Kas ma gümnaasiumi lõpuks olen täiesti hall või hullumajas?

Võib olla te nüüd ütlete, et mida ma tänapäeva koolist tean, sest käisin ise koolis 63829 aastat tagasi (hea küll, teisest klassist on vist siiski “vaid” 34 aastat), aga mu jaoks on alati, jah, ka lapsena, olnud elementaarne, et mu kooliasjad on korras ja korrektsed.

Ida koolikotis oleks aga nagu plahvatus toimunud.

4 thoughts on “Kas ma gümnaasiumi lõpuks olen täiesti hall või hullumajas?

  1. Minu kaksikud- üks vastab Sinu kirjeldusele Idast ja teine on nii korralik,et see ajab teistpidi hulluks😂
    Aga enne tangensit tuleb hulga” hulluks ajavaid” teemasid. Mingi hetk loobud hulluks minemisest ja võtad vabalt. Ja voilaa- kõik toimib.

    • Oo jaa, ma kujutan ette, et neid “hulluks ajavaid” teemasid tuleb enne tangenseid uksest ja aknast nii palju, et tolleks ajaks olen juba kas ammu püstihull vôi vôtan vabalt😬

  2. Ma olen oma laste juures sama täheldanud. Et ise olin kuidagi korralikum, kui nemad. Aga mõtlen, et ehk on asi selles, et “vanal” ajal polnud kõiki neid muid ahvatlusi ja valikuvõimalusi, mis täna. Ja meil oli lihtsalt igav(am), pidi endale tegevust leidma. Ja siis suurest igavusest olime korralikumad:)

    • Jah, suure tõenäosusega on sul õigus. Ma pidevalt mõtlen, et miks Ida raamatuid ei taha lugeda, ma lapsena aint lugesin. A siis mõtlen, et kas ma oleks NII palju lugenud kui oleks ka muud meelelahutust uksest-aknast sisse tulnud? Ilmselt mitte.

Leave a Reply