa ja muude asjade eest maksta tahtsin ning mu kontol raha ei olnud.

4 thoughts on ““Kuidas sinuga alati selliseid asju juhtub?”

  1. Parkimisfirmad on täiesti ebainimlikud ja kompromissivõimetud, Kui oleks võimalik neid mitte valida, siis Ühisteenustega ei puutuks never kokku. Kahjuks nad pm monopoliidses seisus, nii et võid plõksida aga muffigi ei muutu.
    Aga kui sul on neid pasamagneti klikke nii palju, peab sul ju milleski muus joppama. Ja ilmselt nii ongi.

  2. Ma usun, et saad tagasi, aga kirjuta igaks juhuks Alexela klienditeenindusse. Mul läks mõni nädal tagasi Circle K-s 150 eurot minema (küll bronni, mitte maha, ehk sinu raha ka ikkagi bronnis?), kui olin ÜRITANUD korduvalt äpiga tankida, aga kütust ei saanud piiskagi :D. Samuti oli reede õhtu ja panin igaks juhuks kohe kirja teele (oli umbes sama olukord, et käibekontodel kokku üleüldse paarsada eurot, millest suurema osa Circle K siis mitte millegi eest endale võttis). Esmaspäeval sain ka klienditeeninduselt vastuse, aga raha enda sain tagasi kas reede õhtul hilja või laupäeva ennelõunal, enam ei mäleta – igatahes veel nädalavahetuse jooksul. Aga juhul, kui poleks saanud, siis mulle jäi küll mulje, et klienditeenindusel on võimalik vaadata, et ma päriselt kütust ei saanud (või et sina 26 euro eest said) ja raha tagasi kanda.

  3. Kindlasti saad raha tagasi, seal ju kaamerad ja saavad vaadata, palju reaalselt tankisid. Loodetavasti vabanduseks ka mingi vautšeri või midagi järgmiseks korraks, kuna päris märgatav ebamugavus sulle. Tasub küsida!

Leave a Reply