Miks kõik mind õpetada tahavad?

Võimalik, et ma olen lihtsalt närvihaige ja ebaviisakas, aga te ei kujuta ette, kuidas mulle mõned kommentaarid ja sõbralikud soovitused närvidele käivad. Palun ärge solvuge, ma saan aru, et tihti on kommentaarid heatahtlikud ja üldse mitte rünnakud, kuid mõnikord ma lihtsalt mõtlen, et kas inimesed peavad kogu aeg teisi inimesi internetis õpetama.

Naljakas on ka see, et kui lapsekasvatuse teemadel on inimesed isegi suhteliselt ükskõiksed, st minu lapsekasvatusmeetodeid väga ei kommenteerita kui välja arvata see üks keegi heatahtlik lugeja, kes arvas, et meie koduasjadesse peaks lastekaitse sekkuma. See on siiani naljakas.

7 thoughts on “Miks kõik mind õpetada tahavad?

  1. Oiii,aga minu kass tahab iga päev( juba 8 aastat) tavalist piima. Vett joob ta väga harva.Ja ta näeb ikka super ilus ja terve välja.Kas see on nüüd jälle mingi uus kasvatamisviis?
    Mäletan,kuidas lapsepõlves kassid ja siilid olid kaevu juures valves iga õhtu,kui vanaema lüpsilt tuli sooja piimaga. Pagan,küll,talumatus?? Aina segasemaks lähevad.Ja loom ju oksendab välja,kui seedimine vastu ei võta.

    • Noh mina targematega ei vaidle. Kui on selline uus kasvatusviis, mida peab jälgima, siis jälgime🤷‍♀️ aga et kassile piima andmine nii suur kuritegu on, et on vaja hurjutada ja ôpetada kuidas on ÕIGE kassipoja eest hoolitseda ja teda toita, seda ma ei teadnud 🙄😄

  2. Enamik inimesi ei ole selgeks saanud lihtsat tõsiasja – nõu tuleb/tohib anda siis, kui seda sõnaselgelt küsitakse. Ehk siis: kas ma peaksin kassipojale piima andma? – Eiiiiii!!!!! jne. Ega ma ise ka päriselt seda kunsti veel ära pole õppinud, aga püüan selles suunas ja lähen iga päevaga paremaks. Aga, noriva märkusena olgu öeldud, et tuled ju ise ka kohe õpetama (:-)), mida su postitustes peaks nägema/lugema. Mina selle postituse pildi kohta tahaksin kommenteerida, et see suur ja paks kass on ikka nii äge. Ja milline näoilme. Ise tahaks vahepeal hirmsasti, et inimesed mind blogis peksaksid, aga selleks peab vist rohkem kirjutama.

    • Suur paks kass on vist kõige khuulim kass maailmas, temast saaks hea uus crumpy cat. Lihtsalt hommikul vaatab oma suurte silmadega kell kuus otsa, et kammoon, miks sa magad, ma olen ammu nälgas:D

  3. Tere, olen korduvalt proovinud tyhistada tellimust läbi lingi, kuid jätkuvalt see ei ōnnestu. Ei leia ka muud emaili aadressi kuhu saata tōestus, et olen proovinud lōpetada.4x ebaōnnestunud, siiani olen ostja. Instas paraku pole vastust saanud. Palun eposti aadressi kuhu saata tühistamise soov.

Leave a Reply