Lugu sellest, kuidas ma närvi läksin

Ausalt, ma ei ole idioot. Ma ise arvan, et ma ei aja päris seosetut juttu ja ei näe päris idioodi moodi välja. Siiski on mul aegajalt tunne, et mind peetakse idioodiks. Nagu praegu. Julgen mina öelda, et kütuse hind ajab ahastusse ja tunnen, et olengi öelnud midagi nii sobimatut nagu Moonika Helme, kes igas sini-kollases värvikombinatsioonis kipub nägema Reformierakonna logo.

Ma kirjutan puust ja punaselt, et “mul on auto ja töökoht ja kodu ning võimalus kahe viimase vahet sõita ning Idat huvikoolidesse sõidutada, samal ajal kui Ukrainas inimestel pole enam kodu, isegi linna, kuhu mingil hetkel naasta….” ning lisan, et osakene minust tunneb kui egoistlik ja pinnapealne ma olen, et nii mõtlen, aga teine osa minust on lihtne inimene, kel on lihtsad mured. Minu meelest ei pea ka lihtsa inimese muresid alavääristama.

One thought on “Lugu sellest, kuidas ma närvi läksin

  1. Minuarust me olemegi hetkel ajas, et kui sa ei jaga 24/7 Ukrainas toimuvad õudu ja kuidas sõjapõgenikke aidata, vaid julgedki tunnistada, et sul on ka omad mured, siis oled üks südametu inimene. Kas muidu kritiseerijad selle peale ka mõtlevad, et sõjapõgenike aitamiseks on samuti raha vaja, mida teenitaks tööl käies kuhu minemiseks on kütust vaja (kas siis autole või ûhistransporti=piletihinnatõus). Abistajatel on omad pered ja tervised, mille eest peab samuti hoolt kandma, et nad saaks abistamist jätkata…

Leave a Reply