Alpaka ❤️

Pole vist liiga palju asju, millega me Idaga ühel meelel oleks kui asi puudutab toitu, riietust, muusikamaitset, telefoniäppe. Ma ei teagi, mis neist minu jaoks kôige keerulisem on, millega hakkama saada.

Kohati ilmselt toit, sest pühaissamumeie, kuidas see laps ei söö midagi. Esiteks ta tôesti sööb vähe ja teiseks kui keeruline on teda panna sööma midagi uut. Muusikamaitse paneb mind ahastama ja ma môistan, millist peavalu vōisin ma kunagi tekitada nii oma emale kui naabritele. Hommikust õhtuni lōugas mu toas Must Q või siis tol ajal popp vaibakloppimine. Ida muusikamaitse on kusagil perekond Laikre (on vist?) ja “let’s get do business” vahel. Aa ei, teen liiga lapsele. Queen meeldib talle ka❤️🙏

Riietus. Oehhh… no mis ma oskan öelda, ega lapsevanem pole kunagi rahul. Aga mida vanemaks ja iseteadlikumaks ta läheb, seda eelteismelise stiili ta läheb. Pole absoluutselt minu maitse. Lisaks veel juurde kõik, mis on roosa ja blingiv. Selline ülevõlli pidulik. Ma võitlen endaga pea iga päev, et mitte öelda, issand, kas sa midagi mõistlikku ei saaks selga panna. Eriti kui sa kavatsed rokkstaarina puude otsas ronida. Kust tuleb arvamus, et rokkstaarid puude otsas ronivad? Ärge minu käest küsige.

On vaid üks asi, milles me oleme alati ühel meelel. Meile meeldivad loomad. Kassid, koerad, jänesed, alpakad. Norras elades olid meil nö oma alpakad, keda me kogu aeg käisime paitamas ja vaatamas. Maailma kõige nunnumad loomad. No vaadake neid!

Nüüd meil muidugi päris alpakasid ei ole, aga meil on üks teine lemmik. “Alpa”. Ehk siis jõuame ka ühe telefoniäpini, mille suhtes me oleme ühel meelel ja mille puhul mul ei ole kahju, et laps on telefonis. Meie pere on haaranud ALPA vaimustus! Tegelikult algas see vist juba umbes kuu aega tagasi kui Ida tuli lasteaiast ja rääkis vaimustusega kellestki “harivast Albast”. Ei jätnud enne kui ma sellenimelist äppi otsima hakkasin ja oma üllatuseks ka leidisin. Tõmbasin alla ja rohkem väga ei süvenenud. Kuni ühe hommikuni kui avastasin Ida enne kukke ja koitu ninapidi telefonis. Tahtsin juba pahandamata hakata, kuid otsustasin siiski enne “pane see Nastja kinni!” hüüatust vaadata, mida ta vaatab. Ja mida ta tegi? Arvutas, mõõtis kolmnurkade, ristkülikute külgede pikkust. Alpa äpis.

Mul on siiani pigem kogemus, et harivad ja õpetlikud äpid meeldivad pigem vanematele, lapsi kisub ikka suvaliste YT videoteni, aga vot see on küll selline äp, mille puhul mul ei ole kahju, et ta telefonis aega veedab. Täna jõudsime me Kaunite Kunstide Kooli natuke liiga vara. Et aeg läheks kiiremini, mõtlesin siis ise ka “alpatada” koos Idaga. Mõlemal oli lõbus! Ühesõnaga meie maja on vallutanud Alpa hullus. Kui me me paljudes asjades oleme Idaga eriarvamusel, siis alpakade suhtes oleme me ühel meelel:)

Neil on nüüd avatud ka e-pood – https://epood.alpa.ee/. Avamise puhul on hinnad -20%. Ka siin jäime me korraks eriarvamusele, et mida siis tellida. Ida ütles, et kõike, mina ütlesin, et pusa, tegime kompromissi ja tellisime nokatsi. Pakk oli automaadis kohal juba järgmisel hommikul. Ida pealt vaatan, et see on iga Alpa-fänni kohustuslik aksessuaar. 2021 kevade trend!

Leave a Reply