Suvepuhkus koos heade raamatutega

#koostööpostitus

Ühel hetkel kui ma jälle mõttetult telefonis skrollisin igavusest, mõtlesin ma, et ma olen ikka napakas küll – endal on terve hunnik raamatuid lugemata, aga ikka vaatan hoopis võõraste inimeste selfie´sid. Ega selle lugemisega on nii, et kui pikk paus on olnud, siis kuidagi jube raske on uuesti raamatut kätte haarata. Jube veider, kas pole?

Igatahes tegin ma algust “Serafima ja Bogdaniga”, see tähendab, et lõpetasin selle lugemise. Eelmisel suvel võtsin selle vaimustunult kätte, ahmisin pool sisse pea ühe korraga ja siis väsisin ära, hakkas rõhuma. Nüüd võtsin uuesti kätte ja lugesin teise poole samasuguse vaimustusega läbi nagu eelmisel suvel. Väga soovitan!

Raamatutega on aga see paha lugu, et nad võtavad päris palju ruumi. Eriti kui reisida lennukiga ja vaid käsipagasiga. Autoga on tibake lihtsam neid kaasas kanda, aga no ikkagi. Justkui tellitult pakuti mulle koostööd Elisa Raamatuga ja nii sain ma Rootsi endaga kaasa võtta üle 4000 raamatu. Eks ma ka olen olnud pikka aega seda meelt, et raamat peab olema paberkujul ja natuke olen igasugu äppe võõrastanud, kuid sain sellest üle kui tahtsin “Ohakalindu” lugeda, aga seda oli tüütu kaasas kanda. Avastasin, et sain seda mingist äpist lugeda ja peale seda olen äppide usku, raamatuid ostan ka jätkuvalt, aga näiteks on raamatuid, mida ma paberkujul ei ostaks, isegi ei vaataks, kuid äpis viskas ette ja lugesin läbi.

Üks neist on see. Pole üldse minulik selliseid õpikuid lugeda, aga no näed, juhtub ka mul. Elulooraamatud on üldiselt sellised, mida ma ei loe, aga kui nad Elisa Raamatus kõik olemas on kenasti, siis muudkui aga panen neid riiulisse ja loen järjest. Hetkel on ootel see. Jube mõnus on, et iga kord kui ma muidu oleksin mänginud Candy Crush´i, loen ma nüüd raamatut. Mugav ja kogu aeg kaasas, järjehoidja ei kao ka ära.

Teile on mul pakkud Elisa Raamatu sooduskood: Eveliis50. Sellega saate Elisa Raamatu kaheks kuuks -50% hinnaga + 2 nädalat prooviaega kui ei ole äppi varem proovinud. Sooduskoodi sisestada saab siin. Elisa Raamatu kohta lähemalt lugeda saab siin: https://www.elisa.ee/et/raamat

Leave a Reply