Site icon Eveliisi eluviis

Meetthepussycat ehk esimest korda elus võtan postituse maha

Photo by Petr Ganaj on Pexels.com

Advertisements

You guys… see mis praegu toimub on so emotional, sest the struggle is real, sest ma olen oma sōnade taga, isegi kui minuga ei nõustuta, sest my opinion on minu oma ja ma ei otsi nende arvamustega ei kuulsust ega takkakiitust. Aga ma pidin selle postituse eemaldama, sest jah, ma teadsin, et tuleb vastulause ja ilmselt saan natuke peksa, kuid mille peale ma ei mõelnud on see, et kui seda teemat aina suuremaks puhutakse, siis varem või hiljem korjab mõni väljaanne/saade üles ja vat seda kuulsust ma ei taha. Suvalised inimesed, mind koledaks vanamutiks nimetamas, ei mentally break mind, mul on suva.

ma arvan jätkuvalt, et kriitika, arvamuse, solvamise ja sõimu vahele ei saa panna võrdusmärki, aga mu life achievement ei ole blogimisega feimi ja klikke koguda. Need ei maksa mu arveid ja ma ei taha, et hakkakski. Mul on väljaspool nutimaailma täiesti rahulolu pakkuv elu ja kuigi on ilmselt vajalik arvata, et ma olen kade pidevalt, siis pean pettumuse valmistama. Ma pole kade, vaid ilma filtrita. Aga seekord tahan ma draamarattalt maha astuda. Know your battles. See siin ei ole absoluutselt kogu seda vahtu väärt. Sorry guys! Ja kuna see teema läks täiega lappama ning kuigi paljud ei usu seda, et ma ei tahtnud mingit sõda alustada ega draama keskmesse sattuda, siis ma luban ausalt et edaspidi ei avalda ma oma arvamust kellegi kohta, sest esiteks jah, minu elus ei muuda see midagi, mida keegi teeb oma eluga ja teiseks, ma ei taha selliste teemadega tuntust koguda. Ma ei taha tuntust üldse! Ning ausalt ka kohtuasju pole mulle vaja. Ma ei taha draamat, uskuge voi mitte.

Minu mõte oli proovida inimese silmad avada, et kõik ei pruugi olla nii roosiline nagu internetis tundub. Ma olen piisavalt vana, et tunda ära ja märgata ohumärke, lisaks usun ma, et olen üsna hea inimestetundja. Härra Välismaa Hurmur ei tundu mulle usutav, samuti ei tundu mulle usutav naispoole muutumine. Lihtsalt ei uskunud ning tõepoolest tundsin muret, et kuhu see nii edasi läheb kui juba alguses püütakse teha kõik, et meespoolele, keda isegi ei tunta tegelikult, meele järgi olla. Kui eksin, oleksin olnud esimene, kes vabandust paluks, aga astun kõrvale ning lasen end kadedaks sotsiopaadiks nimetada, sest see on inimeste õigus. Loodan, et mul ei ole õigus, aga kui peaks juhtuma, et on, siis huvitav, kas kõik mind materdavad suunamudijad ka vabandust paluma tuleks? Või mind võib peksta ikka? Ühesõnaga loodan, et naispoolel on tugivõrgustik olemas, just in case.

Igasugu this is insane I am going to sue you – liikumist jälgin hetkel pigem huviga. Saaksin copy paste nõude teha:

1) inimese vastu, kes mind sotsiopaadiks nimetas; (las ma mõtlen mitme K inimese ees);

2) inimese vastu, kes kutsus üles vaatama videot, kus mind sotsiopaadiks nimetas ja mu meelest õhutas sellega viha;

3) tänase päeva valguses on vist ka “seasoned” ja “outdated” solvangud, nii et ka siia saaks copy-paste teha;

4) inimeste vastu, kes oma nimega mulle Instagrami kirjutasid;

5) terve hulk Kägudele, kes mind ühel ja teisel moel kritiseerinud on.

Samas… mind haigeks, koledaks, sotsiopaadiks, hobusenäoks jne kutsuda on ju lihtsalt arvamuse avaldamine, eks?

Hetkel jätkan suve nautimist. Koleda krõbina, sest ka minusugustel on õigus seda teha kuigi olen viimaste päevade jooksul teada saanud, et pigem peaksin toas kiiktoolis istuma, sest raske raugavanadus.

ps: jätke mu täägimine, kallid teised blogijad! Ma ei taha teie kahepalgelisusest osa saada, ei jälgi teid (enam) niikuinii, aga aitäh, et mind olete toetanud kui mind on PÄRISELT LAIMATUD JA SŌIMATUD. Kommenteerida saate mind rõõmsalt oma kanalites edasi. Tõmmake! Aga tehke seda minu selja taga.

Over and out.

EDIT: Ja OI KUIDAS MIND ÄRRITAB, et keegi pidevalt seda teemat siin üles tõstab (ses mõttes, jah ma olen väärt hukkamõistu algse postituse eest) ja püüab jätta muljet nagu MINA oleksin PK-s Lõvisid laimanud ja kohtu ähvardusel sealt sadu kommentaare kustutanud. Fakk juu! Ma tahaks ise selle inimese, kes pidevalt nii väidab, kohtusse kaevata kui sel oleks mõtet ja sellest oleks kasu. Selline asi ärritab mind ja ma arvan, et ma tean, kes see laimaja on.

Exit mobile version