Aga miks on inimesed (just internetis) nii kurjad?

Surfasin varahommikul netis ja mulle jäi ette uudis, kus Paris Hilton vastab inimestele, kes “muretsesid” tema poja tervise (peakuju) pärast. Mulle on vihkavad või õelad kommentaarid alati jäänud arusaamatuks, aga laste kommenteerimine on mu meelest lihtsalt madalast madalam. Isegi kui lapsel on tervisehäda, siis mis on suvalise inimese asi seda kommenteerida. Ei pea USA-sse isegi minema, meil siin endalgi on tuntumate inimeste lapsi kommenteeritud.

Edasi avasin Marimelli postituse, kus nad reisil burgerit söövad. Muidugi on seal all kohe kommentaar, et no jah, ja siis pärast võtad diabeetikutelt rohu ära eest. Milleks selline kommentaar? Näed reisil olevaid inimesi ja mõtled, et vot see on kommentaar, mida pean kirjutama, muidu suren?

4 thoughts on “Aga miks on inimesed (just internetis) nii kurjad?

 1. Aga… ei öelda ju kogu aeg ja igal pool halvasti ? Ses mottes, et tegelikult on ju positiivsed kommentaarid enamuses ja “kogu aeg”, mitte harvad, ja just negatiivsed vähemuses? Su oma blogis ja no teistes ju ka ometi ? Instagram FB jne postide all…Või millest ma valesti aru sain? Võibolla ma jälgin valesid inimesi ? 🤣Minuarust, et saada valdavalt negatiivseid kommentaare, tuleb ikka mingit jubedat jama postitada reeglina, ei tule isegi pähe hetkel yhtegi näidet🤣

   • Ah ok, nüüd saan aru. Neid artiklite kommentaare ma enam ammu ei ava, see seltskond on jah kuskilt teiselt planeedilt. Seal on tõesti õhk (mõttetust) vihkamisest paks. Kuna rääkisid mingist hamburgeri postist kellegi konkreetse kontol, siis saingi niipidi aru, et instagrami fb whatever postide all öeldakse enamasti halvasti ja väga harva hästi…👍

   • jah, ma ka üldiselt ei ava just sel pôhjusel, aga nüüd avasin ja vaatasin mône välismaa staari sots meediat ja no ulme, kus on sôgedat ja pimedat vihkamist lihtsalt.
    burgeripostitus oli vaid üks näide:)

Leave a Reply