“Ma olen sama vana kui tema, aga selline tädi küll välja ei näe.”

#koostööpostitus

Iga jumala kord kui ma julgen öelda, et peeglist vaadates ei näe ma 40-aastast, pean ma ühest või teisest kohast lugema neid samu kommentaare, mida ma olen aastast aastasse enda kohta lugenud. Noh neid “tema on üks neist kes kohe kindlasti näeb oma east tunduvalt vanem välja. Ta ise teab seda ka ja laseb ennast enamasti päikseprillidega pildistada”, “Ma olen sama vana, kui tema aga selline tädi küll välja ei näe”, “Karm.Mõne vastu on ikka elu väga ebaõiglane. Või on ta siis ise kõik teinud, et nii kehv välja näeb. Seda viimast ma väga ei usu, järelikult ikka totaalne ebaõnn.” .

Jube tüütu, seda enam, et ma võin selgitama jäädagi, et ma ei pea silmas seda, et näen 20aastane välja (ma ei ole pime eksju!), vaid seda, et ma ei näe peeglist täiskasvanud naist. Teate küll, sellist, kel kõik s..t together on. Vaatan mõnikord teisi omavanuseid ja nad tunduvad nii täiskasvanud, asjalikud ja siis olen mina. Nii et ma jätkuvalt ei näe peeglist 40-aastast. Aga. Ma olen neile ülaltoodud aastast aastasse korduvatele kommentaaridele siiski tänulik, sest ilma nendeta ei oleks ma aru saanud kui väsinud ma viis aastat tagasi tegelikult välja nägin. Ma ise ei näinud seda ja kui Marekilt olen hiljem küsinud, et miks ta mulle ei öelnud, et väsinud olin, siis ta vastab, et tema jaoks olen ikka ilus olnud (mhm, ta vahel ikka oskab päriskomplimente ka teha). Ilma nende kommentaarideta ei oleks ma Medemise poole pöördunud. Ütle veel, et “õelates kägudest” kasu ei ole. Mõned uuemad jälgijad-lugejad on mult küsinud, et miks ma botuliinisüste tegema hakkasin. Mul on neile üks vastus. See pildivõrdlus. Ülemisel pildil olen ma 2015.aastal. Alumisel on suvaline rongiendel 2019.aastal (kuus kuud peale täitesüsti tegemist!). Ei tohiks enam küsimusi olla, eksju.

Geene ei süüdista, mu perekond on täis imeilusaid naisi. Neid geene kannan ma küll uhkusega edasi.

Minu puhul saab rääkida neljast faktorist: stress, probleemid, magamatus, depressioon. Need tegid oma töö ja (minu enda arvates) suht üle öö nägin ma tõesti oma vanusest kümme+ aastat vanem välja. Muidugi olen ma kindel, et päevitamine, solaarium ja suitsetamine (kohati on täitsa veider mõelda, et veel kaheksa aastat tagasi ma suitsetasin ja olin seda teinud oma 20.eluaastast või isegi varem) ei ole ka kasuks tulnud.

Ühesõnaga. Kõik see kombo kokku andis ülaltoodud tulemuse ning 2018.aastast olen ma käinud oma otsmiku horisontaalkortsude ja “kurjusekortsu” botuliinisüste tegemas ning peale silmalaugude korrigeerimist on see parim otsus, mis ma teinud olen. Ma jäängi seal käima ja Medemist kiitma, sest sealne teenindus, suhtumine ja loomulikult tulemused on (IGAL PROTSEDUURIL!) võrratud. Nad oskavad oma asja.

@estonianwithabackpack konto varastati ära, ma ei tea, kas saan selle tagasi. Kui tunnete mu IG elust puudust, siis – @hippie.hippie.milkshake on mu uus konto.

Koostöö Medemisega on mind nii palju muutnud. Esmalt loomulikult välimuses, kuid see on andnud mulle nii palju sisemist enesekindlust ja rahulolu juurde. Ma olen end küll alati üsna enesekindlana tundnud, kuid peale seda koostööd olen ma nagu uuesti sündinud (ahh, mis vahva klišee!). VÄGA enesekindel ja iseendaga rahul. Isegi 14+ kilo ülekaalu juures.

6 thoughts on ““Ma olen sama vana kui tema, aga selline tädi küll välja ei näe.”

 1. Oeh vaatan ja mõtlen, et mu otsmikuvagudele kuluks kah väike treatment ära, mingi nõme harjumus neid aina kortsutada ja üleüldse pidevalt grimasse teha ja tulemus käes kah…

 2. Esiteks +14 kg ei ütleks ma iial, teiseks, kas ma olen ainus, kes nägi ka enne protseduure, kui äge ja eluliselt (aus, kogenud, hea maitsega) ilus sa oled? See teeb kuidagi väga stiilseks ja inspireerivaks. Ma olen juba mitu aastat mõelnud, et kortsud, kotid, etc (kõikide inimeste puhul) on väga ägedad, ilusad, kõnekad, stiilsed. Nii, et tee, mis sa teed, mõnel lihtsalt on “see” ja mõnel ei ole. Ma ei tunne sind, aga sul on “see” olemas, protseduuritad või mitte 🙂

  • Pühapäeva õhtusse selline ilus kommentaar💥 aitäh! no kilodega on nii, et ma usun, et ma oskan neid päris kenasti varjata, aga tegelikkuses on ikka päris keeruline leida asju, mis istuks nii nagu ma tahan😂
   ja noh eks ma tegelikult olen sinuga sama meelt (ei räägi nüüd endast, aga üldiselt), et kortsud jms võib olla ilus ja inspireeriv. ega ma end ka ennast ei häbenenud ega kott peas ei käinud, kuid siiski mulle see uus peegelpilt meeldib tibake rohkem:)

 3. Tere, Tänan, et lisad koostööpostituse märke artikli algusesse. Mina ei taha üldse vananeda, kohe ei taha, paratamatu, ma tean, aga kardan kortse ja vananemist. Kannan alati päikselise ilmaga päikseprille, et ei peaks kissitama, käin regulaarselt teemantlihvimises jms näohoolduses, ei tea, kas aitab, aga noh….. kui ainult oma keha eest ka nii hoolitseksin, nagu mammi ausalt olen. aga liigun sinnapoole. Medemist kiidan, olen sealt psoriaasi ja ketendava nöonaha vastu väga tõhusat abi saanud.

  • Noh ega siis koostööpostitus ei ole häbiasi, mida varjata, vöhemalt kui teha koostöid, mis on sellised, mida ju tõesti julged ja tahad oma nime ja näoga kiita.
   Medemis on kindlasti üks selline. Ka ilma koostööta tean, et vean end niikuinii sinna tagasi. Väga hea teenus, väga hea teenindus ja tulemused!

Leave a Reply