Me peaksime tihedamini Saaremaal käima!

Mina ei tea, kas see on nüüd vanadus, uute antidepressantide mõju või on emme chillimaks muutunud, aga me oleme sel suvel emmega koos juba kahel minireisil käinud ja polegi kakelnud. Muidugi on see lause kirjutatud naljaga, sest noh me vaidleme ja tülitseme küll, aga tegelikult on mul kõige ägedam ema. Ärge talle seda öelge;)

Ja Mareki õele ütlesin ma eelmisel suvel, et kui nad Saaremaale maja ostavad, siis nendest saavad meie lemmiksugulased. Jällegi, naljaga öeldud, aga Saaremaa pole kunagi nö minu saar olnud. Käid spaas ära, mõnus on, aga kogu see saare vaib on jäänud katsetamata. Mitte enam. Nii äge on, et keegi on nõus selle hullu kamba vastu võtma, meiega koos käinud saart avastamas ja meile uusi kohti tutvustamas ning loodetavasti pole vaid meie need, kes ütlevad, et sigaäge on olnud koos olla. Siseringi naljad jätan rääkimata, sest noh siseringi naljad.

4 thoughts on “Me peaksime tihedamini Saaremaal käima!

  1. 1.”Ärge talle seda öelge;)” Ütlen küll! 🙂
    2. Kas on mingi eriline põhjus miks Sa linde kardad?
    3. Kas ühel fotol oli tõesti pesuehtne pesukaru?

    • Tead, ma ausalt ei tea, miks ja mis ajast ma linde kardan, otseselt vist pôhjust pole, vôi ei mäleta, aga no üldse ei saa hakkama lindudega.

      Mhm, pildil on päris pesukaru. Pajuväraval neid lausa kaks tükki.

Leave a Reply