Täitsa p…ui, mida sa seljas kannad, peaasi, et sa 12-aastaselt ei seksi

Mul käib juba mõnda aega “Pere ja Kodu” ajakiri ja kui kunagi arvasin ka mina, et see on rohkem väikelaste ja beebide vanematele suunatud ajakiri ning mind ei kõneta, siis olen kenasti oma sõnu söönud.

Viimane ajakirja number oli/on teismelise eri ja kuigi ma olen jõudnud seda vaid sirvida, siis ühe teema lugesin sealt läbi küll. Ütlen ausalt, et emana oli ebameeldiv lugemine. See tähendab lugu ise oli avameelne ja aus ning mul on hästi hea meel, et noored oma lugusid on jaganud, see valmistab minusuguseid vati sees kasvavaid emasid ette selleks, mis mind ja teisi samavanuste laste vanemaid ees ootama on.

2 thoughts on “Täitsa p…ui, mida sa seljas kannad, peaasi, et sa 12-aastaselt ei seksi

  1. Kurb on see, et seksist ei räägita koolis, kodus ja ainuke asi, millest räägitakse on kondoom ja haigused. Seks oleks nagu tüütu sugulane, keda igal pool ignoreeritakse ja tehakse nägu, et pole olemas. Praegu, 21 sajandil? Ka 20+ aastat tagasi oli nii. Masendav, et osad asjad nii aeglased muutuma on.

    • Meie kodus küll “tüütu sugulane” pole, tean, et tuleb rääkida ja oleme üsna avatud, st nii palju kui ma oma ajuga arvan, et on vajalik. Aga ma kuidagi ei leia et rääkimine/mitterääkimine õigustaks seda, et 12aastane seksib.

Leave a Reply