Tarkadelt tasub õppust võtta

Võib olla te juba teate mu tänasest instagramist, et ma sõitsin tööle veidike üle pooleteise tunni. Isiklik rekord. Siiani oli see rekord koos ummikutega «kõigest» tund, tavalistel päevadel sõidan ma tööle ca 45 minutit. Aga täna tiksusin ma Järve Selverist kuni Järvevana teeni päriselt 5km/h.

Vot mis juhtub kui otsustad üks hommik, et vedeleks veidike kauem voodis ja läheks kodust hiljem välja, sest otseselt kella peale tööle minekut pole ja Ida oli luninud end ööseks sõbranna juurde, nii et ka kooli jõudmise peale ei pidanud mõtlema.

4 thoughts on “Tarkadelt tasub õppust võtta

    • No vot, aga antud hommik oli just see mõnus kaisutamine, millest Arrak ka rääkis.
      Ja noh eks ma oleks nii suur tüdruk, et läbi lillede julgeks öelda küll kui midagi rohkemat oli. Õhtused tegevused jätan enda teada;)

  1. Me läksime täna hommikul ka ca 10 min hiljem välja kui tavaliselt ja istusime juba ummikus 🙂 tavaliselt siis 05.50! välkommen till Stockholm 😀

    • Stockholmi ummikud ajasid mind hulluks. Ses mõttes, et kui oli laevale minek, siis ema alati kiirustas, et peab juba minema hakkama, ma muudkui vaatasin kella, et mida ta kiirustab,aega on. Hiljem sain siis aru, et reede õhtu, tipptund ja Stockholmi liiklus on korralik liiklusmordor

Leave a Reply