Kas feministidel ja veganitel pärisprobleeme pole?

Ja-jaa, see pealkiri on meelega provokatiivne ning ma saan aru, et nad tegelevadki päris probleemidega ja ei ole ilus teiste üle naerda, aga siiski.

Nii nagu ma leian, et veganid tõmbavad aasta ema tiitli kallal norimisega enda senistele saavutustele, et tänu nende häälele on eestlased on veganlusest palju teadlikumad ning mõistavad seda palju rohkem kui aastad tagasi, ise vee peale, teevad minu meelest seda nüüd ka feministid.

One thought on “Kas feministidel ja veganitel pärisprobleeme pole?

  1. Rohkem enam ei saagi nõustuda, ikka jälle kui mõne sellise artikli otsa komistan, tahaks röögatada. Ma olen VWSK grupis, aga olen endaga kokku leppinud, et midagi ei ütle (muidu oleks ammu bänn), ainult loen, et end maailma asjadega ka selles osas kursis hoida. Ja mul on küsismus: kui sugu on sotsiaalne konsept ja mul on võimalus vastata “ei soovi öelda”, mille kuradi pärast pean ma igal pool oma vanust kuulutama, kuigi aastakümneid on kisendatud, et “vanus on vaid number” ja miks peab isikukood olema seoses mu sünniaastaga? (see viimane küsimus on müõnels riigis juba kerkinud, olen lugenud). Vanus olgu siis samavõrd sotsialne kontsept kui sugu.

Leave a Reply