Site icon Eveliisi eluviis

Rollimängud ehk vaba vaim

Advertisements

Avastasin Triinu blogist lingi ühele vahvale testile, mille tema omakorda oli leidnud ühest teisest blogist ja loomulikult sai uudishimu minust võitu ja pidin ka kohe testima, mis tüüp mina siis olen. Tegin küll natuke kiirustades ja ehk ka pealiskaudselt, aga laias laastus tundub sobivat küll.

Selgus, et minus ees elab esivõitleja vaba vaim.

Mind ei huvita see, mida sa elatise teenimiseks teed. Ma tahan teada, mida sa igatsed ning kas sa julged unistada kohtumisest oma südamesoovidega. Mind ei huvita see, kui vana sa oled. Ma tahan teada, kas sa julged riskida ning näida narrina armastuse, unistuste ning elusolemise püüdlustes. (ORIAH MOUNTAIN DREAMER)

See sissejuhatus vist võtab mu olemuse täitsa kenasti kokku. Kõige hullem mu jaoks tundub kohapeal tammumine, mitte riskimine, mitte oma südame(soovide) järgimine. Mu arvates peab elu olema seiklus, piisavalt lõbus ja ettearvamatu, et tüdimust ei tekiks. Viimasel ajal on elu muidugi natuke liiga ettearvamatu olnud, aga millegi pärast ma usun, et see kõik on siiski millekski vajalik, millegi uue ja põneva algus.

Rohkem kui lihtsalt seltskondlikud ja kõigile meelepärased olla proovivad, on ENFP inimesed, nagu ka kõik Diplomaadid, mõjutatud oma tulevikule suunatud (N) isikuomadusest, mis võimaldab neil uudishimu ja energiaga ridade vahelt lugeda. Nad kalduvad nägema elu suure ja keerulise mõistatusena, kus kõik on omavahel ühendatud. Erinevalt Analüütikutest, kes kalduvad nägema seda mõistatust kui salasepistuste süsteemi sarja, ENFP inimesed näevad elu emotsioonide, kaastunde ja müstika kaudu ning otsivad alati kõigele sügavamat tähendust.

Jp, müstika ja emotsioonid ja kõigele sügavama tähenduse leidmine = moi.

NFP inimesed on väga emotsionaalsed ja tundlikud ning kui nad astuvad kellegi varvaste otsa, tunnevad seda mõlemad.

Hmmm….siin ei olegi vist rohkem midagi öelda.

ENFP veedab väga palju aega avastades sotsiaalseid suhteid, tundeid ja ideid enne kui nad leiavad miski, mis tundub tõena. Kui ta lõpuks leiab enda koha maailmas, ta loovus, empaatia ja julgus viivad imeliste tulemusteni.

Jah, ja veelkord jah. Näiteks tööalaselt ma tunnen, et kui mu lastakse katsetada ja olla loominguline, siis sellel on alati väga head tulemused, kui mind sunnitakse käima sissetallatud rada või pannakse kindlastesse raamidesse, on tulemuseks tüdimus.

Ma olen naissoost Phil Dunphy selle testi järgi. Kohati lapsik, lõbu-armastav kobakäpp, kes võtab oma tööd tõsiselt. Spaad, juuksureid ja klatši armastame ka. Kas ma olen juba varem öelnud, et Phil Dunphy on üks mu lemmikuid väljamõeldud tegelasi?

Exit mobile version