Kontakt

See blogi on nagu üks segasummasuvila. Siit leiab kõike. Argihuumorit ja arvamusi – populaarseid ja ebapopulaarseid, emotsioonipuhanguid, sisekaemust,eneseanalüüsi, arvustusi, soovitusi, isegi reklaami. Lisaks minule on siin (tahes või tahtmata) pildil ka minu abikaasa, meie tütar Ida (kel tegelikult on ka udupeen pikk nimi), 70 kg kaaluv seitsmekuune vene musta terjeri beebi Dexter (ei ole nime saanud seriaali-sarimõrvari järgi) ja väärikas kassiproua Skype. Toimetame koduses Ussipesas, aga üsna palju satume ka Prangli saarele ja Peipsi äärde, on sellised hingelähedased kohad, kus patareisid laadida. Vahel käime metsast väljas kinos, kohvikus, teatris, kontserdil, isegi välismaal. Tööl käime ka.

Privaatsusseaded

Kui Sul on küsimusi seoses andmekaitsetingimuste või isikuandmete, selle veebilehe tavade või muude veebilehe kasutamisega seotud teemadega, võta meiega julgesti ühendust. 

•  Veebilehega seotud küsimuste korral kirjuta palun aadressile estonianwithabackpack@gmail.com.

Numbrid

Numbritega saab teha end suuremaks, paremaks, ilmselt ka ilusamaks. Mis ma siis teile enda kohta ütlen? Laike ja jälgijaid on mul vähem kui Breden Kids järelturul, olen (sadades?)kordades vähem populaarne kui “Rannamaja”, kohati rohkem vihatud kui EKRE/Reformierakond/Sotsiaaldemokraadid (vali vihatuim vastavalt isiklikule eelistusele). Ühesõnaga – numbrid numbriteks, mul on lihtsalt damn hea blogi!

Kontakt

Kõige lihtsam viis minuga ühendust saada, on mulle meil saata – estonianwithabackpack@gmail. Võiksite mulle helistada ka, aga selleks peaksin ma siia kirja panema oma telefoninumbri. Ma ei tahaks väga.


Tekkis tunne, et on selline täitsa sinu teetassike blogi?