No age limit

Teate mis on nii vahva? Aina enam saavad Trööstiplaastrid tellimusi täiskasvanutelt, kes neid teistele täiskasvanutele ostavad. Et tuju tõstma, naerma ajada. Trööstiplaaster on saanud täiskasvanute kaisuloomaks, keda salaja endaga kaasas kanda. See on äge! Sest tegelikult ei ju vaid lapsed need, kes tröösti vajavad.

Üks sekretär ostis need endale töö juurde sahtlisse. Ütles, et aegajalt tulevad töökaaslased ta õlale nutma ja siis oleks hea  sahtlist väike karvane heatujutekitaja välja võtta. Teine rääkis, et ostis trööstijad oma 16-aastasele lapsele, kes on natuke häbelik ning läheb rahvarohketes kohtades ning esinemistel närvi. Kaisulooma kaasas kandmiseks on ta liiga vana, kaisulooma asemel on tal telefoni taga küljel üks trööstija, keda ta salaja paitada saab kui ärevus peale tuleb. Ja kolmas klient kirjutas, et kinkis pakikese oma sõbrannale, kes viimasel ajal liiga negatiivne oli olnud. Kas trööstijad negatiivsuse päris eemale peletasid, ma ei tea, kuid naeratuse olid nad küll suule toonud.

See ongi trööstijate töö! Ravida ka kõiki nähtamatuid haavu ning tuua suurte ja väikeste suudele naeratus!

Trööstiplaastrid leiate te Nona Telliskivist ja Trileviku e-poest.   Trööstijate Facebooki lehel on hetkel käimas ka väike loos.

IMG_8008

I think it is is so cute that more and more grown ups buy cuddlings for their grown up friends. it is not only children who need comforting. An office manager bought Cuddlings to have in her drawer at work because she told her collegues often come to cry on her shoulder and  she now has cuddlings when they need a bit of comforting. Another customer bought it to her 16-years old daughter so that she could have a secret toy with her when she needs a friend in a situations where she otherwise feels anxious and needs a friend. Third customer wrote that she bought the plasters for her negative friend who was complaining all the time. I don´t know if the negativity disappeared, but the plasters brought a smile on her face. 

And this is what Cuddlings are for. To make everyone smile! 

Find our Facebook page HERE

so cute and we receive more and more orders from grown ups who buy Cuddlings for their grown up friends. To cheer them up and to cure all the wounds we cannot see. It is not just children who need a cuddling friend.

One office manager keeps them in her drawer at work, she said people often come to cry on her shoulder and she now has a cuddling to share with them when they need a bit of

3 thoughts on “No age limit

 1. Ma ei tea, kuidas see trööstiplaastri värk minust nii mööda läinud on ja igasugu soodushinnad ja asjad maha maganud olen.
  Meil kuluks need küll ära.
  Tüdruku (2. laps) sünnist saadik on meil ikka ohtralt plaastreid kulunud. Igausugu kriimude ja valude ja kõige puhul oli parimaks ravimiks just plaaster.

  Kellegi blogis (Maiken, vist) jäi silma, et ta ütles, et liim võiks tugevam olla. Ilmselt väga tugev jälle olla ei saa see lastel, siis teeks eemaldamine haiget.

  Aga ma kasutatud trööstiplaastreid ära visata küll ei raatsiks. Ma tõmbaks tavalist liimi taha ja laseks lapsel selle kuhugi märkmikku või joonistusele kleepida, nagu kleepsu.

  PS – see pole küll üldse teemasse, aga vaatasin FB-s ühte videot, kus sa rääkisid… imelik ikka, kuidas selline väike “lisand” nagu hääl võib üldmuljet inimesest kohe hoopis muuta 😀

  • Trööstiplaastrid on täielikud elupäästjad mõnes olukorras, mul endal on üks pakk kogu aeg igaks juhuks käekotis:)
   Mis aga häälde puutub, siis ma ei ole väga suur oma hääle fänn ning püüan igasugu helisalvestisi vältida, aga mõnikord ikka juhtub, et ka hääl jääb peale

   • Mulle su hääl väga meeldis. Ei olnud üldse selline, nagu ette olin kujutanud 😛

    Ma avastasin hollandi keeles “trööstiplaastrit” guugeldades, et Hansaplast on mingi analoogse toote turule toonud. Kuigi ma ei saanud hästi aru, kas see oli mingi limited edition või mis.

    Aga need pole pooltki nii ägedad, kui pehmed ja karvased trööstikad, nii et ilmselt jõuavad need pea ka meie plaastrikappi 😀

Leave a Reply